Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Jerzy Mędrek zdobywcą Pucharu Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Opolu w indywidualnych zawodach prezesów i delegatów kół Rejonu Jezior Nyskich– Wyszków 5.10.2014r.

Aktualności | 2014-10-05 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Kolejne w tym roku integracyjne zawody prezesów i delegatów Rejonu Jezior Nyskich odbyły się 5 października tym razem na łowisku specjalnym w Wyszkowie. Do zawodów przystąpiło 25 zawodników ze wszystkich kół skupionych w Rejonie. Na wspaniale przygotowanych przez działaczy nyskiej „1" stanowiskach rywalizowali spławikowcy. Ryba jak to zwykle na zawodach bywa brała chimerycznie. Po dwuipółgodzinnej walce najlepsze wyniki uzyskał i odebrał puchar z rąk Prezesa Mariana Magdziarza kol. Jerzy Mędrek z nyskiej „3". Zajmujący kolejne lokaty Jan Kawka, Adolf Niedzielski i pozostali musieli zadowolić się „tylko" nagrodami rzeczowymi. Zawody te były wstępem do planowanego na godziny południowe spotkania z kandydatami do władz gminnych i powiatowych. Należy podkreślić, że większość z nich to „ludzie" sprawdzeni we współpracy ze środowiskiem wędkarskim. Jesteśmy przekonani, że ich działania w nowo wybranych  władzach przyniosą tak samo jak dotychczasowe dobre skutki. J.K

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • jacekjak Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

    jacekjak

    gdzie są zdjęcia ryb?... na 30 "jpg" jedna rybka i to chyba drapieżna... chyba że to żywiec był... jakie są wyniki i miejsca poszczególnych osób, co to za sprawozdanie z zawodów - Panie J.K.? - na rangę Pucharu Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Opolu? proszę Pana!
    jj.