Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

VIII Wędkarski Poligon Borne Sulinowo 2011.

VIII Wędkarski Poligon Borne Sulinowo 2011 zakończony!

 

W upalną sobotę 9 lipca 2011 roku na wodach jeziora Pile oraz urokliwym odcinku rzeki Piława spotkali się wędkarze z różnych zakątków naszego kraju by wypróbować swych sił i umiejętności w dyscyplinach wędkarskich. Na wodach jeziora Pile rozegrano główną kokurencję spinning z łodzi z cyklu "Turnieju Trzech Miast" w którym od lat ośmiu po raz pierwszy wygrał zawodnik z naszego miasta w światku wędkarskim nazywany "profesorem" kolega Jerzy Merchel.

jurek.jpg

Jurek, wędkarze z Bornego Sulinowa składają gratulacje i mówią tak trzymaj dalej, jesteśmy dumni z Ciebie a łódka którą wygrałeś niech Ci służy i pomaga w odnoszeniu dalszych sukcesów!

Zorganizowanie tych zawodów możliwe było dzięki wspaniałej współpracy instytucji oraz pomocy sponsorów do których zaliczyć należy:

Redakcję Wiadomości Wędkarskich, Urząd Miasta w Bornem Sulinowie, Lokalną Grupę Rybacką „Partnerstwo Drawy” ze Szczecinka, głównych organizatorów tego zadania CKiR i Zarząd Miejskiego Koła PZW z Bornego Sulinowa, sklep Wędkarski „AS” oraz „Amur” ze Szczecinka i sklep „U Jarka” z Bornego Sulinowa, armator statku „Foka 3” z Kołobrzegu.

Słowa uznania za propagowanie tego hobby i zarazem sportu, należą się mediom jak: TV Gawex i TV Zachód ze Szczecinka, redakcji Głosu Koszalińskiego i Kuriera Szczecińskiego.

Wszystkim uczestnikom oraz tym, którzy czynnie przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tej imprezy serdecznie dziękują mieszkańcy naszego miasta.

Niżej znajdują się wyniki w poszczególnych kategoriach:

Borne Sulinowo 9 lipca 2011 r.

 

Protokół

VIII Poligonu Wędkarskiego w zawodach spławikowych kategorii - „Kadet” rozegranych na dużych pomostach jeziora Pile.

Komisja sędziowska w składzie:

 

  1. Dariusz Nawrocki - Sędzia Główny

  2. Tadeusz Sokołowski - Sędzia Sekretarz

  3. Mariusz Getka - Z-ca Sędziego Gł.

 

Stwierdza że do zawodów zgłosiło się 16 a wystartowało 15 uczestników którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Data urodzenia.

Miejscowość

Punkty

waga

Miejsce

1.

Patryk Wyciślak

Czaplinek

2800

I

2.

Kamil Gryglicki

Borne Sulinowo

2780

II

3.

Jakub Gołąb

Jastrowie

2550

III

4.

Piotr Ostromecki

Jastrowie

2420

IV

5.

Krzysztof Baranowski

Czaplinek

2000

V

6.

Radosław Kubiak

Borne Sulinowo

1680

VI

7.

Julia Babiarz

Przeradź

1320

VII

8.

Anna Ścisłowska

Czaplinek

1280

VIII

9.

Szymon Niewiarowski

Borne Sulinowo

1220

IX

10.

Igor Nawrocki

Czaplinek

1070

X

11.

Klaudia Lewita

Borne Sulinowo

1060

XI

12.

Bartłomiej Babiarz

Przeradź

980

XII

13.

Wojciech Babiarz

Przeradź

900

XIII

14.

Zuzanna Wróbel

Czaplinek

700

XIV

15.

Mateusz Arsoba – rocznik 2005

Szczecin

690

XV

 

Najmłodszy uczestnik : Arsoba Mateusz 2005 rok Szczecin

 

Sędzia Główny - Dariusz Nawrocki

Sekretarz zawodów Tadeusz Sokołowski

Z-ca Sędziego Gł. - Mariusz Getka

 

 

                                                                    Protokół

VIII Poligonu Wędkarskiego w zawodach kategorii spławik – senior rozegranych na rzece Piława w dniu 9 lipca 2011 roku.

 

Komisja sędziowska w składzie:

 

  1. Kazimierz Sośnicki - Sędzia Główny

  2. Zygmunt Dyszkowski - Sędzia Sekretarz

 

stwierdza że do zawodów zgłosiło się 26 uczestników a wystartowało 26

którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejscowość / klub

P-kty

Miejsce

1.

Maciej Bernat

Czaplinek

6650

I

2.

Jadwiga Fitzer

Szczecin

5845

II

3.

Piotr Kukuła

Czaplinek

5775

III

4.

Leszek Skocz

Czaplinek

4905

IV

5.

Mateusz Steckiewicz

Jastrowie

4100

V

6.

Artur Barszczewski

Drawsko POM.

4040

VI

7.

Marek Andreasik

Czaplinek

3765

VII

8.

Andrzej Gryglicki

Borne Sulinowo

3430

VIII

9.

Józefa Spałka

Łobez

3280

IX

10.

Artur Kiszko

Drawsko POM.

3235

X

11.

Kazimierz Fitzer

Szczecin

2710

XI

12.

Tadeusz Brzeziński

Borne Sulinowo

2620

XII

13.

Bernard Zając

Czaplinek

2470

XIII

14.

Roman Runge

Jastrowie

2440

XIV

15.

Krzysztof Ilewicz

Łobez

2135

XV

16.

Jan Suszko

Jastrowie

2095

XVI

17.

Tadeusz Ostromecki

Jastrowie

1970

XVII

18.

Łukasz Gryglicki

Borne Sulinowo

1895

XVIII

19.

Zygmunt Kulik

Czaplinek

1720

XIX

20.

Andrzej Brzeziński

Wrocław

1365

XX

21.

Józef Padewski

Szczecinek

1230

XXI

22.

Mieczysław Gajewski

Czaplinek

965

XXII

23.

Marek Sikorski

Szczecinek

710

XXIII

24.

Arkadiusz Spałka

Łobez

665

XXIV

25.

Zygmunt Brzeziński

Wrocław

460

XXV

26.

Marcin Wołodkowicz

Szczecinek

0

XXVI

 

 

 

 

 

 

Sekretarz zawodów (-) Zygmunt Dyszkowski

Sędzia Główny (-) Kazimierz Sośnicki

Protokół

Spinningowy Turniej Trzech Miast III Ogólnopolskie

Zawody Wędkarskie pod nazwą:

 

VIII Poligon Wędkarski” 9 lipca 2011 rok.

Kategoria spinning z łodzi – jez. Pile

 

Komisja sędziowska w składzie:

 

1. Dariusz Nawrocki – Sędzia Główny;

 

2. Tadeusz Sokołowski – Sędzia Sekretarz;

 

3. Mariusz Getka - Z-ca Sędziego Gł.

 

stwierdza, że do zawodów zgłosiło się 96 zawodników a wystartowało

88 którzy sklasyfikowani zostali w następującej kolejności:

L.P

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Punkty

Miejsce

1

Jerzy Merchel

Borne Sulinowo

3520

I

2

Kazimierz Lipkowski

Miastko

1540

II

3

Mirosław Ścibisz

Człuchów

1500

III

4

Walenty Janczurewicz

Czaplinek

1080

IV

5

Tomasz Jakubowiak

Słupsk

1000

V

6

Wojciech Jaźdźewski

Człuchów

920

VI

7

Rafał Michalski

Szczecinek

840

VII

8

Jan Koszałka

Szczecinek

800

VIII

9

Marian Kuźniak

Koczała

640

IX

10

Mariusz Gradek

Człuchów

620

X

11

Janusz Ogrodziński

Szczecinek

600

XI

12

Marek Chlebos

Szczecinek

600

XI

13

Piotr Szatkowski

Wolin

500

XIII

14

Edward Babiarz

Przeradź

500

XIII

15

Jan Wąsowicz

Starogard Gdański

460

XV

16

Piotr Wojtan

Miastko

440

XVI

17

Franciszek Bastry

Borne Sulinowo

440

XVI

18

Roman Miłkowski

Starogard Gdański

420

XVIII

19

Marek Jasiukiewicz

Szczecinek

300

XIX

20

Stanisław Kornaś

Miastko

260

XX

21

Andrzej Chościłowicz

Słupsk

240

XXI

22

Marcin Majewski

Nowa Wieś

240

XXI

23

Maciej Hurka

Kalisz

220

XXIII

24

Grzegorz Masalski

Słupsk

220

XXIII

25

Zdzisław Stradomski

Borne Sulinowo

220

XXIII

26

Dawid Bajerlein

Poznań

200

XXVI

27

Edward Sośnicki

Borne Sulinowo

200

XXVI

28

Andrzej Sapiński

Czaplinek

200

XXVI

29

Mieczysław Sobczak

 

200

XXVI

Pozostali zawodnicy startujuący w tej kategorii otrzymali 89 punktów.

Nagrody Dodatkowe

1.Największa ryba zawodów – Janusz Ogrodziński - Szczupak 52cm

     dodatkowo otrzymał rejs na dorsze od armatora statku "Foka 3" z Kołobrzegu.

2. Najlepszy zawodnik z Bornego Sulinowa - Jerzy Merchel.

3. Silnik elektryczny do łodzi wylosował kol. Michał Pietrzyk z Tychowa -

     /Nagroda redakcji Wiadomości Wędkarskich/.

4. Wylosowano dwa rejsy "Na dorsze" przekazane przez

     p. Krzysztofa  Szkudlarka z Kołobrzegu.

 

Borne Sulnowo 9 lipca 2011 rok

 

Podpisy Komisji Sędziowskiej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu