Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

X Wędkarski Poligon - Borne Sulinowo 2013

X Wędkarski Poligon - wyniki!

Jubileuszowy X Wędkarski Poligon a jednocześnie pierwsze zawody V Spinningowego Turnieju Trzech Miast przechodzą już  do historii!

W ramach obchodów 20 rocznicy urodzin miasta wędkarze pokazali że też w jego rozwoju wnieśli swój może nie wielki ale zawsze wkład.Dziękujemy władzom naszego miasta, redakcji Wiadomości Wędkarskich, wszystkim niosącym pomoc  w organizacji tej imprezyi uczestniczącym w Turnieju Miastom a przede wszystkim wędkarzom biorącym udział w zawodach.Szczególne podziękowania składamy sędziom za bezinteresowne zaangażowanie i przykładne wykonywanie swych obowiązków.Niżej przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii:                                                                                                                           Borne Sulinowo 8 czerwiec  2013 r.                                                                                                   ProtokółX  Poligonu Wędkarskiego w zawodach spławikowych kategorii      - kadetrozegranych na dużych pomostach jeziora Pile. Komisja sędziowska w składzie: 

  1. 1.     Andrzej Gryglicki                -  Sędzia Główny
  2. 2.     Mieczysław Jęksa                -   Sędzia Sekretarz
  3. 3.     Maria Siebert                       -  Z-ca Sędziego Gł.

  Stwierdza że do zawodów zgłosiło się 25  - wystartowało - 22  uczestników którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:Roczniki  1998 -  2001;

L.p.        Imię Nazwisko Miejscowość Waga/pkt. Miejsce
1 Kamin Patryk - 1999 r. Darłowo 2900    I
2 Henkiel Marcel - 1998 r. Borne Sulinowo 2740    II
3 Powęzka Konrad - 1998 r. Szczecinek 1660   III
4 Krzysztofiak Miłosz -1998 r. Borne Sulinowo 1520   IV
5 Borowski Maciej - 1999 r. Darłowo 1280    V
6 Tornow Maciej - 1998 r Darłowo 1260   VI Ex.
7 Babiarz Bartłomiej - 1998 r. Przeradź 1260  VI Ex.
8 Janulewicz Tomasz - 1998 r. Darłowo 1260  VI Ex.
9 Kaczmarek Weronika -2001 r Borne Sulinowo   880  IX
10 Synkiewicz Julian - 1998 r. Darłowo   860  X
11 Szygenda Sandra - 1998 r. Darłowo   760  XI
12 Czerwiński Miłosz 1998 r. Darłowo   600  XII
  Roczniki 2002 - 2006;      
1 Bernat Daria - 2005 r. Czaplinek 1520   I
2 Dacio Hubert - 2002 r Szczecinek 1480  II
3 Dąbrowiecki Kacper - 2002 r. Czaplinek 1440  III
4 Starzyński Miłosz - 2002 r. Darłowo 1280  IV
5 Kubiak Przemysław - 2002 r. Borne Sulinowo   920   V
6 Siembab Piotr - 2004 r. Borne Sulinowo   820  VI
7 Kowalczyk Andrzej - 2002 r. Darłowo   800  VII
8 Sieniawski Filip - 2003 r. Borne Sulinowo   740  VIII Ex.
9 Babiarz Julia - 2003 r. Przeradź   740 VIII Ex.
10 Bednarczyk Alex - 2003 r.. Darłowo   660   X

 Najmłodszy uczestnik : Bernat Daria - Czaplinek - nagroda;Nagroda ufundowana przez Prezesa LGR Szczecinek - aparat fotograficzny: wylosowana dla: - Krzysztofiak Miłosz - Borne Sulinowo.

 Sędzia Główny      - Andrzej Gryglicki;

Z-ca                       Maria Siebert   

 Sekretarz             - Mieczysław Jęksa  

..........................................................................................................................................................................................................                                                                                                                                          

 Borne Sulinowo 8 czerwiec 2013 r.                                                                                                

                                                                               Protokół 

X  Poligonu Wędkarskiego w zawodach kategorii Spławik-senior  rozegranych na rzece Piława w dniu 8 czerwiec 2013 roku.

 Komisja sędziowska w składzie: 

  1. 1.     Kazimierz Sośnicki      -  Sędzia Główny;    - Borne Sulinowo.
  2. 2.     Leszek Skocz                -  Sędzia Sekretarz; - Czaplinek.
  3. 3.     Jarosław Liniewicz       - Sędzia wagowy;    - Szczecinek. 

  stwierdza że do zawodów zgłosiło się  17 uczestników i wystartowało 17którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:/Klasyfikacja zawodników w trzech sektorach według kolejności uzyskanych wyników w danych sektorach/

Nr.stanow/startowy     Imię i Nazwisko Miejscowość Waga/pkt Miejsce wzawodach
12 Maria Świątkowska Borne Sulinowo 4645   I
13 Maciej Bernat Czaplinek 3470  II
2 Mieczysław Sobczak Czaplinek 2820  III
17 Krystian Paduch Miastko 3325  IV
8 Mieczysław Gajewski Czaplinek 3195  V
1 Marek Sikorski Szczecinek 2410   VI
9 Sebastian Kaczorowski Biały Bór 2820  VII
3 Tadeusz Brzeziński Borne Sulinowo 1695  VIII
15 Adam Als Miastko 1575  IX
7 Łukasz Gryglicki Borne Sulinowo 2810   X
6 Piotr Kukuła Czaplinek 1555  XI
16 Paweł Komorowski Czaplinek 1510  XII
10 Kamil Gryglicki Borne Sulinowo 2350  XIII
5 Zygmunt Kulik Czaplinek   895  XIV
14 Małgorzata Komorowska Czaplinek   700  XV
11 Paweł Nowacki Czaplinek 2100  XVI
4 Stanisław Łukaszewicz Szczecinek   230  XVII

 Sekretarz  zawodów  (-) Leszek Skoczl;

 Sędzia  Główny  (-) Kazimierz Sośnicki;

 Sędzia wagowy (-)  Jarosław Liniewicz;

.......................................................................................................................................................................................                                                                                                 

                                                       Borne Sulinowo 8 czerwiec 2013 rok                                                                        

                                                       Protokół 

 zawodów spinningowych z łodzi  na jeziorze Pile:                              

„V Spinningowy Turniej Trzech Miast."

Ogółem w zawodach złowiono 6 szczupaków mierzących ponad 50 cm. oraz  136 okoni ponad 18 cm. Wszystkie rybki sędziowie zmierzyli a zawodnicy żegnając je "buziakiem" wypuścili do jeziora.

Komisja sędziowska w składzie:

  1. 1.     Andrzej Urban       - Sędzia Główny;
  2. 2.     Tadeusz Sokołowski - Sekretarz;

stwierdza że do zawodów zgłosiło się  68 uczestników a wystartowało 66którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Pkt. Miejsce
1 Ścibisz Mirosław Człuchów 5904    I
2 Pobojewski Robert Człuchów 4626    II
3 Ogrodniczak Edward Bobolice 1710   III
4 Długołęcki Piotr Bobolice 1580  IV
5 Wolak Przemysław Szczecinek 1386  V
6 Kalinicz Przemysław Szczecinek 1206  VI
7 Jażdzewski Andrzej Człuchów 1114  VII
8 Gorczak Jerzy Świdwin 1080  VIII Ex.
9 Babiarz Edward Przeradź 1080  VIII Ex.
10 Majewski Marcin Bydgoszcz 1008  X
11 Merchel Jerzy Borne Sulinowo  970  XI
12 Litka Roman Przechlewo  900  XII
13 Zachaj Marian Bobolice  882  XIII
14 Rzewuski Tomasz Szczecin  864  XIV
15 Wolant Czesław Borne Sulinowo  750  XV
16 Świątalski Marek Barwice  720  XVI
17 Kuźniak Marian Koczała  684  XVII
18 Strąk Maciej Słupsk  630  XVIII Ex.
19 Hurka Maciej Kalisz Pom.  630  XVIII Ex.
20 Chościłowicz Andrzej Słupsk  612  XX Ex.
21 Sapiński Arkadiusz Czaplinek  612  XX Ex
22 Morański Sławomir Toruń  600  XXII
23 Pilzek Andrzej Szczecinek  550  XXIII
24 Plichta Jerzy Szczecinek  504  XXIV
25 Kobylański Romuald Szczecinek  450  XXV
26 Piesiakowski Adam Łobez  414  XXVI
27 Szatkowski Piotr Wolin  270  XXVII
28 Smuga Miłosz Czaplinek  252  XXVIII
29 Kelsz Henryk Borne Sulinowo  234  XXIX
30 Krzywobłocki Maciej Szczecin  216  XXX Ex.
31 Karczewski Mariusz Białogard  216  XXX Ex.
32 Ciemnoczołowski Henryk Czaplinek  216  XXX Ex.
33 Filipowicz Ireneusz Białogard  216  XXX Ex.
34 Szewczyk Tomasz Wierzchowo  216  XXX Ex.
35 Hołub Antoni Darłowo  198  XXXV Ex.
36 Rozembajger Wiesław Toruń  198  XXXV Ex.
37 Kurlapski Tadeusz Świdwin  198 XXXV Ex.
38 Białowąs Jan Wyczechy  198 XXXV Ex.

Pozostali uzyskali 67 Pkt.Największa ryba zawodów - Długołęcki Piotr - Bobolice /szczupak 58,4 cm./Najlepszy zawodnik z Bornego Sulinowa - Merchel Jerzy;Komisja Sędziowska:Sędzia Główny - Andrzej Urban;Sędzia Sekretarz - Tadeusz Sokołowski;Sędziowie sektorowi:

  1. 1.     Edward Sośnicki - Borne Sulinowo;
  2. 2.     Kazimierz Fabiszewski - Borne Sulinowo;
  3. 3.     Andrzej Kąkol                - Szczecinek;
  4. 4.     Krzysztof  Kowalczyk   - Szczecinek;
  5. 5.     Mirosław Baran           -  Szczecinek;
  6. 6.     Kin  Grzegorz                -  Szczecinek;

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.