Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości zobacz archiwum

O PUCHAR PREZESA KOŁA PZW GLINOJECK 2013

Wyniki zawodów | 2013-05-18 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata punkty 1. Łukasiewicz Marcin 2 450 2. Piechocki Mirosław 2 305 3. Arumiński Bogumił 1 285 4. Fabiszewski Jacek 635 5. Kaniecki Andrzej 450 6. Walczak Michał 420 7. Orłowski Robert 395 8. Zmysłowski Robert 355 9. Jasiński Krzysztof 295 10. Jasiński Wiesław 290 11. Burakowski Tadeusz 235 12. Adamkiewicz Adam 215 13. Niedziałkowski Włodzimierz 205 14. Kołakowski Mariusz 200 15. Zmorzyński Gabriel 120 16. Załęcki Piotr 110 17. Pogorzelski Paweł 95 18. Jaroszewski Jarosław ...... więcej

XVII SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2013r. - pełne wyniki

Wyniki zawodów | 2013-05-05 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata waga ryb punkty suma z obu tur 1. Burakowski Tadeusz 6205 g 5 2. Jasiński Wiesław 5 880 g 6 3. Fabiszewski Jacek 3 000 g 8 4. Adamkiewicz Adam 5 615 g 13 5. Orłowski Robert 2 260 g 15 6. Milewski Marek 3 765 g 16 7. Felczak Marcin 1 610 g 19 8. Kołakowski Mariusz 1 400 g 19 9. Zmysłowski Robert 1 085 g 20 10. Rykowski Zbigniew 1 655 g 23 11. Piechocki Mirosław 1 105 g 23 12. Jaroszewski Jarosław 910 g 23 13. Walczak Michał 1 480 g 24 14. Jasiński Krzysztof 1 535 g 25 ...... więcej

II tura - XVII SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 04 maja 2013r.

Wyniki zawodów | 2013-05-05 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata waga ryb punkty 1. Adamkiewicz Adam 5 170 g 1 2. Jasiński Wiesław 4 970 g 2 3. Fabiszewski Jacek 2 150 g 3 4. Burakowski Tadeusz 1 840 g 4 5. Orłowski Robert 1 705 g 5 6. Jasiński Krzysztof 1 355 g 6 7. Walczak Michał 1 245 g 7 8. Felczak Marcin 1 125 g 8 9. Piechocki Mirosław 825 g 9 10. Łukasiewicz Marcin 800 g 10 11. Kołakowski Mariusz 785 g 11 12. Stankowski Mariusz 540 g 12 13. Zmysłowski Robert 345 g 13 14. Milewski Marek 305 g 14 15. Kłodarski Grzegorz 270 g 15 ...... więcej

I tura - XVII SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 01 maja 2013r.

Wyniki zawodów | 2013-05-02 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata ilość ryb waga ryb punkty 1. Burakowski Tadeusz 28 szt. 4365 g 1 2. Milewski Marek 25 szt. 3 460 g 2 3. Rykowski Zbigniew 14 szt. 1 570 g 3 4. Jasiński Wiesław 16 szt. 910 g 4 5. Fabiszewski Jacek 5 szt. 850 g 5 6. Jaroszewski Jarosław 5 szt. 780 g 6 7. Zmysłowski Robert 9 szt. 740 g 7 8. Kołakowski Mariusz 11 szt. 615 g 8 9. Arumiński Bogumił 9 szt. 605 g 9 10. Orłowski Robert 10 szt. 555 g 10 11. Felczak Marcin 7 szt. 485 g 11 12. Adamkiewicz Adam 11 szt. 445 g 12 ...... więcej

O PUCHAR PREZESA KOŁA PZW GLINOJECK 2012 - pełne wyniki

Wyniki zawodów | 2012-05-26 | Publikujący: Koło Glinojeck

1. Marcin Łukasiewicz 20 szt. 2640 pkt 2. Michał Walczak 47 szt. 1730 pkt 3. Marek Milewski 15 szt. 1050 pkt 4. Mariusz Kołakowski 50 szt. 915 pkt 5. Wiesław Jasiński 69 szt. 865 pkt 6. Mirosław Piechocki 14 szt. 765 pkt 7. Jarosław Jaroszewski 9 szt. 480 pkt 8. Zbigniew Rykowski 2 szt. 330 pkt 9. Marcin Felczak 9 szt. 240 pkt 10. Włodzimierz Chmielewski 4 szt. 200 pkt 11. Włodzimierz Niedziałkowski 11 szt. 190 pkt 12. Patryk Zmorzyński 2 szt. 165 pkt 13. Robert Orłowski 9 szt. 130 pkt 14. Paweł Pogorzelski 2 szt. 100 pkt 15. Tadeusz Burakowski 6 ...... więcej

XVI SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA 2012r. - pełne wyniki

Wyniki zawodów | 2012-05-03 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata imię nazwisko suma ilościryb suma wagiryb punkty 1. Tadeusz Burakowski 10szt. 2345g 3 2. Robert Orłowski 61szt. 1400 g 7 3. Mariusz Kołakowski 44szt. 1135g 8 4. Jacek Fabiszewski 20szt. 1130g 9 5. Mirosław Piechocki 17szt. 1345g 10 6. Marcin Łukasiewicz 12szt. 965g 10 7. Wiesław Jasiński 17szt. 1150g 11 8. Bogdan Arumiński 42szt. 535g 18 9. Zbigniew Rykowski 14szt. 520g 18 10. Jarosław Jaroszewski 14szt. 235g 22 11. Włodzimierz Chmielewski 5szt. 100g 24 12. Michał Walczak 4szt. 265g 25 13. Patryk Zmorzyński 3 szt. 325 ...... więcej

II tura - XVI SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 28 kwietnia 2012r.

Wyniki zawodów | 2012-05-03 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata imię nazwisko ilość ryb waga ryb punkty 1. Tadeusz Burakowski 7szt. 1760g 1 2. Mirosław Piechocki 15szt. 1165 g 2 3. Robert Orłowski 16 szt. 980g 3 4. Wiesław Jasiński 14szt. 925g 4 5. Marcin Łukasiewicz 9szt. 680g 5 6. Jacek Fabiszewski 10szt. 655 g 6 7. Mariusz Kołakowski 39szt. 535g 7 8. Bogdan Arumiński 39szt. 390 g 8 9. Zbigniew Rykowski 4szt. 345 g 9 10. Patryk Zmorzyński 3 szt. 325 g 10 11. Jarosław Jaroszewski 9szt. 110 g 11 12. Włodzimierz Chmielewski 4szt. 50 g 12 13/18 Andrzej Kaniecki - - 15,5 13/18 Paweł Pogorzelski - ...... więcej

I tura - XVI SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA / 21 kwietnia 2012r.

Wyniki zawodów | 2012-05-03 | Publikujący: Koło Glinojeck

lokata imię nazwisko ilość ryb waga ryb punkty 1. Mariusz Kołakowski 5 szt. 600 g 1 2. Tadeusz Burakowski 3 szt. 585 g 2 3. Jacek Fabiszewski 10 szt. 475 g 3 4. Robert Orłowski 45 szt. 420 g 4 5. Marcin Łukasiewicz 3 szt. 285 g 5 6. Michał Walczak 4 szt. 265 g 6 7. Wiesław Jasiński 3 szt. 225 g 7 8. Mirosław Piechocki 1 szt. 180 g 8 9. Zbigniew Rykowski 10 szt. 175 g 9 10. Bogdan Arumiński 3 szt. 145 g 10 11. Jarosław Jaroszewski 5 szt. 125 g 11 12. Włodzimierz Chmielewski 1 szt. 55 g 12 13. Jarosław Langiewicz 2 szt. 20 ...... więcej

ZŁOTY HACZYK 2011r. - pełne wyniki

Wyniki zawodów | 2011-06-04 | Publikujący: Koło Glinojeck

1. Jacek Fabiszewski 1670 pkt 2. Robert Orłowski 1380 pkt 3. Zbigniew Rykowski 1340 pkt 4. Patryk Zmorzyński 1190 pkt 5. Michał Walczak 710 pkt 6. Bogumił Arumiński 630 pkt 7. Mariusz Kołakowski 525 pkt 8. Wiesław Jasiński 410 pkt 9. Tadeusz Burakowski 345 pkt 10. Adam Adamkiewicz 240 pkt 11. Piotr Kacprzak 155 pkt 12. Paweł Maculewicz 95 pkt 13. Jarosław Langiewicz 80 pkt 14. Robert Zmysłowski 45 pkt 15. Jarosław Jaroszewski ...... więcej

O PUCHAR PREZESA KOŁA PZW GLINOJECK 2011r. - pełne wyniki

Wyniki zawodów | 2011-05-27 | Publikujący: Koło Glinojeck

1. Wiesław Jasiński 1365 pkt 2. Michał Walczak 1080 pkt 3. Marcin Zagórski 730 pkt 4. Paweł Maculewicz 470 pkt 5. Tadeusz Burakowski 430 pkt 6. Zbigniew Rykowski 315 pkt 7. Mariusz Kołakowski 300 pkt 8. Marcin Łukasiewicz 280 pkt 9. Jarosław Langiewicz 280 pkt 10. Mirosław Piechocki 255 pkt 11. Krzysztof Jasiński 210 pkt 12. Bogumił Arumiński 155 pkt 13. Piotr Kacprzak 140 pkt 14. Tomasz Frankowski 95 pkt 15. Igor ...... więcej