Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

I zawody o tytuł Podlodowego Mistrza Polski za nami - nasi trochę połowili.

Wyniki zawodów | 2012-02-25 | Publikujący: Koło Działdowo

Pierwsze koty za płoty.

W dniu 24.02.2012 roku rozpoczęła się na jeziorze Wilczkowo w Szczecinku rywalizacja w Ogólnopolskich Zawodach Podlodowych z cyklu Grand Prix o Podlodowe Mistrzostwo Polski. W zawodach brała udział reprezentacja Okręgu Ciechanowskiego. W skład pięcioosobowej drużyny weszło trzech reprezentantów Koła Działdowo : Zbigniew Jaworski, Jan Szulc i Mirosław Świontkowski, a poza nimi kadrę uzupełnili : Marcin Majewski (Koło Pułtusk) i Mirosław Bartykowski (Koło Lidzbark). Na starcie pierwszych zawodów o Mistrzostw Polski stanęło około 102 najlepszych wędkarzy podlodowych z całej Polski.

W czwartek odbył się trening w czasie którego nasi zawodnicy zapoznawali się z nowym dla nich akwenem.

Natomiast w piątek odbyła się pierwsza trzygodzinna tura zawodów. Nasi zawodnicy wypadli całkiem nieźle, w swoich sektorach zajęli odpowiednio miejsca : Marcin Majewski - szóste, Mirosław Świontkowski - ósme, Jan Szulc - osiemnaste, Zbigniew Jaworski - osiemnaste i Mirosław Bartykowski - dwudzieste.

W dniu dzisiejszym tj. w sobotę rozegrane zostały aż dwie tury (jedna przełożona z niedzieli). Naszym zawodnikom wiodło się średnio, warto podkreslić, że w drugiej turze Marcin Majewski zwyciężył w swoim  sektorze a w trzeciej był drugi. Pozostałym naszym zawodnikom nie wiodło się tak dobrze.

 

W klasyfikacji końcowej pierwszych zawodów reprezentanci naszego okręgu zajeli miejsca : Marcin Majewski - piąte, Mirosław Świontkowski - czterdzieste czwarte, Zbigniew Jaworski - siedemdziesiąte ósme, Jan Szulc - osiemdziesiąte siódme i Mirosław Bartykowski - dziewięćdziesiąte czwarte.

 Szersza relacja i całościowe wyniki tur oraz końcowe pojawią się w najbliższym czasie. Bedzie tez kilka fotek z zawodów.

 

Kolejna odsłona zmagań już za dwa tygodnie na jeziorze Klebarskim.

 

 

 

Sekretarz Koła

 

Paweł Wółkowski (Junior)

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak często wędkujesz ?
Codziennie
Co kilka dni
Raz na tydzień
Raz na dwa tygodnie
Raz w miesiącu
Raz na kwartał
Raz na pół roku
Raz na boży rok
Różnie nie da się sprecyzować
Jak żona pozwoli
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin