Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZAPRASZAMY NA I ZAWODY WĘDKARSKIE O PUCHAR DZIAŁDOWSZCZYZNY

Aktualności | 2015-05-19 | Publikujący: Koło Działdowo

OFICJALNY PLAKAT

ZARZĄD KOŁA PZW DZIAŁDOWO ZAPRASZA NA


I ZAWODY WĘDKARSKIE

O PUCHAR  DZIAŁDOWSZCZYZNY

 

W DNIU 31.05.2015  NA JEZIORZE GRĄDY

 

W zawodach startują zawodnicy, mający opłacone składki na wody adekwatne do łowiska.

 

Zbiórka zawodników o godzinie 5:30  na końcu miejscowości Grądy ( przy polanie)

Zawody odbywają się w jednej czterogodzinnej turze.

 

Zapisy na zawody pod nr. tel: 503 096 481 do dnia  28.05.2015  do godz. 15:00

 

Opłata startowa 20 zł

 

Zawodników prosimy o zapoznanie się z „Zasadami organizacji wędkarskiego sportu kwalifikowanego cz.3 – spławik „ oraz Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb.

 

Zawody rozgrywane na żywej rybie.

Prosimy o zabranie siatek o średnicy obręczy minimum 40cm.

 

Ilość miejsc ograniczona!!!

 

Sponsorzy:

 

KOŁO PZW DZIAŁDOWO

MIASTO DZIAŁDOWO

STAROSTWO POWIATOWE DZIAŁDOWO

MIASTO I GMINA LIDZBARK WELSKI

GMINA RYBNO

GMINA DZIAŁDOWO

GMINA IŁOWO-OSADA

GMINA PŁOŚNICA

ZAKŁADY MIĘSNE JÓZEF MALINOWSKI

PIEKARNIA KAZIMIERZ ZIELIŃSKI

CUKIERNIA ROSARIO KAZIMIERZ ZIELIŃSKI

 

 

 

 

Patroni medialni:

 

RADIO 7

GAZETA DZIAŁDOWSKA

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (9)

  • Zdunek Przemysław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

    Aktualizacja:


    1. Gołębiewski Zbigniew
    2. Truszczyński Zbigniew
    3. Jasiński Marcin
    4. Pajewski Marek
    5. Sylwester Wróbel
    6. Krawczyk Łukasz
    7. Barszcz Bernard
    8. Krystian Kraszewski
    9. Dariusz Oleksiak
    10. Wysocki Andrzej
    11. Żebrowski Piotr
    12. Zdunek Grzegorz
    13. Krauze Mikołaj
    14. Konrad Kołakowski
    15. Zajączkowski Piotr
    16. Podowski Dawid
    17. Podowski Adrian
    18. Podowski Ryszard
    19. Pydynkowski Łukasz
    20. Świontkowski Mirosław
    21. Szulc Jan
    22. Paweł Zygmunt Wółkowski
    23. Jóźwik Artur
    24. Świderski Ryszard
    25. Zajączkowski Stanisław
    26. Myśliński Mariusz
    27. Nowicki Mirosław
    28. Sarwiński Mariusz
    29. Retkowski Sławomir
    30. Górecki Kacper
    31. Falkiewicz Aleksander
    32. Bochenek Eugeniusz
    33. Piłat Marek
    34. Jasiński Dariusz
    35. Krystian Kowalski
    36. Mariusz Piórkowski
    37. Mówiński Andrzej
    38. Karbowski Piotr
    39. Mirosław Łukasz
    40. Zieliński Łukasz
    41. Zieliński Jarosław
    42. Osiński Marek
    43. Rytka Marek
    44. ?

    Jedno miejsce zostało.

  • Zdunek Przemysław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    39. Krystian Kowalski
    40. Mariusz Piórkowski
    41. Mówiński Andrzej
    42. Karbowski Piotr
    43. Mirosław Łukasz


    Jeszcze jedna osoba i zamykam listę. Jednocześnie zrobię listę rezerwowych gdyby ktoś się wykruszył.

  • Truszczyński Zbyszek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    zbyszek_t

    Dzięki Przemek !!!

  • Zdunek Przemysław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    35. Falkiewicz Aleksander
    36. Bochenek Eugeniusz
    37. Piłat Marek
    38. Jasiński Dariusz

  • Zdunek Przemysław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    30. Nowicki Mirosław
    31. Sarwiński Mariusz
    33. Retkowski Sławomir
    34. Górecki Kacper

  • Zdunek Przemysław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    Oto aktualna lista startowa: Postaram się ją modyfikować wraz ze zmianami. Jeżeli kogoś pominąłem to proszę o telefon.


    1. Gołębiewski Zbigniew
    2. Truszczyński Zbigniew
    3. Jasiński Marcin
    4. Pajewski Marek
    5. Sylwester Wróbel
    6. Krawczyk Łukasz
    7. Barszcz Bernard
    8. Krystian Kraszewski
    9. Dariusz Oleksiak
    10. Wysocki Andrzej
    11. Żebrowski Piotr
    12. Zdunek Grzegorz
    13. Lejkowski Brunon
    14. Krauze Mikołaj
    15. Konrad Kołakowski
    16. Zajączkowski Piotr
    17. Podowski Dawid
    18. Podowski Adrian
    19. Podowski Ryszard
    20. Pydynkowski Łukasz
    21. Świontkowski Mirosław
    22. Szulc Jan
    23. Paweł Zygmunt Wółkowski
    24. Jóźwik Artur
    25. Świderski Ryszard
    26. Zajączkowski Stanisław
    27. Myśliński Mariusz
    28. Kasprowicz Marcin
    29. Kornatowski Piotr


    P.S.
    Zbyszku nic nie obiecywałem a napisałem, że "postaram się" niestety, nie miałem czasu.
    Pozdrawiam

  • Truszczyński Zbyszek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    zbyszek_t

    Obiecałeś i nadal nie ma tej listy !

  • Zdunek Przemysław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    postaram się jutro umieścić aktualną listę

  • Truszczyński Zbyszek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    zbyszek_t

    Czy jest dostępna lista zapisanych zawodników?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za stworzeniem zalewu w okolicach Działdowa ?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin