Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Okręg Olsztyński

OKRĘG OLSZTYŃSKI

JEZIORA

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

1

Arklickie

58,00

Srokowo

2

Babieniec

28,05

Korsze

3

Bartosz

7,3

Biskupiec

4

Białe Błota

15,47

Gietrzwałd

5

Bieniasze

9,64

Miłakowo

6

Bolity

10,77

Miłakowo

7

Bożęcin

12,79

Morąg

8

Brejdyny

25,60

Piecki

9

Bukwałd

39,97

Dywity

10

Czarne Duże

6,00

Łukta

11

Czarne Poł.(zakaz wędkowania, rezerwat przyrody)

9,45

Ostróda

12

Długie (zakaz wędkowania ze sprzętu pływającego)

27,54

Olsztyn

13

Dom Duży

53,42

Szczytno

14

Dom Mały

12,00

Szczytno

15

Dost

11,32

Jeziorany

16

Dreńskie Duże

11,55

Łukta

17

Durąg

16,50

Ostróda

18

Duś

35,51

Piecki

19

Gajerek D.

4,26

Iława

20

Gisiel

20,84

Dźwierzuty

21

Ględy

5,77

Łukta

22

Głebokie

5,07

Ostróda

23

Golub(Gołąb)

5,76

Łukta

24

Gugowo

66,94

Ostróda

25

Guzowy Piec

10,62

Gietrzwałd

26

Jasna Woda

7,38

Korsze

27

Kiersztanowo

16,01

Kętrzyn

28

Kirszyty

12,09

Miłomłyn

29

Kociołek

8,03

Iława

30

Komin

6,56

Dobre Miasto

31

Kwiecewo - łowisko sp.

40,00

Dobre Miasto

32

Kwidzkie

31,54

Kętrzyn

33

Linówko

7,50

Barczewo

34

Linówko

34,20

Olsztynek

35

Litwa

9,03

Miłakowo

36

Łąka

24,23

Iława

37

Łomy

23,16

Jonkowo

38

Mańki

4,63

Olsztynek

39

Martiany

18,48

Kętrzyn

40

Mazany

22,66

Kętrzyn

41

Morąg-użytek eko.

121,63

Morąg

42

Mój

118,69

Kętrzyn

43

Niegławki

7,22

Miłakowo

44

Orzyc Mały

9,62

Barczewo

45

Pajtuny

12,54

Purda

46

Pasłęk

8,84

Olsztynek

47

Parwółki Duże

9,56

Gietrzwałd

48

Parwółki Małe

4,43

Gietrzwałd

49

Pawełek

8,30

Piecki

50

Perkun

12,31

Iława

51

Pieckowskie

21,16

Reszel

52

Pietraszewo

8,33

Dobre Miasto

53

Platyny

48,72

Olsztynek

54

Podkówka

7,45

Olsztyn

55

Pupel Duzy

11,46

Dobre Miasto

56

Pupel Mały

5,52

Dobre Miasto

57

Rajczuchy

4,52

Barczewo

58

Redykajny

33,38

Olsztyn

59

Siercze

61,95

Kętrzyn

60

Siniec W.

29,60

Srokowo

61

Siniec M.

10,52

Srokowo

62

Skarp

22,98

Piecki

63

Skok

12,88

Piecki

64

Skolity(zakaz używania jednostek pływających z silnikiem spalinowym)

39,03

Świątki

65

Smolanek

6,60

Olsztynek

66

Sołtyskie(zakaz połowu ze sprzętu pływającego)

9,36

Mrągowo

67

Srebrne Duże

9,56

Miłomłyn

68

Suche Trockie

7,42

Miłomłyn

69

Szczycionek

9,36

Szczytno

70

Tolkowskie

40,62

Korsze

71

Tuchel

42,88

Kętrzyn

72

Tynwałd

33,85

Iława

73

Urowiec

24,36

Iława

74

Wielochowskie

67,72

Lidzbark Warm.

75

Włodowo

14,59

Świątki

76

Wronowo

14,07

Kozłowo

77

Zdróżne

12,84

Piecki

78

Złotna Kalnicki Staw

6,70

Morąg

 

ZBIORNIKI ZAPOROWE

1

Guber/Salpik

228

Ryn-Kętrzyn

 

WODY DROBNE

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

1

Barbet

1,50

Bartoszyce

2

Bartoszyce

4,0

Bartoszyce

3

Czarne

1,66

Olsztyn

4

Czarne Małe

3,38

Łukta

5

Czarne Płn.

2,56

Miłomłyn

6

Czerwone

3,92

Kętrzyn

7

Dreńskie Małe

1,88

Miłakowo

8

Górowo Iławeckie

3,83

Górowo Iław.

9

Grabowiec

1,5

Iława

10

Karaśnik

1,84

Dywity

11

Kazanice

2,78

Lubawa

12

Łankiejmy

5,0

Korsze

13

Łazienki

1,00

Lubawa

14

Motylek

3,19

Ostróda

15

Sandela

1,50

Lubawa

16

Siemki

3,23

Reszel

17

Srebrne Małe

1,09

Miłomłyn

18

Świerkocin

3,74

Olsztynek

19

Żabie

2,27

Ostróda

20

Zbiornik wodny Dobre Miasto

0,5

Dobre Miasto

 

RZEKI

Lp.

Nazwa

Pow.(ha.)

Gmina

Forma użytkowania

1.

Łyna

384,45

Stawiguda, Olsztyn, Dywity, Dobre Miasto, Lidzbark Warm., Bartoszyce, Sępopol, Jeziorany, Górowo Iławeckie

Umowa z R.Z.G.W.Warszawa

 

 

 

 

Rzeka Łyna z dopływami od połączenia z jeziora Kielarskiego do granicy państwa z wyłączeniem odcinka od jazu piętrzącego elektrowni wodnej w miejscowości Bronswałd, do połączenia ze starym korytem rzeki Łyna tj. obwód rybacki jeziora Skłodzin, obwód rybacki jeziora Mosąg. Dopływy: 1.Struga Kortówka - od przepustu drogowego Olsztyn-Olsztynek 2. Rzeka Wadąg - od jazu piętrzącego elektrowni w miejscowości Wadąg 3. Stara Łyna i nowe koryto rzeki Łyna w Dobrym Mieście 4. Rzeka Sunia - od przepustu drogowego na odcinku Świątki-Żardeniki 5. Rzeka Kirsna - od źródeł 6. Rzeka Symsarna - od mostu na drodze Klutajny-Głębowo 7. Rzeka Elma - od źródeł 8. Rzeka Pisa Bartoszycka - od źródeł 9. Rzeka Guber - od źródeł 10. Rzeka Dajna - od wypływu z jeziora Dajnowa 11. Rzeka Sajna - od przepustu przy Grodzkim Młynie 12. Rzeka Liwna - od przepustu na drodze Solanka-Srokowo wraz z wodami dopływów i odpływów.

2.

Pisa

24,7

Barczewo

Umowa z R.Z.G.W.Warszawa

a)

rzeka Pisa

 

a)

Od połączenia z rzeką Dobrążka do przepustu pod drogą Łęgajny - Barczewko

b)

Rzeka Wipsówka

 

b)

Od przepustu drogowego w miejscowości Wipsowo do jej ujścia

3.

Kanał Elbląski

48,4

 

Umowa z R.Z.G.W.Gdańsk

a)

Kanał Elbląski

 

a)

Od jeziora Drwęckiego do mostu w miejscowości Miłomłyn na drodze krajowej nr.7

b)

Kanał Iławski

 

b)

Od połączenia z kanałem Elbląskim do jeziora Dauby

c)

Kanał Ulgowy

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Ile zawodów powinno organizować Koło Działdowo w ciągu roku ?
1-5
5-10
10-15
15-20
więcej niż 20
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin