Muszkarze powalczyli.

Wyniki zawodów | 2011-09-02 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu 28 sierpnia 2011r. odbyły się na rzece Wel Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Muchowym. Zawodnicy startujący w zawodach obławiali odcinek rzeki pomiędzy miejscowością Kurojady, a miejscowością Chełsty. W końcowym rozrachunku zawodnicy zgłosili osiem ryb ponad 30cm, a były to pstrągi i lipienie. Wszystkie ryby po dokonaniu pomiarów zostały wypuszczone do wody. Miejsca medalowe zajęli : Talarowski Tomasz – Koło Ciechanów Miasto, Wojciechowski Mariusz - Koło Mława, Gierej Adam – Koło Ciechanów Miasto. Sekretarz Koła Paweł ...... więcej

Puchar Okręgu Ciechanowskiego za nami.

Wyniki zawodów | 2011-09-05 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu wczorajszym tj. 04.09.2011 roku (niedziela) na Zalewie rzeki Sony w Nowym Mieście rozegrano zawody o Puchar Okręgu Ciechanowskiego PZW. Na starcie stanęło 56 uczestników reprezentujących Koła z Pułtuska, Nowego Miasta, Lubowidza, Lidzbarka, Żuromina, Bieżunia, Strzegowa, Mławy i Cichanowa. Zarówno juniorzy i jak i seniorzy podzieleni zostali na 3 sektory. Rywalizacja była bardzo zacięta, cieszy fakt, że dopisała frekwencja i pogoda. Wśród seniorów zwyciężył Ryszard Brzozowski z Nowego Miasta, który wyprzedził Mirosława Fafińskiego ...... więcej

II tura GP Okręgu w spinningu.

Wyniki zawodów | 2011-09-12 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dzisiejszym tj. 11.09.2011r. w Zambskach na rzece Narwi odbyła się II tura GP Okręgu w spinningu. Wystartowało dwóch naszych seniorów Adrian Wiśniewski i Robert Olszewski oraz junior Michał Wilamowski. W trakcie zawodów na Narwi poławiano głównie okonie i padł jeden blisko osiemdziesięciocentymetrowy szczupak, którego złowił zwycięzca zawodów w kategorii seniorów. Wśród seniorów zwyciężył Jerzy Szostkowski z Lidzbarka przed Jarosławem Smoleńskim z Pułtuska i Sławomirem Kraszewskim z Lidzbarka. Nasi ...... więcej

Zawody o "ZŁOTY HACZYK" za nami.

Wyniki zawodów | 2011-09-19 | Publikujący: Koło Działdowo

W niedzielę 18.09.2011r. na Zalewie Ruda odbyły się zawody spławikowe juniorów U-14 i U-18 o "Złoty Haczyk". Wystartowali reprezentanci Kół : Strzegowo, Lubowidz, Żuromin, Bieżuń, Ciechanów i Mława. Niestety na starcie zabrakło naszych reprezentantów. Ogółem w młodszej kategorii wystartowało 11 uczestników, a w starszej 9. Po przywitaniu uczestników przez Prezesa Koła Mława Mariusza Wojciechowskiego oraz krótkiej odprawie sędziowskiej zawodnicy udali się na uprzednio wylosowane stanowiska. Ustalono, że rywalizacja ...... więcej

Komunikat GP Okręgu w wędkarstwie spinningowym juniorów i seniorów - finałowa tura.

Aktualności | 2011-09-19 | Publikujący: Koło Działdowo

../18/wiadomosci/lista/60/aktualnosci K O M U N I K A T 1.Rodzaj zawodów: GRAND-PRIX Okręgu w Wędkarstwie Spinningowym Seniorów i Juniorów, klasyfikacja indywidualna – III tura. 2. Miejsce i czas zawodów: - zalew w Nowym Mieście. - 25.09.2011r. Zbiórka zawodników o godz. 7:00 na rynku w Nowym Mieście. 3. Nagrody: - dla zdobywców miejsc I - III – puchary i dyplomy. 4. Podstawowa informacja dotycząca łowiska: Łowisko to zbiornik retencyjny na rzece Sonie - woda stojąca. Głębokość łowiska 0,5 – 2,5 m. Podstawowymi ...... więcej

III- finałowa tura Spinningowych Mistrzostw Okręgu za nami.

Wyniki zawodów | 2011-09-26 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś w niedzielę 25.09.2011r. odbyła się w Nowym Mieście na Zalewie rzeki Sony III i zarazem finałowa tura zmagań spinnigistów o tutuł Mistrza Okręgu Ciechanowskiego PZW. Nasze działdowskie koło reprezentowali Robert Olszewski, Adrian Wiśniewski i Bernard Barszcz. Nasz zawodnik Adrian Wiśniewski łowiąc ponad 50 centymetrowego szczupaka zajął w ostatnich zawodach cyklu trzecie miejsce. W zawodach w kategorii seniorów zwyciężył Arkadiusz Rosłoński z Nowego Miasta, przed Szymonem Nowakowskim z Mławy i Adrianem Wiśniewskim. Wśród juniorów ...... więcej

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła Lubowidz - na jeziorze Grądy.

Wyniki zawodów | 2011-10-02 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś od wczesnych godzin porannych na jeziorze Grądy trwały zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Prezesa Koła Lubowidz. W zawodach startowało trzech reprezentantów Koła Działdowo : Jerzy Weronik, Robert Olczak i Zbigniew Bartosiak. Zawody wygrał Sławomir Kraszewski z Lidzbarka, wyprzedzając Zbigniewa Bajno z Pułtuska i Jerzego Weronika z Działdowa. Czwarte miejsce zajął drugi z naszych reprezentantów Zbigniew Bartosiak, a trzeci z naszych zawodników Robert Olczak zajął dwudzieste pierwsze miejsce Wyniki sektor A : Lp Nazwisko i ...... więcej

Zakończenie sezonu

Wyniki zawodów | 2011-10-10 | Publikujący: Koło Działdowo

Dziś na jeziorze Grądy nasi reprezentanci : Jerzy Weronik, Zbigniew Bartosiak, Robert Olczak, Piotr Zajączkowski i Bernard Barszcz wzieli udział w zawodach spławikowych "Zakończenie sezonu". Zbyszek zajął drugie miejsce, Jurek piąte, Robert dwudzieste trzecie, Piotr trzydzieste drugie a Bernard czterdzieste pierwsze miejsce. Szersza relacja w najbliższym czasie. Sekretarz Koła Paweł Wółkowski (Junior)... więcej

Zaproszenie na zawody spinningowe na Zalewie Ruda

Aktualności | 2011-10-20 | Publikujący: Koło Działdowo

I SPINNINGOWY MEMORIAŁ IM. JACKA NOSARZEWSKIEGO ../1397/wiadomosci/lista/60/aktualnosci">... więcej

Spinningowe zakończenie sezonu.

Wyniki zawodów | 2011-10-30 | Publikujący: Koło Działdowo

W dniu dzisiejszym tj. 30.10.2011r. na jeziorze Grądy odbyły się spinningowe zawody wędkarskie kończące tegoroczny sezon wędkarski. W zawodach wzięło udział pięciu reprezentantów Koła Działdowo : Adrian Wiśniewski, Bernard Barszcz, Piotr Zbrzyzny, Kazimierz Szmidt i Zbigniew Jaworski. Niestety nasi reprezentanci uplasowali się poza czołową dziesiatką. Poławiano głównie okonie i szczupaki. W zawodach zwyciężył Marcin Jasiński z Lubowidza, przed Jerzym Szostkowskim z Lidzbarka i Robertem Krakowskim z Ciechanowa. Sekretarz Koła Paweł Wółkowski ...... więcej

Co powinno się robić z rybami złowionymi na zawodach ?