Wyniki zawodów zobacz archiwum

II i zarazem finałowa tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego na jeziorze Zarybinek - 19.02.2012 r. - rozstrzygnięta.

Wyniki zawodów | 2012-02-23 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 19.02.2012r. (niedziela) na jeziorze Zarybinek odbyła się II tura indywidualnych Podlodowych Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego. Zawody zorganizował Okręgowy Kapitanat Sportowy i Koło Lidzbark. Na zbiórce wyznaczonej na godz. 7.00 stawiło się 23 zawodników. Byli to reprezentanci kół z Pułtuska, Ciechanowa, Lidzbarka, Działdowa, Radzanowa, Rybna i Żuromina. Na starcie stanęło 7 reprezentantów Koła Działdowo - Zbigniew Jaworski, Marcin Konkiel, Jan Szulc, Kazimierz Szmidt, Mirosław Świontkowski, Sylwester Wróbel i Piotr ...... więcej

I zawody z cyklu Grand Prix o Podlodowe Mistrzostwo Koła w dniu 12.02.2012 roku na jeziorze Tarczyńskim - rozstrzygnięte.

Wyniki zawodów | 2012-02-16 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 12.02.2012r. na Jeziorze Tarczyńskim (w miejscowości Wery) odbyły się I zawody z cyklu Grand Prix o Podlodowe Mistrzostwo Koła Działdowo. Na starcie stanęło 15 pretendentów do tytułu mistrza. Na miejscu zawodów przywitała nas mroźna pogoda około ośmiu stopni mrozu i wiatr który potęgował odczuwalny mróz. Organizatorzy spotkali się na miejscu zawodów już o godzinie 6.00, aby szybko wyznaczyć sektor do łowienia, co tym samym pozwoliło sprawnie przeprowadzić zawody. Po przywitaniu uczestników przez sędziego głównego ...... więcej

I tura Podlodowych Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego na jeziorze Grądy w dniu 05.02.2012 r. - rozstrzygnięta.

Wyniki zawodów | 2012-02-11 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 05.02.2012 roku (niedziela) na jeziorze Grądy rozegrane zostały pierwsze zawody z cyklu o Podlodowe Mistrzostwo Okręgu Ciechanowskiego. Organizatorem zawodów był Okregowy kapitanat Sportowy i Koło Lidzbark. Zgłoszonych na te zawody zostało 30 zawodników reprezentujących koła z Działdowa (7), Lidzbarka (4), Pułtuska (4), Bieżunia (3), Żuromina (3), Radzanowa (3), Ciechanowa (3), Lubowidza (2) i Rybna (1). Jednak na starcie stanęło tylko 28 uczestników. Na starcie zabrakło reprezentantów kół z Lubowidza, ale także z Mławy i ...... więcej

Kolejny start naszych spinningistów tym razem na jeziorze Drużno.

Wyniki zawodów | 2011-12-30 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniach 21-22.11.2011 roku dwóch członków naszego koła Marek Dembski i Piotr Zbrzyzny wzięli udział w spinningowych zawodach na jeziorze Drużno. Były to zawody spinningowe ze środków pływających. Odbyły się one na stosunkowo trudnym do wędkowania jeziorze Drużno, gdzie utrudnieniem jest płytka woda oraz obfita roślinność. Były to zawody o największą rybę. Nasi zawodnicy w trakcie zawodów złowili 39 szczupaków, a największy okaz złowiony przez Marka Dembskiego miał równo 80 centymetrów. Wrażenia naszych ...... więcej

Nasi zawodnicy brali udział w I SPINNINGOWYM MEMORIALE IM. JACKA NOSARZEWSKIEGO NA ZALEWIE RUDA.

Wyniki zawodów | 2011-11-28 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 23 października 2011 roku odbył się na Zalewie Ruda I Spinningowy Memoriał im. Jacka Nosarzewskiego. Jacek był znakomitym spinningistą, uczestnikiem wielu zawodów, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. I takim pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Ryby tego dnia nie były najważniejsze, bo liczyło się samo uczestnictwo w tych zawodach (łowiono szczupaki, okonie i sandacze). Wzięło w nich udział 32 wędkarzy z Ciechanowa, Działdowa, Żuromina, Warszawy i Mławy (gospodarza zawodów), rywalizujących w jednej 4 godzinnej turze. Wielu z ...... więcej

Spinningowe zakończenie sezonu.

Wyniki zawodów | 2011-10-30 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dzisiejszym tj. 30.10.2011r. na jeziorze Grądy odbyły się spinningowe zawody wędkarskie kończące tegoroczny sezon wędkarski. W zawodach wzięło udział pięciu reprezentantów Koła Działdowo : Adrian Wiśniewski, Bernard Barszcz, Piotr Zbrzyzny, Kazimierz Szmidt i Zbigniew Jaworski. Niestety nasi reprezentanci uplasowali się poza czołową dziesiatką. Poławiano głównie okonie i szczupaki. W zawodach zwyciężył Marcin Jasiński z Lubowidza, przed Jerzym Szostkowskim z Lidzbarka i Robertem Krakowskim z Ciechanowa. Sekretarz Koła Paweł Wółkowski ...... więcej

Zakończenie sezonu

Wyniki zawodów | 2011-10-10 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś na jeziorze Grądy nasi reprezentanci : Jerzy Weronik, Zbigniew Bartosiak, Robert Olczak, Piotr Zajączkowski i Bernard Barszcz wzieli udział w zawodach spławikowych "Zakończenie sezonu". Zbyszek zajął drugie miejsce, Jurek piąte, Robert dwudzieste trzecie, Piotr trzydzieste drugie a Bernard czterdzieste pierwsze miejsce. Szersza relacja w najbliższym czasie. Sekretarz Koła Paweł Wółkowski (Junior)... więcej

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła Lubowidz - na jeziorze Grądy.

Wyniki zawodów | 2011-10-02 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś od wczesnych godzin porannych na jeziorze Grądy trwały zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Prezesa Koła Lubowidz. W zawodach startowało trzech reprezentantów Koła Działdowo : Jerzy Weronik, Robert Olczak i Zbigniew Bartosiak. Zawody wygrał Sławomir Kraszewski z Lidzbarka, wyprzedzając Zbigniewa Bajno z Pułtuska i Jerzego Weronika z Działdowa. Czwarte miejsce zajął drugi z naszych reprezentantów Zbigniew Bartosiak, a trzeci z naszych zawodników Robert Olczak zajął dwudzieste pierwsze miejsce Wyniki sektor A : Lp Nazwisko i ...... więcej

III- finałowa tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu za nami.

Wyniki zawodów | 2011-09-26 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś w niedzielę 25.09.2011r. odbyła się w Nowym Mieście na Zalewie rzeki Sony III i zarazem finałowa tura zmagań spinnigistów o tutuł Mistrza Okręgu Ciechanowskiego PZW. Nasze działdowskie koło reprezentowali Robert Olszewski, Adrian Wiśniewski i Bernard Barszcz. Nasz zawodnik Adrian Wiśniewski łowiąc ponad 50 centymetrowego szczupaka zajął w ostatnich zawodach cyklu trzecie miejsce. W zawodach w kategorii seniorów zwyciężył Arkadiusz Rosłoński z Nowego Miasta, przed Szymonem Nowakowskim z Mławy i Adrianem Wiśniewskim. Wśród juniorów ...... więcej

Zawody o "ZŁOTY HACZYK" za nami.

Wyniki zawodów | 2011-09-19 | Publikujący: Koło Działdowo

W niedzielę 18.09.2011r. na Zalewie Ruda odbyły się zawody spławikowe juniorów U-14 i U-18 o "Złoty Haczyk". Wystartowali reprezentanci Kół : Strzegowo, Lubowidz, Żuromin, Bieżuń, Ciechanów i Mława. Niestety na starcie zabrakło naszych reprezentantów. Ogółem w młodszej kategorii wystartowało 11 uczestników, a w starszej 9. Po przywitaniu uczestników przez Prezesa Koła Mława Mariusza Wojciechowskiego oraz krótkiej odprawie sędziowskiej zawodnicy udali się na uprzednio wylosowane stanowiska. Ustalono, że rywalizacja ...... więcej

Jak oceniasz nowy regulamin amatorskiego połowy ryb ?