Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Siedziba Zarządu Koła PZW w Działdowie

Aktualności | 2009-04-17 | Publikujący: Koło Działdowo

POROZUMIENIE HARCERZY Z WĘDKARZAMI

 

 

W dniu 13.03.2009r. Hufiec Działdowo ZHP i Koło Działdowo PZW zawarły porozumienie o wzajemnej współpracy. Będzie miała ona na celu współdziałanie na rzecz ekologii i ochrony środowiska, wspólne organizowanie imprez i zawodów wędkarskich, współdziałanie w zakresie działalności stron umowy oraz wzajemną promocję. Dodatkowo w ramach umowy Hufiec udostępni wędkarzom część pomieszczeń do ich działalności.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni głównie z tego, że pozyskaliśmy miejsce na swoją siedzibę. Ponadto współpraca z harcerzami pozwoli pokazać, że prężnie działamy na rzecz ekologii, a co za tym idzie polepszenia wizerunku naszego miasta. - powiedział Prezes Koła Działdowo Marek Dembski.

- Dla nas jest to z kolei szansa na poszerzenie działalności i skupienie jeszcze większej rzeszy młodzieży. Mam nadzieję, że współpraca będzie owocna i przyniesie nam dużo pożytku. dodała Komendant Hufca Grażyna Lauterbach.

Już 25.04.2009r. harcerze i wędkarze organizują wspólne sprzątanie Działdówki w ramach sprzątania Warmii i Mazur. Będzie to pierwsza wspólna akcja obu organizacji. Rozpoczęcie odbędzie się o godz. 9.00 przy moście drogowym na rzece Działdówce w Kisinach. Na zakończenie przewidziano ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszystkich chętnych do włączenia się do tej akcji serdecznie zapraszamy. 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Mariak Krzysztof Data dodania: 11 lat temu Oceń: 2 + / -

    marini72

    Nigdy nie byłem w harcerstwie, ale zawsze podziwiałem ich zapał i bezinteresowność w tym co robią. Chwała im za to!

  • Butkiewicz Paweł Data dodania: 11 lat temu Oceń: 2 + / -

    esox

    Harcerze zawsze byli dobrymi duszkami i tak zawsze będzie.Sam nim byłem.Trafne porozumienie dwóch podobnych ugrupowań ,oba działają na korzyść ochrony środowiska.Wspólnymi siłami zawsze więcej można zdziałać.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz zmiany w ustawie o rybactwie śródlądowym wprowadzone w 2010 roku ?
Przyniosą dużo dobrego
Nie wniosą nic nowego i pozytywnego
Przynoszą dużo złych rozwiązań
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin