Wygraliśmy ;)

Aktualności | 2011-09-06 | Publikujący: Koło PZW Nr 3 "Vimba" w Rzeszowie

W ubiegłą niedzielę odbyły się współne zawody spławikowo-gruntowe trzech kół: nr 1, nr 3 i nr 13. Na starcie stanęło 23 zawodników z tychże kół. Łowiliśmy 3 godziny na wylosowanych stanowiskach. Pogoda nam sprzyjała, choć troszkę w łowieniu przeszkadzał boczny wiatr. W kategorii drużyn zwyciężyła ekipa z naszego koła w składzie: Bartosz Jagusztyn, Janusz Bazylak i Zdzisław Sowa. Drugie miejsce zajęło koło nr 13 z Boguchwały, a trzecie rzeszowska jedynka. Największą masę ryb złowił również nasz członek- Bartosz Jagusztyn ...... więcej

I po wycieczce ;)

Aktualności | 2011-09-13 | Publikujący: Koło PZW Nr 3 "Vimba" w Rzeszowie

Zorganizowana przez nasze koło wycieczka połączona z zawodami o "Puchar Prezesa" już za nami. Impreza udała się znakomicie, dopisała pogoda i ryby! Po pięciogodzinnych zawodach zwyciężył Zdzisław Sowa z wynikiem ponad 6,6 kg pięknych płotek, leszczyków i uklei. Puchar im. Czesława Kornaka za największą rybę wygrała nasza Prezeska- Maria Pietraszek łowiąc niejako "z marszu" piękne karpie 2 i 1,7 kg. Po zawodach wszyscy uczestnicy bawili się przy kiełbaskach z grilla i napojach, a po 17- tej wróciliśmy do domów dopingować naszych siadkarzy w meczu z ...... więcej

Plan zawodów koła nr 3 "Vimba " w 2012 roku

Aktualności | 2012-06-10 | Publikujący: Koło PZW Nr 3 "Vimba" w Rzeszowie

29.04.2012 godz. 7:00 Spławikowe Mistrzostwa Koła - zbiornik Trzciana 12.05.2012 godz. 8:00 Otwarcie Sezonu - zbiornik Zwięczyca 9.06.2012 godz. 9:00 Memoriał Piotra Petryczkiewicza, zawody gruntowe - zbiornik Zwięczyca 21/22.07.2012 godz. 17:00 Zawody nocne - zbiornik Zwięczyca 8.09.2012 godz. 8:00 Zawody Międzykołowe kół nr. 1, 3 i 13 - zbiornik Zwięczyca 16.09.2012 godz. 8:00 Puchar Prezesa - zbiornik Czarna Sędziszowska; wyjazd autokarem o godz. 6:00 z parkingu obok Urzędu Wojewódzkiego... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła

W niedzielę 29 kwietnia odbędą się Splawikowe Mistrzostwa naszego Koła. Spotykamy się na dużym stawie w Trzcianie koło "grzybka". Zbiórka i zapisy zawodnikow do 7:00. Łowimy od 9:00 do 13:00. Później odbędzie się ogłoszenie wyników przy tradycyjnej kiełbasce z grilla ;) Zapisy u Skarbnika Koła - Bronisława Wiecha (kom. 727676185) do piątku 27 kwietnia. ZAPRASZAMY!... więcej

Mistrzostwa Koła

W ostatnią niedzielę kwietnia nasze koło zorganizowało swoje Mistrzostwa. Piękna słoneczna pogoda zachęciła liczne grono naszych członków do udziału w tej imprezie. Łowienie poważnie utrudniał silny boczny wiatr, karasie żerowały dobrze, ale żeby skutecznie je łowić należało maksymalnie spowolnić dryf zestawu w polu zanęcenia. Ostatecznie zwyciężyli: Bartosz Jagusztyn 6.600 pkt. Andrzej Jakson 3.170 pkt. Hubert Gwizdak 2.550 pkt. Zygmunt Złamaniec 2.100 pkt. Edward Kukla 1.550 pkt. Andrzej Depa 1.350 pkt. Paweł Szostek 740 pkt. Paweł Jarosz 570 pkt. Patryk Sobczyk ...... więcej

Zawody na OTWARCIE SEZONU

W najbliższą sobotę 12 maja nasze koło organizuje zawody towarzyskie na "Otwarcie sezonu". Zbiórka przed 8- mą na żwirowni w Zwięczycy. Łowimy od 9- tej do 13- tej. Metoda połowu dowolna (oprócz spinningu). Łowca największej ryby i największej wagi ryb otrzymają puchary. Po zawodach przewidziany wspólny poczęstunek. Zapraszamy... więcej

Wyniki zawodów "Otwarcie sezonu"

W sobotę 12 maja odbyły się kolejne zawody naszego Koła. Były to zawody współorganizowane przez koła: nr 1 i 3 z Rzeszowa i nr 13 z Boguchwały. Każde koło fundowało dla swoich członków puchar za najlepszy wynik i najdłuższą rybę oraz wspólny posiłek. Wsród naszych kołowiczów zwyciężył Bartosz Jagusztyn z wynikiem 3,8 kg oraz Andrzej Depa leszczem 24 cm. Popołudniowa burza miała wpływ na żerowanie ryb od rana. Łowiono głównie płotki oraz ukleje, leszcze i okonie. Ryby już po godzinie przestawały reagować na donęcanie i ...... więcej

Zawody gruntowe

W dniu 9 czerwca, na zbiorniku w Zwięczycy odbędą się zawody wędkarskie o puchar Piotra Petryczkiewicza (pierwszego Prezesa koła) w kategorii gruntowej. Zbiórka o godz. 9:00. Jedna tura 5 godzinna. Po zawodach spotkanie integracyjne przy grillu /kiełbaski i napoje/. Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Zarząd koła nr 3 "Vimba"... więcej

Memoriał Piotra Petryczkiewicza

W niedzielę 9 czerwca odbyły się zawody gruntowe - memoriał pierwszego Prezesa naszego koła Piotra Petryczkiewicza. Łowiliśmy na żwirowni w Zwięczycy, która niestety skąpo obdarzyła nas rybami. Ze względu na burzową pogodę i południowe godziny rozgrywania zawodów ryby brały bardzo chimerycznie. Łowiliśmy malutkie (4-6 cm) krąpiki i płotki, leszczyk "dłoniak" był nie lada bonusem ;) Ostatecznie, po 4,5 godzinnych zmaganiach, zwyciężył: 1. Bartosz Jagusztyn (1200 pkt.) 2. Zygmunt Złamaniec (800 pkt.) 3. Antoni Wołczański (450 pkt.) Największą rybę ...... więcej

Wyniki zawodów nocnych

Aktualności | 2012-07-27 | Publikujący: Koło PZW Nr 3 "Vimba" w Rzeszowie

W nocy z 21 na 22 lipca odbyły się nocne zawody naszego Koła oraz Koła nr 1 w Rzeszowie. Pogoda była dla nas łaskawa ponieważ po sobotnich intensywnych opadach deszczu podczas zawodów nie padało. Atmosfera imprezy była wyborna i wszyscy traktowali zawody jako okazję do wspólnej zabawy przy ognisku i rozmów. Ryby były tylko pretekstem do spotkania ;) Ostatecznie zwyciężył Bartosz Jagusztyn łowiąc 4890 gram drobnych płoteczek i krąpi. On też wygrał puchar za najdłuższą rybę - węgorza 62 cm. Początkiem września spotykamy się na kolejnych ...... więcej