Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sukces PSR ze Szczecinka!

Funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej ze Szczecinka na gorącym uczynku ujęli legendarnego kłusownika, który od lat trzebił ryby w jeziorach Pojezierza Drawskiego.

Członkowie Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinku nie kryją satysfakcji, że udało im się przyłapać na kłusownictwie czarną legendę tego przestępczego procederu.
W czwartek nad ranem w momencie podejmowania sieci typu „wonton\" na jeziorze Drawskim zatrzymaliśmy 60-letniego mieszkańca Czaplinka - mówi jeden ze strażników.
Osoba doskonale im znana, która od lat zajmowała się kłusowaniem, otoczona ponurą sławą w środowisku. Mężczyzna był już za to karany, ostatnio przebywał na warunkowym zwolnieniu. Strażnicy zarekwirowali mu nielegalny sprzęt rybacki, ponton i 10 kilogramów „skłusowanych\" ryb - leszczy, płoci i okoni. Sprawę przekazano organom ścigania.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • moczykij66 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  moczykij66

  Panowie,"legenda' to powstała na skutek" łaskawości sądów i przepisów",tak trzymac Panowie z PSR!!!

 • ewik39 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Gdyby PSR w całej Polsce zajmowało się kontrolą ,to rybostan nie byłby tak żałośnie ubogi po kłusownikach . Wędkarze nie przestrzegają okresów ochronnych, a tym bardziej kłusownicy , w kwietniu już łapią szczupaki i sandacze, sumy niewymiarowe to norma, bo musi im się karta wędkarska zwrócić .a kłusownicy na handel . Sam miałem oferty kupna niewymiarowych ryb .Co to za Straż Rybacka, która kilka lat ściga legendę Kłusownictwa , odrobinę zaangażowania .

 • serir Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Nie dosyć że "legenda", to jeszcze z Czaplinka. Normalnie legenda nam rośnie, nieomal drugi "Janosik". Tylko czy naprawdę jest się czym egzaltować?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin