Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

"PRÓBA MIKROFONU"

MALOWANE USTAMI

Od razu muszę się przyznać...że próbuję...że piszę po raz pierwszy na portalu wędkarskim i mam ogromną tremę,a na dodatek,nie wiem czy cosik z tego mojego pisania wyniknie. Rysio Kloch – super internauta – nawciskał mi do łba tyle nowych wiadomości,że się po prostu nie mieszczą.

Ryszardzie...wielkie dzięki...przez niecałą godzinę nauczyłeś mnie obsługi Strony mojego Koła....OBYŚ ŻYŁ WIECZNIE...i nauczał naszych prawnuków.W dowód wdzięczności posyłam Ci nakryty stolik...co prawda wirtualny...ale jednak.

 

 

100_1141.jpg

 

 

Ale to nie koniec przygody...Pani Marta,która pochodzi z Lewina Brzeskiego,poczęstowała mnie super kawą...i od razu mówię...gdybym był nieco młodszy,to na tą kawusię przychodził bym częściej.Te dwie różyczki to dla Pani...jako podziękowanie.


Przy tej okazji przesyłam pozdrowienia noworoczne...

Dla wszystkich pracowników Okręgu...na czele z Panem Prezesem M. Magdziarzem.

Pozdrawiam Zarząd mojego Koła...na czele z Prezesem Jankiem Mientusem.

A nade wszystko...naszego czołowego zawodnika Jerzego Cegielskiego...który to...nie dość że zdobył tytuł V-ce Mistrza w spiningu na Klubowych Mistrzostwach Polski 2011...

to jeszcze...dołożył do tego tytuł Mistrza Okręgu w tej samej dyscyplinie.


Natomiast moich kolegów z Koła,także siebie...pozdrowię wówczas...gdy zaczniemy naśladować Jurka,albo nawet lepiej...i tego właśnie wszystkim życzę na początku 2012 Roku.


Administrator Portalu Koła Nr 1 Opole,oraz WKS JEDYNKA Opole.

Tadeusz Wydrych.

 

ps.

KACZUSZKI DLA GŁÓWNEGO ADMINA,ORAZ PODZIĘKOWANIA I POZDROWIENIA.

 

100_1168.jpg

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • wydra.pl Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

  sardynka

  Serdeczne dzięki Kol. GŁÓWNY ADMINIE...
  spróbuję korzystać z podpowiedzi...jestem pewien że się uda...do wiosny szamt czasu,więc się trochę poduczę.
  W podzięce posyłam kaczuszki...które"upolowałem"na Mistrzostwach Europy w Opolu. Gdyby nie doszły do Warszawy,proszę dać znać...wyślę łabędzie...pozdrawiam z Opola...Tadeusz..)...

 • Administrator Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  adminpzw

  Kolego Tadeuszu, w portalu PZW istnieje bardzo prosta możliwość stworzenia dowolnej wiadomości wg własnego uznania - należy skorzystać z CMS - opisane w instrukcji.

  Przykład http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/56057/60/okiem_trenera

  Pozdrawiam z W-wy

 • wydra.pl Data dodania: 8 lat temu Oceń: 8 + / -

  sardynka

  Wczoraj byłem kolejny raz na pobieraniu nauk u Ryszarda...
  w związku z tym dalej próbuję coś kombinować,coś wstawiać. Kawusia Pani Marty jak zwykle wspaniała,twórcza atmosfera w biurze Marto-Ryszarda zmusza do działania. W tej chwili nie ma lodu i zawodów,więc trochę potrenuję pisanie i wstawianie zdjęć. Nie mniej jednak,stwierdzam,że Portal ten jest nieco przestarzały. Wstawiłem zdjęcie w tekst...i jak widać...powstało nie wiem po jakie licho zdjęcie na dole. Pisałem w tej sprawie do Warszawy,do Głównego Admina...na razie cisza...poczekamy...zobaczymy.

  Na innych portalach stosuję angielski PHOTOBUCKET do przetwarzania zdjęć na kody,po to,aby je wstawić w dowolne miejsce...nawet w komentarze. Generalnie przyznaję,że ten Portal jest niezły,ma szereg nowości,lecz brakuje tego o czym piszę. Gdyby tą opcję dokupić,wówczas wzbogaciło by to nasze dzialania...a przecież o to właśnie chodzi. Dodatkowy zakup nie jest drogi...to nie są duże koszty...

  POZDRAWIAM SERDECZNIE GŁÓWNEGO ADMINA Z WARSZAWY...

  Jako podziękowanie dla p.Marty i Ryszarda posyłam łabądki,które,ubiegłego lata upolowałem na akwenie Malina 1....pozdrawiam...Tadeusz.

 • Piotrowska Marta Data dodania: 8 lat temu Oceń: 5 + / -

  Pięknie dziękuję za różyczki...Gości takich jak Pan zawsze chętnie poczęstuję kawą:) Pozdrawiam

 • wydra.pl Data dodania: 8 lat temu Oceń: 5 + / -

  sardynka

  Witaj Ryszardzie...
  to o czym piszę,to nie jest chwalenie Twojej osoby...to...po prostu stwierdzenie faktów. Posiadasz olbrzymie wiadomości i czujesz się pewnie w tej internetowej robocie. A przyznać musisz,że nie zawsze jest to doceniane. Ktoś wchodzi na Stronę,czyta,potem komentuje albo nie komentuje. Dość często są to słowa krytykanctwa i w wielu przypadkach...niezrozumienia.
  Czy jestem pojętnym uczniem???...
  od lat kilku działam na Portalu mojej Marynarskiej Szkoły,jednak Portal ten różni się dość mocno od Portalu Wędkarskiego.
  Spotkałem się więc u Ciebie z czymś zupełnie nowym...a tego nowego było tak dużo,że w pewnym momencie zwątpiłem w swoje umiejętności.
  Ty z kolei wykazałeś dość sporo anielskiej cierpliwości...to mnie uratowało.

  Czy Portal Koła Nr 1 Opole będzie się rozwijać???...
  Dobrze wiesz,że zarówno na Portalu Okręgowym,jak też Kołowym,w pojedynkę tego tematu nie uciągniesmy. Do tego potrzebnych jest kilka,a jeszcze lepiej...kilkanaście osób.
  Bo...
  jeśli na Stronie zaczniemy sami ze sobą rozmawiać,wówczas w kaftanik bezpieczeństwa i „finita la commedia”. Piszę te słowa po to,aby zachęcić kolegów do uczestnictwa w pisaniu,ponieważ lepsze są sprzeczki,polemiki,a nawet kłótnie...niż milczenie.
  Pozdrawiam...i także życzę powodzenia w dzialaniu...Tadeusz.

 • Kloch Ryszard Data dodania: 8 lat temu Oceń: 7 + / -

  Jesteś Tadziu zbyt łaskaw dla mnie w swoich osądach. Starałem się przekazać Ci jakieś podstawy działania na stronie, skoro się udało, to znaczy, że jesteś bardzo pojętnym uczniem:). Cieszę się, że mogłem Ci pomóc i że być może już niedługo strona waszego Koła i Klubu będzie nie tylko jedną z najlepszych w naszym Okręgu, ale i w kraju. Powodzenia w działaniu.