Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

12 EDYCJA WĘDKARSKI DZIEŃ DZIECKA 2012

Kochani w dniu 24.06.2012r. odbyły się po raz 12 z rzędu zawody wędkarskie z okazji DNIA DZIECKA
organizowane przez Zarząd Koła Wędkarskiego PZW Myszków Miasto
 
dzięki Państwa uprzejmości uczestniczyliście z nami w tej pięknej imprezie
każdy z uczestników a było ich około 200 otrzymał paczki z nagrodami rzeczowymi w postaci gier komputerowych oraz super czasopism firmy IDG, płyt z muzyką, akcesorii wędkarskich w postaci żyłek, spławików, haczyków, woblerów, zanęt wędkarskich oraz słodyczy i soków firmy SOKPOL
 
To dzięki naszemu zaangażowaniu w organizację zawodów a Waszej hojności sprawiliśmy dużo radości i zadowolenia dzieciom
 
pierwsza nagroda wartości około 1.000zł powędrowała do PAWŁA BACIOR (rower, wędka Travel od TAIMEN, woblery firmy SALMO, koc i plecak TRAVEL CHANEL, lornetka DELTA OPTICAL i inne)
nagroda druga wartości ok. 600zł powędrowała do Jakub ORDON (aparat CANON A810, woblery SALMO, koc plecak TRAVEL CHANEL, lornetka DELTA OPTICAL i inne)
trzecie miejsce Wiktoria KANIA - wartości ok .500zł (wędka BOLOGNESE od Pana Krzysztofa Daukszewicza, lornetka DELTA OPTICAL, woblery SALMO i inne)
 
 
 
Jeszcze raz w imieniu własnym oraz dzieci pragnę Państwu serdecznie podziękować i proszę o nas pamiętać za rok w 2013r.
 
Tomasz Rak
Prezes Koła PZW Myszków Miasto
tel. 600 216 522
 
Wykaz naszych darczyńców którym należą się słowa podziekowań (według kolejności wpływu nagród i upominków): PLAYMOBIL Ewa Chlebicz, ESKA ROCKS Marcin Bisiorek, Woblery TITO Grzegorz Kwoka, Krzysztof Daukszewicz, JAXON Andrzej Podeszwa, Woblery Marka Głuszko, Woblery Ryszarda Sierki, SHARK Piotr Sip, Telewizja TAAAKA RYBA Jerzy Biedrzycki, KARTUZN Maciej Komorowski, Universal Music Polska Magdalena Rybczyńska, TIM Maciej Skrzetuski, Viacom Internetional Media Networks Karolina Kapral, T.LOVE Katarzyna Przygoda, PLAY Sp. z o.o. Krzysztof Kostkowski, MACTRONIC Czesław Mocek, Wydawnictwo Muzyczne FOLK Robert Dorosz, GRAFF Mirosław Dolecki, MEPPS Polska Artur Grudzień, BEST FILM Sp. z o.o. Maciej Karpiński, BOYS, WILKI, Studio Reklamy ELWIRA, DODA, MEJK, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, CAS FILM Magdalena Waremiuk, Robert Czebotar, LOVEC RAPY Sebastian Piekarski, BRATHANKI, ENEJ, UNICEF POLSKA, BAJM, ULAR Małgorzata Marciniak, POLSPING, BALSAX Edward Łabowicz, MJM MUSIC Tomasz Mosiolek, KOMETY, GLAN Eugenia Gliwa, SALMO Piotr Piskorski, DRAGON Artur Szałkowski, HUNTER POLSKA Tomasz Skowronek, HIT'N'HOT MUSIC Paweł Antoniewski, GUT-MIX Edmund Gutkiewicz, Woblery Andrzeja Gałuszki, CITY INTERACTIVE Anna Wieczorkiewicz, PROFESS Mariusz Tuleda, Kabaret Ani Mru Mru, GRUPA OPERACYJNA, OLIFANT STREET MUSIC Paulina Bosak, BEATA i MARCIN, MARINET Dariusz Stenka, ALLER AQUA Jacek Juchniewicz, STRACHY NA LACHY Krzysztof Grabowski, PZPZ Dorota Łuczak, MINI MAX Urszula Marzec, JELONEK, TRAPAR Jarosław Smorczewski, ALTERNATI, STIL Jacek Leśniowolski, TORO Augustyn Dobrowolski, SP RECORDS Arkadiusz Szymański, Wydawnictwo MY MUSIC Kasia Borowska, SDT FILM Grzegorz Ćwikliński, LICOMP EMPIK Monika Lach, Zakład Produkcji Zanęt RECORD Rafał Borys, DOEHLER POLSKA Grzegorz Frącek, Górek Gliny Kacper Górecki, IQ PUBLISHING Rafal Korytowski, Woblery Patryka Kowalewskiego, WĘDKARSKI ŚWIAT Jacek Kolendowicz, TAIMEN Maciej WIlk, 4ever MUSIC Piotr Młynarski, ARTE GEMINI I.C.R Polska Tomasz Skuta,  MARGO Entertainment Agnieszka Szubańska, SKTC, Tomasz Nysztal, MAXMEDIA Krzesimir Korgul, MYSLOVITZ, EUROMET Wojciech Wojtanowski, GRY ON-LINE Rafał Swaczyna, GLOOG Jan Katarzyński, SHI EVENTS Agnieszka Wójcik, RPS ENTERTAINMENT Marta Ratajczak, VENIRE Agnieszka Jankowska, Kabaret NOC, WIREK Ireneusz Michalski, FIRST PUBLIC RELATIONS CARTOON NETWORKS Marcelina Cholewińska, Cezary Makiewicz, IDG POLSKA Katarzyna Hadka, kABARET CEZARY PAZURA, KOSTAL Maciej i Marek Piekielnik, VIVA FISH, FISH POINT Wojciech Nowak, For ANGELERS Bogusław Jurek, Rafał BIELEWICZ, Piotre STĘPNIAK, MEDUZA Sylwia Rychlik, Moonisia wobelry, RAM 2 Tomasz Duer, SALIX ALBA Wojciech Łopatka, Wiadomości Wędkarskie, DELTA OPTICAL Grzegorz Matosek, TECHLAND Agnieszka Pawlak, EXPERT DRAGON Wojciech Starostecki, PPHU GROSS, SIEK-M Marek Wieczorek, Centrum Zoologiczno Wędkarskie WODNY ŚWIAT, DORADO TRIADA Dariusz Małysz, VIDEOTRONIC Zbigniew Treliński, Europejska Agencja Sztuki Małgorzata Borzym, SPINNEX Renata Terlecka, BIG CYC, Czarno Czarni, Rock House

Zdjęcia z galerii