Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje Grand Prix Koła

TABELA KOŃCOWA SEZON 2018

UWZGLĘDNIAJĄC 6 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW

SKLASYFIKOWANO 32 ZAWODNIKÓW 

 

Lp. Imię i Nazwisko  Ilość zawodów Miejsce  Punkty
1. WIESŁAW  RADOŃ  6       I  125
2. PAWEŁ  RADOŃ  6       II  110
3. HENRYK  ROGUSKI  6       III  109
4. KRZYSZTOF  ZEMBOLDT  6       IV  106
5. MAREK  KLIMEK  6       V  102
6. ZBIGNIEW  GREBER  6       VI  98
7. JERZY STAŃCZYK  6       VII  89
8. JANUSZ RACZYŃSKI  6       VIII  86
9. PRZEMYSŁAW KULCZYŃSKI  6       IX  80
10. KAZIMIRZ  KATURA   6       X  77
11. LESŁAW  RACZYŃSKI  6       11   70
12. BRONISLAW  PICH  6       12  69
13. MARTA ZEMBOLDT  6       13  64
14. MAREK KOSMOWSKI  5       14  63
15. JAN SOLIŃSKI  6       15  58 
16. JERZY  DZIADOSZ  6       16  55
17. ROMAN KLIMEK  6       16   51
18. WIESŁAW MORMAN  4       18  46
19. ZBIGNIEW  KOSMOWSKI   6        19   45
20. JÓZEF RYZLEWICZ   2        20   38 
21. JERZY WOLNIK   4        21  32
22. ZDZISŁAW SZYMAŃSKI  4       22   29
23. MACIEJ SZABELSKI   4        23   24 
24. WOJCIECH RAUNKE   1       24   12 
25. MAŁGORZATA  WOLNIK    1        24   12 
26. ANDZRZEJ  DZIADOSZ  1       24  12
27. JAN  PIWOWARCZYK  2       27   7 
28. EDWARD TRZEPIZUR   2        27   7
29. BERNARD IMAŃSKI   1        29   6 
30. DARIUSZ  SZUSTER   1        30  1
31. JANUSZ JARZEMBSKI   1        30  1
32. WIESŁAW LIGOCKI  1       30  1

 

TABELA  KOŃCOWA 2018
,,ZŁOTEGO POTOKU’’

Lp. Imię i nazwisko 26.05 17.06 26.08 10.09 14.10 Razem punkty
1. PAWEŁ RADOŃ   17   22   16   20   20 95
2. WIESŁAW  RADOŃ   25   25    18   11    1  80 
3. MAREK KLIMEK    18   15   13   18   13 77
3. JERZY STAŃCZYK   13    12   25   16   11 77
5. ZBIGNIEW GREBER   15   16   12   15   18 76
6. KRZYSZTOF ZEMBOLDT   20   12   17   ---   25 74
7. HENRYK ROGUSKI   14    18   ---   22   12 66
8. LESŁAW RACZYŃSKI    8   14   12   13   12 59
9. JANUSZ RACZYŃSKI    1    17   16    4   17 55
10. MAREK KOSMOWSKI   12   ---    10   10   22 54
10. JAN SOLIŃSKI   11   11   14    17    1 54
12. PRZEMYSŁAW KULCZYŃSKI   22   12    5   12    1 52
13. MARTA ZEMBOLDT   16   12    6    14    1 49
13. KAZIMIERZ KATURA   10    9    22     8   --- 49
15. WIESŁAW MORMAN   ---   20    7    9   10 46
16. BRONISŁAW PICH    5   10    12    1   16 44
17. ZBIGNIEW KOSMOWSKI    9    5      9    7   12 42
18. ROMAN KLIMEK    7    4    8    5   14 38
19. JERZY DZIADOSZ   12    7   11   ---    1 31
20. JÓZEF RYZLEWICZ    ---    ---   ---     25   --- 25
21. MACIEJ SZABELSKI    ---    3    3    3    15 24
22. ZDZISŁAW SZYMAŃSKI   ---    13    ---    ---   1  14
23. JERZY WOLNIK   ---      8    4    ---   --- 12
23. WOJCIECH RAUNKE   12   ---   ---   ---    ---  12
23. ANDRZEJ DZIADOSZ   ---   ---   ---     12   ---  12
26. EDWARD TRZEPIZUR    6   ---    1    ---   --- 7
27. JAN PIWOWARCZYK   ---     6   ---   ---   ---  6
27. BERNARD IMAŃSKI    6    ---   ---    ---   --- 6
29. WIESŁAW LIGOCKI   ---   ---   ---   ---    1 1
29. JANUSZ JARZEMBSKI   ---   ---     1   ---   ---     1

 

TABELA KOŃCOWA SEZON 2017

UWZGLĘDNIAJĄC 6 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW

SKLASYFIKOWANO 37 ZAWODNIKÓW 

 

Lp. Imię i Nazwisko  Ilość zawodów Miejsce  Punkty
1.
JÓZEF  RYZLEWICZ  6       I  138
2. PAWEŁ  RADOŃ  6       II  117
3. JANUSZ  RACZYŃSKI  6       III  98
4. PRZEMYSLAW  KULCZYŃSKI  6       IV  96
5. KOSMOWSKI  MAREK  6       V  95
6. WIESŁAW  RADOŃ  6       VI  93
7. ZBIGNIEW  GREBER  6       VII  86
8. KRZYSZTOF  ZEMBOLDT  6       VIII  80
9. MAREK  KLIMEK  6       IX  79
10. HENRYK  ROGUSKI  5       X  72
11. JAN  SOLIŃSKI  6       11   69
12. JERZY  DZIADOSZ   6       12  69
13. JERZY  STAŃCZYK   6       13  63
14. MARTA  ZEMBOLDT  6       14  62 
15. DAWID  JUREK   3       15  52 
16. JERZY  WOLNIK  4       16  51
17. LESŁAW  RACZYŃSKI  6       16   51
18. TADEUSZ  RUDNICKI   5       18  47
19. KAZIMIRZ  KATURA    6        19   41 
20. ROMAN  KLIMEK    6        20   38 
21. KAROL  MATWIEJCZYK   2        21  36
22. ANNA  ROGUSKA – JUREK  2       22   35
23. BRONISLAW  PICH   6        23   31 
24. ZBIGNIEW  KOSMOWSKI   6       24   26 
25. MAŁGORZATA  WOLNIK    1        25   12 
26. ANDZRZEJ  DZIADOSZ  1       25  12
27. JAN  PIWOWARCZYK  1       25   12 
28. MARIAN  SZADZEWSKI   1        28   11
29 MICHAŁ KOLONNA WALEWSKI   1        29   10 
30. ANTONI  KUKLIK    1        30   4
31. ANDRZEJ  TOMASZEWSKI   1        31   3
32. DARIUSZ  SZUSTER  1       32   1
33. DARIUSZ  LESZCZYŃSKI   1       32    1
34. EDWARD  TRZEPIZUR   1       32    1 
35. ŻURAWSKA  KRYSTYNA   1       32    1 
36. LESZCZYŃSKI  ZYGMUNT   1       32    1 
37. MARCIN  LEWERA   1       32   1 


TABELA  KOŃCOWA 2017
,,ZŁOTEGO POTOKU’’

Lp. Imię i nazwisko 28.05 18.06 27.08 10.09 02.10 Razem punkty
1. JÓZEF  RYZLEWICZ   25   22   25   22   22 116
2. PAWEŁ  RADOŃ   22   20    20   18    17  97 
3. PRZEMYSŁAW  KULCZYŃSKI    15   25   14   12   18 84
4. JANUSZ  RACZYŃSKI    18    7   15   25   13 78
5. MAREK  KOSMOWSKI    4   15   22   17   16 74
6. ZBIGNIEW  GREBER   17   18   13   16   10 74
7. JAN  SOLIŃSKI   12    6   17   14   15 64
8. KRZYSZTOF  ZEMBOLDT    6   17   12   13   12 60
9. JERZY  STAŃCZYK   11    5   16   12   11 55
10. WIESŁAW  RADOŃ   20   ---     6    6   20 52 
11. MAREK  KLIMEK   13   13   18    8   --- 52
12. MARTA  ZEMBOLDT   10   16    8   15   --- 49
13. JERZY  DZIADOSZ   12    3   10   20   --- 45
14. JERZY  WOLNIK   16    8    ---   ---   15 39
15. KAROL  MATWIEJCZYK   ---   ---    ---   11   25 36
16. HENRYK  ROGUSKI   14   12    8   ---   --- 34
17. LESŁAW  RACZYŃSKI    7   12     5   10   --- 34
18. KAZIMIERZ  KATURA    5   12    3   12    1 33
19. TADEUSZ  RUDNICKI    9   14    4    5   ---  32
20. ROMAN  KLIMEK    8    9    2     7   --- 26
21. ZBIGNIEW  KOSMOWSKI    3    2    9    9    1 24
22. BRONISŁAW  PICH   ---    1    12    4   1  18
23. DAWID  JUREK   ---    ---   12    ---   --- 12
24. ANDRZEJ  DZIADOSZ   12   ---   ---   ---    ---  12
25. JAN  PIWOWARCZYK   ---   ---   12    ---    ---  12
26. MARIAN  SZDZIEWSKI   ---   11   ---    ---   --- 11
27. ANNA  ROGUSKA - JUREK    ---    10   ---   ---   --- 10
28. ANATOL  KUKLIK   ---    4   ---    ---   --- 4
29. ANDRZEJ  TOMASZEWSKI    2   ---   ---   ---   --- 2
30. DARIUSZ  LESZCZYŃSKI   ---    1    ---   ---   --- 1
31. EDWARD  TRZEPIZUR   ---    1   ---   ---   --- 1
32. ZYGMUNT  LESZCZYŃSKI   ---    1   ---   ---   --- 1
33. MARCIN  LEWERA   ---   ---     1   ---   --- 1
34. KRYSTYNA ŻURAWSKA   ---   ---    ---    1   --- 1