Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła Lubowidz - na jeziorze Grądy.

Wyniki zawodów | 2011-10-02 | Publikujący: Koło Działdowo

Startują nasi reprezentanci.

Dziś od wczesnych godzin porannych na jeziorze Grądy trwały zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Prezesa Koła Lubowidz. W zawodach startowało trzech reprezentantów Koła Działdowo : Jerzy Weronik, Robert Olczak i Zbigniew Bartosiak. Zawody wygrał Sławomir Kraszewski z Lidzbarka, wyprzedzając Zbigniewa Bajno z Pułtuska i Jerzego Weronika z Działdowa. Czwarte miejsce zajął drugi z naszych reprezentantów Zbigniew Bartosiak, a trzeci z naszych zawodników Robert Olczak zajął dwudzieste pierwsze miejsce

 

 

Wyniki sektor A :

 

Lp

Nazwisko i Imię

Koło

Waga

Miejsce

1

Weronik Jerzy

PZW Działdowo

2445g

I

2

Myśliński Mariusz

PZW Mława

2180g

II

3

Kowalski Dariusz

PZW Pułtusk

1905g

III

4

Majewski Marcin

PZW Pułtusk

1825g

IV

5

Wargin Grzegorz

PZW Marki

1650g

V

6

Adamkowski Waldemar

PZW Żuromin

910g

VI

7

Jarzynka Zenon

PZW Lubowidz

660g

VII

8

Mendalka Tadeusz

PZW Lubowidz

480g

VIII

9

Wysocki Andrzej

PZW Ciechanów

220g

IX

10

Kowalczyk Tomasz

PZW Lubowidz

80g

X

11

Marlęga Jacek

PZW Sierpc

0g

XI

 

 

Wyniki sektor B :

 

Lp

Nazwisko i Imię

Koło

Waga

Miejsce

1

Bartosiak Zbigniew

PZW Działdowo

2100g

I

2

Falkiewicz Aleksander

PZW Żuromin

1625g

II

3

Piłat Marek

PZW Żuromin

1595g

III

4

Jasiński Marcin

PZW Lubowidz

1300g

IV

5

Wróbel Sylwester

PZW Strzegowo

1045g

V

6

Wenzelewski Waldemar

PZW Strzegowo

1030g

VI

7

Klimek Piotr

PZW Żuromin

635g

VII

8

Retkowski Sławomir

PZW Żuromin

360g

VIII

9

Rakoczy Sławomir

PZW Lubowidz

180g

IX

10

Jabłoński Mirosław

PZW Lubowidz

80g

X

11

Retkowski Stanisław

PZW Lidzbark

0g

XI

 

 

Wyniki sektor C :

 

Lp

Nazwisko i Imię

 

Waga

Miejsce

1

Bajno Zbigniew

PZW Pułtusk

3970g

I

2

Marchlewicz Andrzej

PZW Lidzbark

3330g

II

3

Liszewski Zygmunt

PZW Bieżuń

2335g

III

4

Woźniel Robert

PZW Marki

2180g

IV

5

Kraszewski Krystian

PZW Lidzbark

1785g

V

6

Olczak Robert

PZW Działdowo

1490g

VI

7

Oleksiak Dariusz

PZW Ciechanów

1070g

VII

8

Żebrowski Leszek

PZW Ciechanów

1005g

VIII

9

Mrozowski Andrzej

PZW Strzegowo

800g

IX

10

Wasiak Wiesław

PZW Lubowidz

165g

X

 

 

Wyniki sektor D :

 

 

Lp

Nazwisko i Imię

Koło

Waga

Miejsce

1

Kraszewski Sławomir

PZW Lidzbark

4080g

I

2

Gołębiewski Zbigniew

PZW Lubowidz

3460g

II

3

Ignaczak Piotr

PZW Pułtusk

1420g

III

4

Olewnik Kamil

PZW Lubowidz

1415g

IV

5

Pas Artur

PZW Pułtusk Polam

1095g

V

6

Lisowski Eugeniusz

PZW Bieżuń

885g

VI

7

Hałas Mariusz

PZW Pułtusk Polam

880g

VII

8

Wyrzykowski Cezary

PZW Bieżuń

260g

VIII

9

Bartykowski Mirosław

PZW Lidzbark

80g

IX

10

Truszczyński Zbigniew

PZW Lubowidz

0g

X

11

Gajewski Krzysztof

PZW Sierpc

0g

X

 

 

Wyniki końcowe zawodów :

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Przynależność kołowa

1

Kraszewski Sławomir

PZW LIDZBARK

2

Bajno Zbigniew

PZW PUŁTUSK

3

Weronik Jerzy

PZW DZIAŁDOWO

4

Bartosiak Zbigniew

PZW DZIAŁDOWO

5

Gołębiewski Zbigniew

PZW LUBOWIDZ

6

Marchlewicz Andrzej

PZW LIDZBARK

7

Myśliński Mariusz

PZW MŁAWA

8

Falkiewicz Aleksander

PZW ŻUROMIN

9

Liszewski Zygmunt

PZW BIEŻUŃ

10

Kowalski Dariusz

PZW BIEŻUŃ

11

Piłat Marek

PZW ŻUROMIN

12

Ignaczak Piotr

PZW PUŁTUSK

13

Woźniel Robert

PZW MARKI

14

Majewski Marcin

PZW PUŁTUSK

15

Olewnik Kamil

PZW LUBOWIDZ

16

Jasiński Marcin

PZW LUBOWIDZ

17

Kraszewski Krystian

PZW LIDZBARK

18

Wargin Grzegorz

PZW MARKI

19

Pas Artur

PZW PUŁTUSK POLAM

20

Wróbel Sylwester

PZW STRZEGOWO

21

Olczak Robert

PZW DZIAŁDOWO

22

Wenzelewski Waldemar

PZW STRZEGOWO

23

Adamkowski Waldemar

PZW ŻUROMIN

23

Lisowski Eugeniusz

PZW BIEŻUŃ

25

Oleksiak Dariusz

PZW CIECHANÓW

26

Hałas Mariusz

PZW PUŁTUSK POLAM

27

Jarzynka Zenon

PZW LUBOWIDZ

28

Klimek Piotr

PZW ŻUROMIN

29

Żebrowski Leszek

PZW CIECHANÓW

30

Mendalka Tadeusz

PZW LUBOWIDZ

31

Retkowski Sławomir

PZW ŻUROMIN

32

Wyrzykowski Cezary

PZW BIEŻUŃ

33

Mrozowski Andrzej

PZW STRZEGOWO

34

Wysocki Andrzej

PZW CIECHANÓW

35

Rakoczy Sławomir

PZW LUBOWIDZ

36

Bartykowski Mirosław

PZW LIDZBARK

37

Wasiak Wiesław

PZW LUBOWIDZ

38

Kowalczyk Tomasz

PZW LUBOWIDZ

38

Jabłoński Mirosław

PZW LUBOWIDZ

40

Truszczyński Zbigniew

PZW LUBOWIDZ

40

Retkowski Stanisław

PZW LIDZBARK

40

Marlęga Jacek

PZW SIERPC

40

Gajewski Krzysztof

PZW SIERPC

Wyniki za organizatorem

 

Sekretarz Koła

 

Paweł Wółkowski (Junior)

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co najbardziej ciągnie Cię na ryby ?
same ryby
woda
obcowanie z naturą
być jak najdalej od żony
ucieczka od innych problemów doczesnych
sam nie wiem
mam to we krwi
nie mogę bez tego żyć
moczenie kija
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin