Wyniki zawodów zobacz archiwum

Towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spinningowej o Puchar Zarządu Koła Działdowo z okazji Święta Niepodległości - za nami.

Wyniki zawodów | 2014-11-11 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dziesiejszym na jeziorze Grądy odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spinningowej o Puchar Zarządu koła Działdowo PZW z okazji Święta Niepodległości. W zawodach wzięło udział 26 zawodników reprezentujących Koła z Lidzbarka, Rybna i Działdowa. Po zaciętej, sportowej rywalizacji zwyciężył Sławomir Kraszewski, przed Zygmuntem Bedrą i Arturem Cybulskim. Siedmiu zawodników zameldowało się z rybami, tego dnia królował okoń. Było kilka ciekawych pojedynków ze sporymi szczupakami (taki stoczył np. Roman Szymański) jednak ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła Działdowo 2014 za nami.

Wyniki zawodów | 2014-10-26 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 12.10.2014r. odbyła się na jeziorze Piaseczno w miejscowości Piaseczno, II tura Spinningowych Mistrzostw Koła Działdowo. Pogoda tego dnia nie była zbytnio naszym sprzymierzeńcem, rano było zaledwie kilka stopni, a trakcie zawodów temperatura oscylowała między 10, a 12 stopniami ciepła. Dodatkowo w trakcie zawodów pojawił się wiatr i niebo mocno się zachmurzyło, co tego dnia utrudniało łowienie oraz odbiło się znacznie na uzyskanych wynikach. Na starcie stanęło 21 wędkarzy (5 juniorów i 16 seniorów). Na odprawie ustalono, że rozegrana ...... więcej

Pierwsza tura tegorocznego GP na j. Zarybinek

Wyniki zawodów | 2013-05-07 | Publikujący: Koło Działdowo

Maj jak zwykle rozpoczęliśmy ze spinningiem. Pierwsza tura tegorocznego GP na j. Zarybinek już na starcie zapowiadała się sensacyjnie. Pierwszy raz w historii naszego koła brało w niej udział aż 21 członków, w tym 4 juniorów. Pogoda dopisała, choć poranek był dość chłodny, a woda zimna. Później przywitały nas promienie wiosennego słońca. Po krótkiej odprawie przez zaproszonego na zawody Sędziego Głównego Pawła Wółkowskiego, rozpoczynamy rywalizację. Już po pierwszych rzutach uwiesiło się kilka niewymiarowych ...... więcej

Podlodowe Mistrzostwa Koła - Zarybinek 2013

Wyniki zawodów | 2013-02-01 | Publikujący: Koło Działdowo

Podlodowy Mistrz Koła wyłoniony W iście arktycznych warunkach 27 stycznia wyłoniliśmy Mistrza Koła w wędkarstwie podlodowym. Poranek przywitał nas z temperaturą około -20 stopni. Już wtedy wiedzieliśmy, że ten dzień zapisze się na długo w naszej pamięci. Mimo to licznie, bo w ilości 19 seniorów stawiliśmy się, by dzielnie rywalizować. Po krótkiej odprawie rozpoczęliśmy pierwszą dwugodzinna turę. Brania były natychmiast po zanęceniu i w ciągu kilku minut już większość uczestników miała rybę. Brały głównie niewielkie ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Zarządu Koła Działdowo PZW z okazji Święta Niepodległości w dniu 11.11.2012 roku za nami.

Wyniki zawodów | 2012-11-11 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dzisiejszym na jeziorze Grądy zostały rozegrane pierwsze towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spinningowej o Puchar Zarządu Koła Działdowo PZW z okazji Święta Niepodległości. Rywalizacja trwała 5 godzin. Zawody wygrał łowiąc okonia 35 centymerów i szczupaka 52 centymetry - Ryszard Świderski. Drugie miejsce zajął Adrian Wisniewski z 53 centymetrowym szczupakiem. Mimo usilnych prób zawodników nie udało się złowić więcej wymiarowych ryb. Wszystkie złowione ryby po zmierzeniu wróciły z powrotem do wody. Więcej jutro. Sekretarz ...... więcej

Zawody wędkarskie w dyscyplinie gruntowej o Puchar Zarządu Koła Działdowo PZW w dniu 12.08.2012r. na jeziorze Grądy za nami.

Wyniki zawodów | 2012-08-12 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 12.08.2012 roku na jeziorze Grądy rozegrano drugie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Zarządu Koła Działdowo. Wystartowało 15 zawodników (spośród 18 zgłoszonych). Zawodnicy rywalizowali indywidualnie, jak i drużynowo podzieleni na trzy sektory. Zmagania trwały 5 godzin. Ryba nieszczególnie dopisała, ale trafiały sie pojedyncze leszcze, płocie, krąpie i ukleje. Rywalizacja jak zawsze była zacięta czasem gramy decydowały o miejscach w poszczególnych klasyfikacjach. Zwycięzcą w klasyfikacji indywidualnej został Dawid ...... więcej

Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Burmistrza Miasta Działdowo - 10.06.2012 roku rzeka Działdówka.

Wyniki zawodów | 2012-06-10 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 10.06.2012 roku odbyły się na rzece Działdówce w miejscowości Kisiny zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Burmistrza Miasta Działdowo. Do zawodów zgłosiło się, aż 30 wędkarzy a wystartowało 29. Zapowiadała się ciekawa rywalizacja i taka była. Miejsce zawodów zostało przygotowane już w piątek przez członków naszego koła. Stanowiska na zawody zostały wykoszone, tak więc są znakomite warunki do rywalizacji. Ryba dopisała, łowiono głównie kiełbie, płotku, ukleje, strzeble. Kilku wędkarzom zerwały się spore ...... więcej

I tura Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego w kategorii seniorów w dyscyplinie spławikowym - 03.06.2012 rok jezioro Grądy.

Wyniki zawodów | 2012-06-03 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dzisiejszym 03.06.2012 roku na jeziorze Grądy odbyła się I tura Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego w wędkarstwie spławikowym seniorów. Na starcie nie zabrakło całej czołówki naszego okręgu. Nasze działdowskie koło reprezentowali : Damian Wenzelewski, Sylwester Wróbel i Bernard Barszcz. Liczyliśmy na udany występ. Nasi reprezentanci wypadli słabo najwyżej na 16 pozycji został sklasyfikowany damian, Sylwester był 37 natomiast Bernard zajął niestety ostatnie 41 miejsce. Zawody wygrał Andrzej Mrozowski (Strzegowo II) wyprzedzając Ryszarda ...... więcej

II- finałowa tura Mistrzostw Okregu juniorów, kadetów i kobiet za nami.

Wyniki zawodów | 2012-05-30 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 27.05.2012 roku na jeziorze Grądy odbyła się II i zarazem finałowa tura Mistrzostw Okregu w kategorii juniorów, kadetów i kobiet. Wśród startujących znalazła się trójka naszych reprezentantów : Izabela Wenzelewska, Karol Grosz i Damian Żuralski. Najlepiej wypadł Karol, który wśród kadetów był trzeci i w klasyfikacji generalnej uplasował się na 5 miejscu.damian był 5 i w generalce zajął 7 miejsce (startowało 9 kadetów). Wsród pań Izabela miała silną konkurencję i wszystko w kolejnych latach przed ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła Działdowo - zanami.

W dniu 27.05.2012 roku na jeziorze Zarybinek odbyła się II tura Spinningowych Mistrzostw Koła Działdowo. Na starcie stanęło 15 wędkarzy. Rywalizacja była bardzo zacięta. Złowiono trzy szczupaki (niestety niewymiarowe, jednemu brakowało 1 centymetra, aby dac punkty łowcy) oraz okonie. Okoni niestety niewymiarowych była cała masa, ale tylko 4 miały wymiar. Zawody wygrał Marcin Mączyński, przed Janem Szulcem i Piotrem Zbrzyznym. Po podsumowaniu okazało się, że Mistrzem Koła został Marcin Mączyński, wyprzedzając Piotra Zbrzyznego i jana Szulca. Więcej ...... więcej

Jak oceniasz prezentację Koła Działdowo ?