Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zarybienie Szałego karpiem 30.11.2017r.

Aktualności | 2017-12-02 | Publikujący: Koło PZW Kalisz Miasto

                W dniu dzisiejszym miało miejsce zarybienie Szałego karpiem / 660 kg, zgodnie z operatem wodnym. Ryba w znakomitej kondycji.

                Z powodów utrudnionych warunków (niski stan wody) zarybienia dokonano na Stanicy KOŁA PZW WSK KALISZ dzięki uprzejmości Prezesa Zbigniewa Górki.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

 • powalowski pawel Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

  Cenzura nie pozwoliłaby na zamieszczanie komentarzy,a minusy czy plusy każdy stawia wg własnego uznania.A jeśli kolega chce zamykania wody to proszę przyjść na walne zebranie ,złożyć taki wniosek i poczekać na wynik głosowania.Zarząd koła decyduje tylko w wyjątkowych przypadkach ,a okresie całego roku jest to decyzja Walnego Zgromadzenia Koła. pzdr.Pawel

 • koras72 Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

  Oho, już się sypią minusy, bo kilka osób ma czelność mieć swoje zdanie. Pięknie cenzurujecie. A kto decyduje o tym, czy po zarybieniu wprowadzać zakaz połowu? Dlaczego na jednym zbiorniku jest zakaz, a na innym nie? Skoro rosną koszty związane z pozyskiwaniem ryb, to dlaczego pozwala się wszystkie wyłowić zaraz po zarybieniu?? Przecież to absurd.

 • powalowski pawel Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 5 + / -

  Kolego Rafale gdybyś zaszczycił nas swoją obecnością na walnym zgromadzeniu koła to wiedziałbyś ,że wody zarybia się wg operatu i kołom nic do tego ile i jakiej ryby będzie wpuszczone. Środki na zarybienie również pochodzą z okręgu ,a nie z koła .A tak na marginesie to są to brednie, ilość wpuszczanej ryby ciągle jest podobna,a wysokość składki,która faktycznie rośnie nie jest w stanie zrekompensować wszelkich podwyżek związanych z pozyskiwaniem ryb i innych kosztów ponoszonych przez okręg i koło.Podsumowując zapraszam na zebranie sprawozdawcze za 2017 rok to postaram się koledze cokolwiek wyjaśnić,a problemy , które kolega poruszył dotyczą okręgu a nie Nas. pozdrawiam PREZES

 • RAFAŁ Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: -9 + / -

  Rozwiń
 • koras72 Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • Cieślak Mateusz Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • powalowski pawel Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 9 + / -

  Woda nie jest zamknięta dla wędkujących,proszę jednak pamiętać o limitach byśmy nie musieli zamykać łowiska. Życzę powodzenia.

 • michallipinski Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 8 + / -

  Witam. Czy na zbiorniku w chwili obecnej obowiązuje zakaz połowy?