Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

ZAWODY KARPIOWWE

Komunikaty | 2010-07-24 | Publikujący: Koło PZW Zielona Góra nr 13

27.06.2010 łowisko komercyjne Czetowice.

27.06.2010 na łowisku komercyjnym w Czetowicach rozegrane zostaną zawody karpiowe.  Zapisy do 26.06. Startowe 30 zł. Zbiórka na łowisku do godz. 7.00. Gwarantowane nagrody i posiłek.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • K B Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

    nomencocis

    Witam Wszystkich ! ! Po dzisiejszych zawodach wędkarskich (karpiowych) w m. Czetowice jestem nie zadowolony-wręcz rozczarowany i jak się domyślam nie tylko ja ale większość wędkarzy uczestniczących w tej imprezie ,czyżby na tylu zawodników zaledwie dwóch zdołało złowić po jednym małym karpiu ! ? A może karpie się pogniewały i poszły do innego łowiska komercyjnego ? ? ? Może po prostu karpie nie brały - inne ryby brały prawda że słabo ale brały ! ! Czyżby miały tarło ? ? A może po prostu ich tam nie ma !! Trudno wyczuć ! Wiem jedno ! Nie przypadło mi to łowisko, i na pewno więcej tam nie pojadę przynajmniej w tym roku ! ! ! Pozdrawiam wszystkich wytrwałych wędkarzy ! ! !

  • K B Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

    nomencocis

    Witam !! Mogę zabrać dwie osoby ze sprzętem na łowisko komercyjne Czetowice zawody karpiowe ! Wyjazd ok.godz.6.00 miejsce-Zielona Góra Niepodległości 18 naprzeciwko Muzeum Ziemi Lubuskiej (deptak) lub po drodze kontakt tel.663523847 Wszystkim wędkarzom życzę połamania kija !