Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

XI Wędkarski Poligon 19.07.2014

Zdjęcia

 XI Wędkarski Poligon Borne Sulinowo zapisany w historii.

W słoneczną i upalną sobotę 19 lipca 2014 roku na jezioro Pile wystartowało 70 wędkarzy spinningistów by walczyć o dobrą lokatę w Turnieju Trzech Miast. Przez 5 godzin „biczowania” tafli tego jeziora przedstawiono ekipie sędziowskiej na łodziach do pomiaru 4 szczupaki o wymiarach ponad 50 cm. oraz 151 okoni o wymiarach ponad 18 cm. które po obowiązkowym pomiarze żywe wróciły do swego środowiska. Zawody spinningowe z łódek wygrał zawodnik reprezentujący nasze miasto kol. Jerzy Merchel popularnie zwany „profesorem”.  A wygrał, łowiąc największego szczupaka /61,03 cm. oraz 11 okoni długości ponad 18 cm.

17 wędkarzy powróciło z łowiska bez zaliczenia "rybki", czyli z wynikiem zerowym!

Imprezą towarzyszącą były zawody spławikowe rozegrane na „dużych pomostach jeziora Pile w których uczestniczyło 14 młodych wędkarzy podzielonych na dwie grupy wiekowe.

Protokół


               Spinningowy Turniej Trzech Miast w Bornem Sulinowie;

                         Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie pod nazwą:

      

„XI Poligon Wędkarski” - Turniej Trzech Miast – 19.07.2014 r.

 

Komisja sędziowska w składzie:

 

  1. 1.     Maciej Bernat            – Sędzia Główny;

                                                                                     

     2.  Tadeusz Sokołowski   – Sędzia Sekretarz;

 

  1. 3.      Andrzej Urban            -  Z-ca Sędziego Gł.

 

stwierdza że do zawodów spławikowych w   kat.  Kadet

zgłosiło się 19  zawodników  a wystartowało  14 którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

I grupa 2000 do 2003

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Pkt. Miejsce
1 Kacper Dąbrowiecki Czaplinek 3220    I
2 Filip Chyćko Czaplinek 3060   II
3 Dawid Jeruzalski Czaplinek 2880   III
4 Konrad Jabłoński Czaplinek 2840  IV Ex
5 Dominik Olak Czaplinek 2840  IV Ex
6 Szymon Getka Szczecinek 2520  VI
7 Mateusz Runge Jastrowie 2400  VII
8 Grzegorz Patyński Borne Sulinowo 2340  VIII
9 Szymon Chyćko Czaplinek 2300  IX

II grupa 2004 do2007;

L.p Imię i Nazwisko Miejscowość Pkt. Miejsce
1 Szymon Płokita Czaplinek 3760   I
2 Daria Bernat Czaplinek 3480   II
3 Dorian Bernat Czaplinek 3000  III
4 Wojciech Lipiński Borne Sulinowo 2480  IV
5 Szymon Kisiel Czaplinek 2060   V

 

Nagroda specjalna – „Najmłodszy uczestnik”. – Dorian Bernat  2007 rok urodzenia;

Wśród wszystkich uczestników zawodów Kadetów wylosowano

4 odtwarzacze MP3 – Nagrody przekazane przez LGR Partnerstwo Drawy.

 Podpisy Komisji:

Borne Sulinowo 19.07.2014 r.

               Protokół


               Spinningowy Turniej Trzech Miast w Bornem Sulinowie;

                         Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie pod nazwą:

      

„XI Poligon Wędkarski” - Turniej Trzech Miast – 19.07.2014 r.

 

Komisja sędziowska w składzie:

 

  1. 1.     Maciej Bernat            – Sędzia Główny;

                                                                                     

     2.  Tadeusz Sokołowski   – Sędzia Sekretarz;

 

  1. 3.      Andrzej Urban            -  Z-ca Sędziego Gł.

 

stwierdza że do zawodów w kat Spinning z łodzi zgłosiło się 71  zawodników  a wystartowało  70 którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

 

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Pkt. Miejsce
1 Jerzy Merchel Borne Sulinowo 2540     1
2 Arkadiusz Sapiński Czaplinek 1920     2
3 Jerzy Makara Koszalin 1620     3
4 Robert Kruk Świerczyna 1490     4
5 Maciej Hurka Kalisz Pom. 1480     5
6 Janusz Kułaga Darłowo  950    6/czas/
7 Krystian Szerszeń Tychowo  950    7/czas/
8 Władysław Modrakowski Szczecin  950    8/czas/
9 Roman Miłkowski Starogard Gd. 870    9
10 Mieczysław Sobczak Czaplinek 850  10
11 Maciej Freimert Wałcz 840  11
12 Krzysztof Tynny Czaplinek 830  12
13 Aleksander Ratkiewicz Mielno 780  13
14 Jerzy Gorczak Świdwin 770  14
15 Jarosław Miłek Bobolice 700  15 Ex
16 Ireneusz Kurkin Koczała 700  15 Ex
17 Artur Jemda Wałcz 660  17
18 Stanisław Hajdukiewicz Czaplinek 620  18
19 Zdzisław Daszek Czarne 610  19 Ex
20 Marian Zachaj Bobolice 610  19 Ex
21 Leszek Skocz Czaplinek 590  21
22 Jan Chabowski Bobolice 590  21
23 Grzegorz Piłka Kalisz Pom. 570  23
24 Henryk Ciemnoczołowski Czaplinek 550  24 Ex
25 Michał Bubień Bobolice 550  24 Ex
26 Stanisław Czarnecki Bobolice 500  26
27 Bogdan Pazio Mielno 490  27
28 Piotr Długołęcki Bobolice 470  28
29 Jerzy Gancarz Mielno 440  29
30 Lech Dyjas Czarne 390  30
31 Andrzej Sajniak Szczecin 380  31
32 Paweł Lubner Darłowo 360  32
33 Tadeusz Kurlapski Świdwin 350  33
34 Ryszard Podstowski Czaplinek 300  34
35 Tomasz Rzewuski Szczecin 280  35
36 Piotr Ebel Darłowo 260  36
37 Czesław Wolant Borne Sulinowo 250  37 Ex
38 Andrzej Pilzek Szczecinek 250  37 Ex
39 Andrzej Sapiński Czaplinek 230  39 Ex
40 Edward Ogrodniczak Bobolice 230  39 Ex
41 Adam Piesiakowski Łobez 220  41 Ex
42 Przemysław Wolak Szczecinek 220  41 Ex
43 Marek Dudek Starogard Gd. 190  43
44 Józef Pluta Darłowo 150  44
45 Antoni Hołub Darłowo 120  45 Ex
46 Przemysław Kalinicz Szczecinek 120  45 Ex
47 Marcin Tyburski Mielno 110  47 Ex
48 Ryszard Łukaszewicz Szczecinek 110  47 Ex
49 Łukasz Bednarski Szczecinek 110  47 Ex
50 Maciej Krzywobłocki Szczecin 110  47 Ex
51 Marian Kuźniak Koczała 110  47 Ex
52 Tomasz Arasin Szczecinek 110  47 Ex
53 Miłosz Smuga Czaplinek 110  47 Ex

 

Miejsce I – łódź + czapka + statuetka -

Miejsce II – GPS Garmin ee-Trex 20 color + czapka + statuetka -

Miejsce III – wędka + kołowrotek + czapka + statuetka -

Miejsce IV – sprzęt wędkarski -

Miejsce V – sprzęt wędkarski -

Miejsce VI  - sprzet wędkarski –

Nagrody specjalne

Za największą rybę – Jerzy Merchel; /szczupak – 61.03 cm./

Najlepszy zawodnik z Bornego Sulinowa – Jerzy Merchel;

Nagroda losowana – Eksluzywny model wędziska „Dragon 72 HM”

- Rafał Sowiński m. Mieścisko.

Podpisy Komisji Sędziowskiej:

(-) Maciej Bernat

(-) Tadeusz Sokołowski

 (-) Andrzej Urban

Borne Sulinowo 19 lipiec 2014 rok

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.