Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości zobacz archiwum

XIX SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2015 / II tura

Wyniki zawodów | 2015-05-02 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata waga ryb punkty 1. Łukasiewicz Marcin 1 610 1 2. Załęcki Piotr 975 2 3. Zmysłowski Robert 900 3 4. Kacprzak Piotr 800 4 5. Milewski Marek 355 5 6. Walczak Michał 345 6 7/8 Kołakowski Mariusz 275 7,5 7/8 Jasiński Wiesław 275 7,5 9. Piechocki Mirosław 210 9 10. Burakowski Tadeusz 205 10 11. Orłowski Robert 195 11 12. Fabiszewski Jacek 190 12 13. Langiewicz Jarosław 95 13 14. Stankowski Mariusz 75 14 15. Arumiński Bogumił 65 15 16. Załęcki Janusz 60 16 17. Felczak ...... więcej

XIX SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2015 / I tura

Wyniki zawodów | 2015-04-19 | Publikujący: Koło Glinojeck

XIX Mistrzostwa Koła - I tura 18 kwietnia 2015r. / 07.10 - 10.10 / 1. FELCZAK Marcin 760 1 2. ZMYSŁOWSKI Robert 625 2 3. ZAŁĘCKI Piotr 385 3 4. ORŁOWSKI Robert 360 4 5. JASIŃSKI Wiesław 295 5 6. FABISZEWSKI Jacek 265 6 7. WALCZAK Michał 205 7 8. BURAKOWSKI Tadeusz 180 8 9. SIKORSKI Szymon 160 9 10. ŁUKASIEWICZ Marcin 150 10 11. KACPRZAK Piotr 135 11 12. LANGIEWICZ Jarosław 95 12 13. PIECHOCKI Mirosław 90 13 14. ZAGÓRSKI Piotr 75 14 15. JASIŃSKI Krzysztof 40 15 16. ARUMIŃSKI Bogumił 25 16 ...... więcej

SUPERPUCHAR 2014 - pełne wyniki

Wyniki zawodów | 2014-11-09 | Publikujący: Koło Glinojeck

SUPERPUCHAR 2014 08.11.2014r. / 08.10 - 11.10 / Dalnice 1. ZAŁĘCKI Piotr 2 315 2. BURAKOWSKI Tadeusz 1 920 3. WALCZAK Michał 1 610 4. PIECHOCKI Mirosław 1 520 5. FABISZEWSKI Jacek 1 190 6. FELCZAK Marcin 1 180 7. JAROSZEWSKI Jarosław 1 170 8. ZMYSŁOWSKI Robert 1 130 9. JASIŃSKI Wiesław 955 10. ARUMIŃSKI Bogumił 485 11. ŁUKASIEWICZ Marcin 365 12. ORŁOWSKI Robert 305 13. KOŁAKOWSKI Mariusz 175 14. POGORZELSKI Paweł 100 ...... więcej

PUCHAR PREZESA KOŁA PZW GLINOJECK 2014

Wyniki zawodów | 2014-05-25 | Publikujący: Koło Glinojeck

PUCHAR PREZESA KOŁA PZW GLINOJECK 2014 24 maja 2014r. 1. WALCZAK Michał 2 225 2. PIECHOCKI Mirosław 2 060 3. JASIŃSKI Wiesław 1 290 4. BURAKOWSKI Tadeusz 1 230 5. FABISZEWSKI Jacek 965 6. KACPRZAK Piotr 920 7. FELCZAK Marcin 815 8. ORŁOWSKI Robert 680 9. KLIMKIEWICZ Jerzy 630 10. JAROSZEWSKI Jarosław 545 11. KOŁAKOWSKI Mariusz 520 12. ZMORZYŃSKI Gabriel 395 13. ZAŁĘCKI Piotr 270 14. ŁUKASIEWICZ Marcin 250 15. KANIECKI Andrzej 245 16. JASIŃSKI Krzysztof 230 17. ARUMIŃSKI Bogumił 190 ...... więcej

XVIII SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - KOŃCOWA KLASYFIKACJA

Wyniki zawodów | 2014-05-10 | Publikujący: Koło Glinojeck

XVIII Mistrzostwa 26 kwietnia / 10 maja 2014r. 1. WALCZAK Michał 1 850 5 2. PIECHOCKI Mirosław 1 635 8 3. KACPRZAK Piotr 1 580 10 4. ŁUKASIEWICZ Marcin 1 670 10,5 5. MILEWSKI Marek 1 430 12 6. KLIMKIEWICZ Jerzy 1 250 12 7. FELCZAK Marcin 1 180 13,5 8. ORŁOWSKI Robert 3 300 14 9. FABISZEWSKI Jacek 1 045 16 10. KOŁAKOWSKI Mariusz 965 19 11. JASIŃSKI Wiesław 575 25 12. GOŁĘBIEWSKI Mirosław 460 26 13. PŁOCHOCKI Mariusz 550 28 14. JASIŃSKI Krzysztof 495 28 15. POGORZELSKI Paweł 330 28 ...... więcej

II tura - XVIII SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 10 maja 2014r.

Wyniki zawodów | 2014-05-10 | Publikujący: Koło Glinojeck

XVIII Mistrzostwa - II tura 10 maja 2014r. / 06.30 - 10.30 / 1. ORŁOWSKI Robert 3 005 1 2. ŁUKASIEWICZ Marcin 1 140 2 3. KACPRZAK Piotr 1 040 3 4. WALCZAK Michał 710 4 5. FELCZAK Marcin 650 5 6. PIECHOCKI Mirosław 620 6 7. KOŁAKOWSKI Mariusz 585 7 8. MILEWSKI Marek 560 8 9. KLIMKIEWICZ Jerzy 335 9 10. POGORZELSKI Paweł 220 10 11. FABISZEWSKI Jacek 200 11 12. GOŁĘBIEWSKI Mirosław 190 12 13. ZAGÓRSKI Piotr 155 13 14. JASIŃSKI Wiesław 140 14 15. BURAKOWSKI Tadeusz 65 15 16. STAŃCZAK Patryk 60 16 ...... więcej

III SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 01 maja 2014r. / WYNIKI I ZDJĘCIA

Wyniki zawodów | 2014-05-04 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata punkty 1. Piotr Załęcki 230 2/3 Marcin Łukasiewicz 160 2/3 Waldemar Zabłocki 160 4/5 Robert Zmysłowski 110 4/5 Piotr Zagórski 110 6. Piotr Kacprzak 90 7/20 Jerzy Klimkiewicz 0 7/20 Mariusz Płochocki 0 7/20 Marcin Felczak 0 7/20 Krzysztof Jasiński 0 7/20 Mariusz Kołakowski 0 7/20 Robert Orłowski 0 7/20 Gabriel Zmorzyński 0 7/20 Andrzej Kaniecki 0 7/20 Jarosław Jaroszewski 0 7/20 Bogumił Arumiński 0 7/20 Szymon Sikorski 0 7/20 Patryk Stańczak 0 7/20 Mariusz Stankowski 0 7/20 Paweł Ziejewski 0 ... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA JUNIORÓW 2014 / 26 kwietnia 2014r. / WYNIKI I ZDJĘCIA

Wyniki zawodów | 2014-05-02 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata punkty 1. Lubiński Patryk 270 pkt 2. Szmytkowski Łukasz 95 pkt 3. Pniewski Kacper 70pkt 4. Wiśniewski Cyryl 35 pkt 5. Prusakiewicz Radosław 0 pkt ... więcej

I tura - XVIII SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 26 kwietnia 2014r./ WYNIKI I ZDJĘCIA

Wyniki zawodów | 2014-05-02 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata waga ryb punkty 1. Walczak Michał 1 140 1 2. Piechocki Mirosław 1 015 2 3. Klimkiewicz Jerzy 915 3 4. Milewski Marek 870 4 5. Fabiszewski Jacek 845 5 6. Płochocki Mariusz 550 6 7. Kacprzak Piotr 540 7 8/9 Felczak Marcin 530 8,5 8/9 Łukasiewicz Marcin 530 8,5 10. Jasiński Krzysztof 445 10 11. Jasiński Wiesław 435 11 12. Kołakowski Mariusz 380 12 13. Orłowski Robert 295 13 14. Gołębiewski Mirosław 270 14 15. Zmorzyński Gabriel 210 15 16. Langiewicz Jarosław 205 16 17. Burakowski ...... więcej