Wyniki zawodów zobacz archiwum

II tura GP Okręgu w spinningu.

Wyniki zawodów | 2011-09-12 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dzisiejszym tj. 11.09.2011r. w Zambskach na rzece Narwi odbyła się II tura GP Okręgu w spinningu. Wystartowało dwóch naszych seniorów Adrian Wiśniewski i Robert Olszewski oraz junior Michał Wilamowski. W trakcie zawodów na Narwi poławiano głównie okonie i padł jeden blisko osiemdziesięciocentymetrowy szczupak, którego złowił zwycięzca zawodów w kategorii seniorów. Wśród seniorów zwyciężył Jerzy Szostkowski z Lidzbarka przed Jarosławem Smoleńskim z Pułtuska i Sławomirem Kraszewskim z Lidzbarka. Nasi ...... więcej

Puchar Okręgu Ciechanowskiego za nami.

Wyniki zawodów | 2011-09-05 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu wczorajszym tj. 04.09.2011 roku (niedziela) na Zalewie rzeki Sony w Nowym Mieście rozegrano zawody o Puchar Okręgu Ciechanowskiego PZW. Na starcie stanęło 56 uczestników reprezentujących Koła z Pułtuska, Nowego Miasta, Lubowidza, Lidzbarka, Żuromina, Bieżunia, Strzegowa, Mławy i Cichanowa. Zarówno juniorzy i jak i seniorzy podzieleni zostali na 3 sektory. Rywalizacja była bardzo zacięta, cieszy fakt, że dopisała frekwencja i pogoda. Wśród seniorów zwyciężył Ryszard Brzozowski z Nowego Miasta, który wyprzedził Mirosława Fafińskiego ...... więcej

Muszkarze powalczyli.

Wyniki zawodów | 2011-09-02 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 28 sierpnia 2011r. odbyły się na rzece Wel Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Muchowym. Zawodnicy startujący w zawodach obławiali odcinek rzeki pomiędzy miejscowością Kurojady, a miejscowością Chełsty. W końcowym rozrachunku zawodnicy zgłosili osiem ryb ponad 30cm, a były to pstrągi i lipienie. Wszystkie ryby po dokonaniu pomiarów zostały wypuszczone do wody. Miejsca medalowe zajęli : Talarowski Tomasz – Koło Ciechanów Miasto, Wojciechowski Mariusz - Koło Mława, Gierej Adam – Koło Ciechanów Miasto. Sekretarz Koła Paweł ...... więcej

Nasi startowali z niezłym skutkiem - III Puchar Sponsorów za nami.

Wyniki zawodów | 2011-08-29 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś odbyła się rywalizacja w III Pucharze Sponsorów na jeziorze Grądy. Wystartowało dwóch naszych reprezentantów : Zbigniew Bartosiak i Jerzy Weronik. Najlepszy z reprezentantów naszego koła Zbigniew Bartosiak Zajął 13 miejsce, a Jerzy Weronik był 23. Drużyna naszych reprezntantów zajęła wysokie trzecie miejsce. Zestawienie wyników w sektorze A na III Towarzyskich Zawodach Wędkarskich o Przechodni ''Puchar Sponsorów'' rozegranych w dniu 28.08.2011 w miejscowości Grądy Lp Nazwisko i Imię Waga Miejsce 1 Mrozowski ...... więcej

I Towarzyskie Gruntowe (Feederowe) Zawody Wędkarskie o Puchar Zarządu Koła Działdowo na jeziorze Grądy - rozstrzygniętę.

Wyniki zawodów | 2011-08-19 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 14.08.2011r. (niedziela) odbyły się na jeziorze Grądy w miejscowości Grądy I Towarzyskie Gruntowe (Feederowe) Zawody Wędkarskie o Puchar Zarządu Koła Działdowo PZW. Przygotowania do samych zawodów rozpoczęły się już o godzinie 5.00. Po wyznaczeniu sektorów i stanowisk do łowienia o godzinie 6.00 przystąpiono do sprawdzenia listy obecności. Na zbiórce stawiło się 30 uczestników, a dokładniej 29 wędkarzy i jedna wędkarka. Stworzyli oni 10 zespołów. Uczestnicy reprezentowali Koła z Lubawy, Strzegowa II, Rybna i Działdowa. ...... więcej

Gruntowe Mistrzostwa Koła Działdowo - rozstrzygnięte.

Wyniki zawodów | 2011-08-10 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 07.08.2011r. (niedziela) odbyły się na jeziorze Grądy w miejscowości Grądy pierwsze Gruntowe Mistrzostwa Koła Działdowo PZW. Przygotowania do zawodów rozpoczęły się w dniu zawodów już o godzinie 5.20. Udało się dosyć szybko wyznaczyć sektory i stanowiska do łowienia. Poszło jak zwykle sprawnie i bardzo szybko przystąpiono do sprawdzenie listy startowej i dalszych czynności związanych z przeprowadzeniem samych zawodów. Na zbiórce stanęło 22 zawodników (spośród 23 zgłoszonych), co bardzo cieszy tym bardziej, że po raz ...... więcej

Kolejny start naszego zawodnika.

Wyniki zawodów | 2011-07-19 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 10.07.2011 roku odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Brodnica. Rywalizacja toczyła sie po raz XXVI, a wyniki zawodów zaliczane były do Grand Prix Okręgu Toruń. Odbyły się one na jeziorze Wielki Głęboczek. W zawodach tych wziął udział członek naszego działdowskiego koła Zbigniew Bartosiak. W stawce 26 zawodników zajął piętnaste miejsce. Natomiast drużynowo wspólnie ze Zbigniewem Truszczyńskim i Zbigniewem Gołębiewskim z Koła Lubowidz zajął IV miejsce. Jak sam przyznał rywalizacja była bardzo emocjonująca, bo ...... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego - rozstrzygnięte.

Wyniki zawodów | 2011-07-02 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 26.06.2011r. (niedziela) odbyły się na rzece Działdówce (Wkrze) w miejscowości Kisiny zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego. Przygotowania do zawodów zaczęły się już dzień wcześniej po południu w sobotę. Przez ponad trzy godziny ścinana była trawa i chwasty (uczestniczyli Ryszard Grabowski, Marek Dembski, Wiesław Trzuskowski i Paweł Wółkowski –junior), zarastające brzeg Działdówki. Wycięto blisko 550 metrów linii brzegowej nierzadko nawet do szerokości 10 metrów. Był ...... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Działdowa - rozstrzygnięte.

Wyniki zawodów | 2011-06-25 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 19.06.2011r. (niedziela) odbyły się na rzece Działdówce (Wkrze) w miejscowości Kisiny zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Burmistrza Miasta Działdowa. W dniu zawodów organizatorzy spotkali się o godzinie 5.20, aby wyznaczyć sektory i stanowiska do łowienia. Poszło w miarę sprawnie i bardzo szybko przystąpiono do przeprowadzenia samych zawodów. Na zbiórce stanęło 18 zawodników. Cieszy, że rokrocznie nad Działdówka spotyka się grono zawodników, których cieszy, ze mogą tutaj łowić ryby, a przede ...... więcej

Wyniki zawodów | 2011-06-23 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 18.06.2011r. (sobota) odbyły się w Bieżuniu w ramach obchodów „Dni Bieżunia” spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Bieżunia Pana Andrzeja Szymańskiego. Miejscem zawodów było łowisko „Borek Starorzecze”. Na starcie stanęło 28 uczestników, a wśród nich reprezentant Koła Działdowo Zbigniew Bartosiak. Zawody złożone były z dwóch dwugodzinnych tur, a zawodnicy łowili w trzech sektorach. W trakcie zawodów łowiono głównie płoć, leszcze, karasie i karpie. Po podliczeniu ...... więcej

Jaką metodę połówu ryb najbardziej lubisz ?