Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 18
Liczba zdjęć: 19
Liczba zdjęć: 6
Liczba zdjęć: 7
W dniu 02 i 03 czerwca 2018 odbyły się zawody wyłaniające mistrza Koła nr 1. Po dwudniowych zmaganiach Mistrzem Koła nr 1 został kolega Leszek Tarnogrocki. zaraz za nim uplasował się Marcin Fikus jako I wicemistrz oraz Heni Mainka II wicemistrz. Wszyscy z uśmiechem i wolą walki walczyli dzielnie pomimo trudnych warunków na łowisku i zmienną pogodą.
Liczba zdjęć: 12
Liczba zdjęć: 9
W dni zawodów pogoda dopisała wszystkim uczestnikom oraz każdy z zawodników złowił rybę. I miejsce zajął Mariusz Kozołup z wynikiem 4970g, II zajął Nicpoń Werner z wynikiem 3920g, III miejsce zajął Tarnogrocki Leszek z wynikiem 3560.
Liczba zdjęć: 15
Liczba zdjęć: 8
Liczba zdjęć: 14
W bieżącym roku organizacja wyprawy przebiegała inaczej niż w latach poprzednich. Najpierw była Szwecja,a po powrocie do kraju PUCKA BELONADA.
Liczba zdjęć: 7
Kilka słów wyjasnienia. W Opolu mieszka nasz kolega kolowo-klubowy Leszek Tarnogradzki,natomiast jego stryj Stanisław mieszka w Gdyni. Obaj panowie Tarnogrodzcy postnowili zorganizować zawody na belonie w zatoce puckiej pod nazwą PUCKA BELONADA,które trwają nieprzerwanie od wielu wielu lat. Takie zawody odbywają się każdego roku w miesiącu maju. Dodam jeszcze... drużyna z Opola pod wodzą Leszka(na zdjęciu z pucharem) nigdy zawodów nie przegrała. Dodam jeszcze... po belonadzie nasza 6 osobowa drużyna wypływa promem do Szwecji na szwedzkie szczupaki. Można moją wypowiedź uzupełnić...zapraszam szczególnie kol. Lucjana B...Tadeusz W.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy popierasz zasadę "No Kill" na zawodach wędkarskich???
Tak
Nie
Nie wiem
Głosuj wyniki

Na skróty