Nasze galerie

Liczba zdjęć: 4
W dniu 23.10.2016 na zbiorniku Sulejów odbyły się Spiningowe Mistrzostwa Koła. Zawody rozgrywane były z lodek w jednej siedmiogodzinnej turze. Ostatnim Spiningowym Mistrzem koła nr 27 został Krzysztof Wojciechowski drugie miejsce zajął kolega Robert Grzędowski na trzecim miejscu Paweł Błaszczyk. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz bony pieniężne kolejno 150pln, 100pln,70pln.Sędziom zawodów był kolega Zbigniew Szmidt. W imieniu koła dziękuje wszystkim za uczestnictwo w zawodach Koła nr 27. Mamy nadzieje , że w nowym roku pod inną nazwą spotkamy się znów w tym samym gronie. Do zobaczenia nad wodą.
W dniach 07-08.10.2016 na zbiorniku Sulejów odbyły się dwudniowe zawody spiningowe (otwarte) w których zwycięzcą zostawał zawodnik który złowił najdłuższą rybę. Najlepszy w rywalizacji okazał się Ireneusz Borkiewicz łowiąc szczupaka o długości 70cm, drugie miejsce zajął Sebastian Czekaj szczupakiem 58cm a na trzecim miejscu Paweł Błaszczyk z szczupakiem 54 cm. Zawodnicy otrzymali puchary a najlepszy dodatkowo otrzymał bon upominkowy na kwotę 150pln.
Liczba zdjęć: 7
Dnia 28 sierpnia 2016 odbyły się spławikowe zawody o Puchar Prezesa koła, które były zarazem ostatnimi zmaganiami z całego cyklu. Zawody zostały rozegrane na stawach "Krzywie". Miejsce 1. Paweł Błaszczyk Miejsce 2. Krystian Krzyżowski Miejsce 3. Łukasz Bogusz Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Czteroletnie zmagania o Puchar Prezesa Koła wygrał kolega Krystian Krzyżowski. Gratulujemy!!!
W maju odbyły się zawody z cyklu Puchar Kapitanatu sportu koła nr 27. W zawodach wzięło udział 32 zawodników. Ryby były kapryśne ale mimo to zostało złowionych kilka ładnych sztuk. Najlepszym okazał się kolega Jarek łowiąc bolenia 68 cm. Drugie miejsce zajął Sebastian Bukrzyński łowiąc szczupaka 65cm a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Krystian Krzyżowski z boleniem 48cm. Zwycięzcy otrzymali puchary a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy znaczek. Zawody zostały rozegrane na żywej rybie po zmierzeniu, zdjęciu wróciły całe do wody. Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy za rok na 10 puchar kapitanatu.....
Liczba zdjęć: 12
W dniu 12.06.2016 odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła na zbiorniku w strykowie. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: młodzież i senior. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Szmidt. Spławikowym Mistrzem koła w 2016 roku został Łukasz Bogusz, drugie miejsce zajął Paweł Błaszczyk na trzecim miejscu uplasował się kolega Krystian Krzyżowski. W kategorii młodzież 1.miejsce Jakub Fabrykowski 2.miejsce Paweł Brocki 3.miejsce Jan Pietrasiak. Najlepszym zostały wręczone puchary a na wszystkich uczestników czekał gorący poczęstunek.
Dnia 24.01.2016 na zalewie w Strykowie odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła. W zawodach startowało dziesięciu zawodników, najlepszym okazał się kolega Krystian Krzyżowski który tego dnia nie miał sobie równych. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Wojciechowski a na 3 miejscu Robert Grzędowski.Między turami na zawodników czekała gorąca zupa , którą przygotował dla zawodników Krzysztof Majdak.Zapraszamy na kolejne zawody.
W dniu 25.10.2015 na rzece Bzurze (Witkowice) zostały rozegrane zawody o tytuł Spiningowego Mistrza Koła. W zawodach uczestniczyło trzynastu zawodników. Niestety tego dnia ryby nie chciały współpracować, jedyną wymiarową rybą tego dnia okazał się 26cm okoń złowiony przez Pawła Błaszczyka który dał mu tytuł Mistrza. Na pocieszenie na wszystkich czekały grilowane kiełbaski. to były ostatnie zmagania w tym roku, zapraszamy na kolejne w przyszłym sezonie.
Liczba zdjęć: 5
Na zbiorniku Sulejowskim w dniu 3.10.2015 zostały rozegrane zawody z okazji 30-lecia koła nr 27.W jubileuszowych zawodach brali udział członkowie koła jak i zaproszeni goście. Najlepszym tego dnia okazał się kolega Rami Mirez łowiąc bolenia 52cm, na drugim stopniu podium kolega Jacek Robak na trzecim miejscu zakończył zmagania Filip Kosiada. Po konkursie wędkowania na wszystkich zawodników czekał gorący obiad, a zwycięzcom zostały wręczone puchary i pamiątkowe koszulki z logo koła nr 27.
Dnia 30.08.2015 odbyły się zawody spławikowe o puchar prezesa.Prezes nie dał szans uczestników i zajął 1 miejsce, drugie miejsce zajął Sebastian Bukszyński ,a na trzecim miejscu uplasował się kolega Jakub Fabrykowski. Najlepszym wręczono puchary. Były to trzecie zawody z cyklu o puchar prezesa. w klasyfikacji generalnej prowadzi Krystian Krzyżowski z ilością punktów 12 tuż za nim znajduje się Wojtek Paulus punktów 13. Decydująca rozgrywka odbędzie się już za rok na którą serdecznie zapraszamy.....