Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

ZAWODY MUCHOWEGO GPx POLSKI 2018 - PUCHAR DUNAJCA IM. PROF. BRONISŁAWA ROMANISZYNA

 

ZAWODY MUCHOWEGO GPx POLSKI 2018 - PUCHAR DUNAJCA IM. PROF. BRONISŁAWA ROMANISZYNA

Solidny występ zawodników klubu WKS SanSport Dynów w kolejnych zawodach z cyklu Muchowego GPx Polski 2018 r. - Puchar Dunajca im. Bronisława Romaniszyna, rozegranych w dniach 15-17 czerwca na rzekach: Biały Dunajec i Dunajec (seniorzy) oraz Czarny Dunajec i Mszanka (juniorzy).

Najmłodszy z Naszych klubowiczów, członek kadry Polski Juniorów na 2018 r. - Oskar Kaniuczak zajął rewelacyjne 2. miejsce w rywalizacji juniorów. Gratulacje Oskar!

W kategorii seniorów drużyna WKS SanSport Dynów I (w składzie: Grzegorz Gerula, Stanisław Hadam i Jarosław Kanuczak) zajęła niezłe 12. miejsce drużynowo i po 3 z 5 zawodów GPx Polski znajduje się na wysokim 4. miejscu klasyfikacji ogólnej.

Na 25. miejscu indywidualnie uplasował się kol. Grzegorz Gerula, czym utrzymał świetne 3. miejsce w klasyfikacji generalnej GPx Polski 2018 po 3 z 5 zawodów.
Pozostali reprezentanci Klubu zajęli indywidualnie w zawodach o Puchar Dunajca odpowiednio: Bartosz Hadam - 39. miejsce, Jarosław Kaniuczak - 51. miejsce oraz Stanisław Hadam - 57. miejsce.

Już w piątek, również na Dunajcu, rozpoczynają się Muchowe Mistrzostwa Polski Seniorów - trzymamy kciuki i życzymy powodzenia Naszym klubowiczom!
Połamania!:)

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.