Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

HARMONOGRAM ZAWODÓW NA ROK 2019

Harmonogram zawodów na rok 2019

Dostępny jest harmonogram imprez sportowych na rok 2019. Prosimy o zapoznanie się z wyżej wymienionym harmonogramem.

 

Zarząd Koła nr 1 oraz WKS " Jedynka"

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (26)

 • wydra.pl Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • j234 Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kotek123456 Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • j234 Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • wydra.pl Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kotek123456 Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 2 + / -

  Czytam bez pół roku głupoty jak nasz uczony kolega członek zarządu Tadeusz znowu nas poucza i straszy sportem kwalifikowanym i nie widzi przekrętów jakie robi ważniak z nagrodo niespodzianko. Nagroda jest losowana po cichu na boku i przeważnie bierze nagrode ten kto przywozi ważniaka na zawody. A kurdupel od sportu patrzy na to i udaje że to sport. To nie sport kwalifikowany ale przekręt kwalifikowany. Pieniądz społeczny wykorzystany jest na cele prywatne a ważniak niech sobie kupi hulajnoge i jeździ na zawody sam. Za tamtego prezesa tak nie było bo było wszystko publicznie losowane i każden z nas wyciągał los osobiście i było uczciwie. Komisja rewizyjna też powinna tu coś powiedzieć bo na zawodach zawsze jest ktoś z komisji tylko nie chce tego zobaczyć bo tak jest wygodnie. Wstydził byś się kolego Tadeuszu jak piszesz takie bzdury weźmij się lepiej za wstawianie zdjęć z zawodów. Bez takie rożne cygaństwa dużo osób odeszło z naszego koła i klubu a na zawody chodzi tylko pare osób nigdy tak źle nie było i trzeba to cygaństwo skończyć.

 • wydra.pl Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  sardynka

  Przypomnę kolegom, że na zebraniu sprawozdawczym przyjęliśmy jednogłośnie uchwałę o opłacaniu składki na wdrażanie zawodów kwalifikowanych i to nas obowiązuje.
  Zmienić ten zapis możemy jedynie na kolejnym zebraniu, a będzie to zebranie sprawozdawczo wyborcze.
  W związku z tym zalecam cierpliwość i nie robienie z tego tematu sensacji, lecz zabieranie głosu na zebraniu było by wskazane.

  Natomiast, co do nerwowości...co niektórym to nawet "żółta maść z apteki" nie pomoże :)...Pozdrawiam.

 • andrzej997 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Dla nerwowych i niezrównoważonych reklamują w telewizji POZYTYWUM.

 • kaczorek21 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Najgorzy jest na spławiku bo trzeba czekać dwie godziny na rozpoczęcie zawodów. Większa połowa kolegów po pół godziny jest gotowych to niech taki jeden z drugim przyjdzie dwie godziny zawczasu i sobie zanente przygotuje i nie trzyma wszystkich to wtedy zawody mogą być dłuższe o godzinę albo więcej. To nie są mistrzostwa świata bo tu się rozchodzi o rozrywke a nie o zabieranie komuś czasu. Jak ktoś kiedyś chciał skrócić czas to zaraz awantura i nerwówka no to niech nerwusek weźmie lekarstwo na nerwy i jak się wyleczy to niech wtedy na zawody przyjdzie. O tym jak powinny być robione zawody powinni decydować wszyscy wędkarze. Na to by ustawić siodełko i rozłożyć wędke wystarczy pół godziny.

 • andrzej997 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Dalej nic nie mogę zrozumieć dlaczego w kole łowi się ryby zgodnie ze Sportem Kwalifikowanym. Jesteśmy zwykłymi wędkarzami i chcemy traktować zawody jako rozrywkę. Dalej tak nie może być aby jeden człowiek terroryzował wszystkich jakimiś dziwnymi pomysłami. Jemu się wydaje że jest ważniejszy od Zarządu Głównego w Warszawie jakieś chore ambicje tu widać.

 • wydra.pl Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • piotrek60 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Ryba zawsze psuje się od ŁBA bo GŁOWY już dawno u nas nie ma.

 • andrzej997 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Ostatnio niektórzy piszą poematy na temat zwodów podlodowych jakby to było takie ważne a przecież mało kto się tym interesuje. Jest nowy harmonogram i tu trzeba trochę porozmawiać aby w tym nowym sezonie wędkować. Na zebraniu sprawozdawczym podjęliśmy uchwałę aby płacić dodatkowe składki na Sport Kwalifikowany. Czy zdajemy sobie sprawę co to jest ten sport i jakie wymogi trzeba spełnić. Ale jak żeśmy przyjęli i zapłacili to teraz trzeba według tego sportu łapać ryby. Na spławiku musi być sędzia i kontrola ilości robaków bo nie może być tak że jeden przyniesie 3 pudełeczka robaków a drugi 4 kilo. Na spinningu muszą być sektory i podsektory bo tak mówi Sport Kwalifikowany. Na spinningu tydzień przed zawodami zakaz łowienia ryb przez zawodników powinien być przestrzegany. Czy ten kto to wymyślił zdawał sobie sprawę z tego z czym to się wiąże i co to znaczy. Czy w końcu doczekamy się wyników w Internecie i zdjęć z zawodów jak w innych kołach.

 • lucekb Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  lucekb

  Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z moim kanałem z studia twórców.
  Proszę skontaktować się ze mną.
  Pzdr.Lucjan

 • lucekb Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  lucekb

  Zapraszam na konto moich znajomych w Szwecji
  Fisketur Szwecja
  Tam znakomite filmy Agnieszki i Darka z połowu Szczupaków , okoni oraz dorszy i czerniaków.
  Przy okazji pozdrawiam Agnieszkę i Darka .(oczywiście tatę Agnieszki też)

  Lucjan Babczyk

 • lucekb Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  lucekb

  Zapraszam na YouTube na moje konto LUCJAN BABCZYK-nie będą zanudzał- filmów mało ale konkretne nt:
  1.Sandaczy Turawy
  2.Szczupaków z Szwecji
  3.Belon z Zatoki Puckiej
  Pozdrawiam koło nr.1 Opole

 • wydra.pl Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • piotrek60 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Proszę mnie nie pouczać kolego Tadeuszu bo ja też potrafie dołożyć. Dobrze że jest internet i można coś napisać bo zabranie głosu nie jest mile widziane na zebraniu.

 • wydra.pl Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • piotrek60 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  To nie tak panowie dwudniowe zawody spinningowe o Mistrza naszego Koła na rok 2018 z łodzi w Turawie robione były na bitej rybie. Organizator zawodów powiedział że przepisy bierze na siebie i na swoją klatę. Chyba jest już zmęczony i powinien odejść ze stanowiska bo przepisów nie zna. Jakiś cyrk się tu urządza mięsiarz i nic więcej. Tu przepisy niepotrzebne okonia w Turawie jak na lekarstwo a tu takie szopki.

 • j234 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kaczorek21 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Kolega Wydra zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał i wie wszystko i zabrania pisać prawdy. Zastanów się kolego czy tak można internet jest dla wszystkich i każdy może tu pisać to co myśli.

 • wydra.pl Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  sardynka

  OOO!!! słynny kapitan "j234" zaczyna nadawać :)
  Ja tych przepisów nie wymyśliłem, jedynie podaję do wiadomości, we władzach okręgu mamy swojego ambasadora, do niego wszelakie uwagi należy kierować. Ja tu nie mam nic do powiedzenia...Pozdrawiam.

 • j234 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Główny Kapitanat Sportowy Warszawa, grudzień 2018 Uchwała Nr 101/XII/2018 ZG PZW z dnia 15.12.2018
  5. OGÓLNE ZASADY ORGANIZACJI ZAWODÓW. 5.1. Wszystkie zawody eliminacyjne do Mistrzostw Polski, Mistrzostwa Polski i GPP muszą być rozgrywane wyłącznie na żywej rybie.
  I tylko tyle . Co to znaczy
  RAMOWY REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW WĘDKARSKICH W KOŁACH I KLUBACH OKRĘGU OPOLSKIEGO. Jesteśmy bardziej święci od papieża?

 • wydra.pl Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kaczorek21 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Jest dobry harmonogram to ja się zapytam jak będzie na spinningu bo jeden z kolegów na zebraniu zgłosił żeby nie łapać na zawodach na martwej rybie. Ten co prowadził zebranie tłumaczył aby się zapoznać z regulaminem w kole a potem dyskutować. To ja nie wiem czy na martwej rybie zawody czy na żywej. Ten kolega zgłosił też żeby robić sektory na zawodach a drugi kolega zgłosił żeby łodzie na zawodach były losowane przed zawodami a nie jak teraz. To jak będzie po staremu czy po nowemu.