Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów 2018

 

 

 

 

Zasada przydzielania punktów dla zawodników startujących w Zawodach Wędkarskich z cyklu Grand Prix Koła. Za 1 miejsce zawodnik otrzymuje 1 punkt, za drugie miejsce 2 punkty itd. do końca zawodników którzy złowili rybę w zawodach . Zawodnicy, którzy nie złowili ryby otrzymują liczbę punktów równą średniej wartości miejsc nie przydzielonych (przykład 1: 25 zawodników, jedenastu z nich sklasyfikowano na 11 miejscach z punktacją od 1 do 11, następni zawodnicy otrzymują (12+25):2=18,5 punktów każdy; przykład nr 2: 33 zawodników, sześciu z nich złowiło ryby i otrzymują punkty od 1 do 6 i 27 zawodników, którzy nie złowili żadnej ryby otrzymują (7+33):2=20 punktów każdy; przykład nr 3: 33 zawodników, trzydziestu z nich złowiło ryby, a trzech nie złowiło żadnej. Ci ostatni otrzymują (31+33):2=32 punkty każdy). Zawodnicy którzy zajeli miejsce ex aequo otrzymują liczbę punktów równą średniemu miejscu, które by zajęli (przykład 1: dwóch zawodników na miejscu 7 – sumuje się (7+8):2= 7,5 punktów każdy; przykład nr 2: trzech zawodników ma miejsce 8 – sumuje się (8+9+10):3=9 punktów .Pozostałe ustalenia na odprawie przed każdymi zawodami .

 

ROZPOCZĘCIE SEZONU, ZBIORNIK "ZAJĄCZEK" 08.04.2018.

Lp Nazwisko i imię zawodnika Stanowisko Liczba pkt (waga w punktach) Miejsce w klasyfikacji generalnej Uwagi
1 Socha Jarosław 14 2005 1  
2 Stasiak Krystyna 1 1780 2 Kobieta
3 Czaplicki Andrzej 12 1210 3  
4 Karolczak Roman 11 1060 4  
5 Świtała Roman 5 920 5  
6 Miksa Włodzimierz 7 610 6  
7 Becht Grzegorz 9 470 7  
8 Muszyński Andrzej 2 210 8  
9 Rogaczewski Hubert 6 80 9 Junior
10 Żłobecki Dariusz 13 10 10  
11 Barylski Wojciech 3 0 15  
12 Kras Michał 10 0 15  
13 Liśkiewicz Radosław 4 0 15  
14 Szczepaniak Dawid 8 0 15  

 

 

MISTRZOSTWA KOŁA, ZBIORNIK ROKITNICA 22.04.2018.

Lp

Nazwisko i imię zawodnika

Stanowisko

Sektor

Liczba pkt (waga w punktach)

Miejsce w klasyfikacji generalnej

Suma miejsc

Zajęte miejsce

Lp

 

I

tura

II tura

I tura

II tura

I tura

II tura

I tura

II tura

W pkt.

 

1

Świtała Roman

7

5

 

 

7080

12910

2

1

3

1

2

Czaplicki Andrzej

2

3

 

 

8320

8800

1

2

3

2

3

Klocek Krzysztof

3

7

 

 

4510

6210

3

3

6

3

4

Liśkiewicz Radosław

10

9

 

 

2970

3690

6

7

13

4

5

Kopycki Przemysław

1

8

 

 

4160

2610

4

10

14

5

6

Barylski Wojciech

14

4

 

 

1860

4720

9

5

14

6

7

Karolczak Roman

8

2

 

 

1570

4990

11

4

15

7

8

Becht Grzegorz

13

14

 

 

2310

3450

7

8

15

8

9

Socha Jarosław

12

12

 

 

2980

1580

5

12

17

9

10

Kopka Włodzimierz

9

1

 

 

1300

4100

12

6

18

10

11

Szczepaniak Dawid

11

6

 

 

1790

3090

10

9

19

11

12

Muszyński Andrzej

4

10

 

 

1960

2060

8

11

19

12

13

Żłobecki Dariusz

5

11

 

 

260

1010

14

13

27

13

14

Miksa Włodzimierz

6

13

 

 

1140

60

13

14

27

14

15

Stasiak Krystyna

16

16

Kobieta

6560

5980

-

-

-

-

16

Solecki Michał

15

-

Kadet

4180

-

-

-

-

-

 

IIGPK PUCHAR ZOFIÓWKI 24.06.2018.


MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA RYB
PUNKTY DO GPK
1
BECHT GRZEGORZ
2030
1
2
ŚWITAŁA ROMAN
1580
2
3
CZAPLICKI ANDRZEJ
905
3
4
KAROLCZAK ROMAN
480
4
5
SOCHA JAROSŁAW
95
5
6
MIKSA WŁODZIMIERZ
55
6
7
BARYLSKI WOJCIECH
5
7
8
KOPYCKI PRZEMYSŁAW
0
8


III GPK ZAWODY NOCNE ZOFIÓWKA 21-21.07.2018

 

MIEJSCE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA RYB
PUNKTY DO GPK
1
MIKSA WŁODZIMIERZ
4415
1
2
CZAPLICKI ANDRZEJ
3380
2
3
KAROLCZAK ROMAN
2095
3
4
SOCHA JAROSŁAW
1820
4
5
ŚWITAŁA ROMAN
1530
5
6
KOPYCKI PRZEMYSŁAW
1295
6

DZIEŃ DZIECKA, CUKROWIZNA 03.06.2018r.

 

lp Nazwisko i imię stanowisko liczba pkt (waga w punktach) najmniejsza ryba największa ryba miejsce  
1 Martyna Czaplicka 11 540 13 30 1  
2 Wiktoria Becht 10 270 - 29 2  
3 Kamila Niewiadomska 3 100 12,5 - 3  
4 Wiktoria Stęborowska 1 80 13 - 4  
5 Wiktoria Muszyńska  9 50 15 - 5  
6 Michał Solecki 8 50 13 - 5  
7 Miłosz Kołodziejczyk 5 40 12,5 - 6  
8 Adrian Niewiadomski 2 40 13 - 6  
Nadia Kołodziejczyk 6 0 - - 7  
10 Szymon Kołodziejczyk 7 0 - - 7  
11 Michał Klocek 4

0

- - 7  

 

 

IV GPK ROKITNICA 02.09.2018r.

lp Imię i Nazwisko stanowisko waga ryb miejsce
1 Świtała Roman 7 8020 1
2 Karolczak Roman 8 4900 2
3 Becht Grzegorz 10 4500 3
4 Czaplicki Andrzej 2 3950 4
5 Socha Jarosław 9 3040 5
6 Solecki Michał 11 2570 6
7 Źłobecki Dariusz 6 1210 7
8 Barylski Wojciech 5 980 8
9 Miksa Włodzimierz 4 120 9
10 Stasiak Krystyna 3 100 10
11 Muszyński Andrzej 1 0 11

 

 

 

PUCHAR PREZESA ORCHÓW 23.09.2018r.
lp Imię i nazwisko zawodnika Stanowisko Liczba pkt (waga w punktach) Miejsce
1 Becht Piotr 6 1540 1
2 Czaplicki Andrzej 5 1540 1
3 Barylski Wojciech 3 910 3
4 Balcerzak Wiesław 10 580 4
5 Karolczak Roman 4 460 5
6 Świtała Roman 2 430 6
7 Żłobecki Dariusz 9 370 7
8 Socha Jarosław 1 330 8
9 Stasiak Krystyna 8 320 9
10 Klocek Krzysztof 7 5 10

 

 

VI GPK JAMBOREK 7.10.2018

lp Nazwisko i Imię zawodnika Stanowisko liczba pkt (waga w punktach) Miejsce
1 Kopycki Przemysław 4 9970 1
2 Muszyński Andrzej 6 9540 2
3 Socha Jarosław 2 6750 3
4 Becht Grzegorz 1 5530 4
5 Miksa Włodzimierz 5 5330 5
6 Barylski Wojciech 9 200 6
7 Solecki Michał 8 60 7
8 Stasiak Krystyna 7 0 8
9 Świtała Roman 3 0 8
10 Żłobecki Dariusz 10 0 8

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIELĘCICE 28.10.2018

Lp Imię i Nazwisko zawodnika Stanowisko Liczba pkt Miejsce
1 Czaplicki Andrzej 3 1600 1
2 Karolczak Roman 7 640 2
3 Świtała Roman 9 460 3
4 Socha Jarosław 5 180 4
5 Muszyński Andrzej 4 110 5
6 Kopycki Przemysław 6 100 6
7 Żłobecki Dariusz 1 0 7
8 Barylski Wojciech 2 0 7
9 Miksa Włodzimierz  8 0 7