Niedziela, 2.10.2011 zawody o Puchar Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Koła PZW San w Leżajsku.
W dniu 28.08.2011 odbyły się ostatnie zawody dla dzieci w tym roku. Po zaciętej rywalizacji Wójt Gminy Leżajsk p. Krzysztof Sobejko rozdał pcuhary, nagrody i dyplomy.
Zawody rozegrano na zbiorniku "Floryda" Leżajsk w dniu 10-07-2011.
Relacja z zakończenia zawodów wędkarskich zorganizowanych na zb. "Floryda" w Leżajsku w dniach 2-3 lipca 2011.
Bobry w Wisłoce w Jaśle.
Nasze koło współpracuje z lokalnymi firmami w zakresie ochrony wód, nie tylko powierzchniowych. W dniu 18.04. wraz z pracownikami Browaru, piłkarzami klubu Pogoń Leżajsk, przedstawiciele koła SAN Leżajsk pomagali w porządkowaniu stref ochronnych studni głębinowych Browaru Leżajsk.
Podczas wakacji rodzinne strony (Leżajsk) odwiedziła Basia Morel z córkami Sarą i Klarą. Nie mogliśmy oczywiście nie być na rybach. Serdeczne pozdrowienia dla nich. A dla Was - film zachęta do wspólnych wędkowań - to naprawdę fajna zabawa i nic trudnego.
widok na Ożanne po opuszczeniu wody oraz Jaz na Złotej poniżej Ożanny
Hol zwycięskiego karpia.
Po deszczach i mokrej wiośnie utrzymuje się tu imponujący stan wody. Nawet myślałem o wpuszczeniu płotek. Na razie to doskonałe miejsce rozrodu żab i ptaków.
