Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Floryda Leżajsk

Floryda Leżajsk to 3,5 ha wody. Zbiornik powstał na rzece Jagodzie, której źródła znajdują się ok 1-1,5 km powyżej. Na rzecce powyżej zbiornika powstało wiele żeremii bobrowych, któte nocą zapędzają się i na zbiornik.

Najlepiej zarybiony zbiornik będący w naszej opiece.

Jeszcze jedną atrakcją lasów wokół Leżajsk jest ścieżka E-P (Ekologiczno-Przyrodnicza), dużo tablic informacyjnych w tym plany sytuacyjne nie pozwalają się na niej zgubić. Wędrujemy wzdłuż terenów zalanych przez bobry podziwiając pracowitość tych zwierząt, kto ma szczęście może ujrzeć bobra nawet w dzień bowiem nic sobie te zwierzęta nie robią z obecności ludzi.

Zbiórnik współużytkujemy z Miastem, MOSiR-em (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji), Klastorem, Podkarpackim Zarządem Melioracji i Urządzeń Wodnych no i prywatnymi właścicielami terenów wokół zbiornika. W okresie letnim w ciągu tygodnia MZK Leżajsk sprząta wokół zbiornika. Jako wędkarze staramy się przynajmniej dwa razy w roku wykosić trawę, zorganizować porządki. Zbiornik jest oznakowany tablicami.

floryda_lezajsk_1.zip floryda_lezajsk_1.zip

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy po po złapaniu sandacza większego niż 70 cm, karpia powyżej 70 cm i szczupaka powyżej 80 cm wypuścisz je z powrotem do łowiska z godnie z Uchwałą Koła?
Tak, wypuszczę
Nie , nie wypuszczę, choćbyś mnie oddał do SK
Kto to wymyślił?
Nie wiem co bym zrobił nigdy nie złapałem takiej dużej ryby.
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin