Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Odmulanie stawu w Niekaninie

W piatek przez blisko 10 godzin ciężki sprzęt pracował na północnym brzegu stawu w Niekaninie. Była to realizacja tegorocznych planów związanych z poprawą dostępu do wody i odmuleniem północnej części łowiska. Należy podkreślić, że prace odbywają się z inicjatywy i dzięki zaangażowaniu oraz dofinansowaniu kilku członków reaktywowanej niedawno sekcji spławikowej. Większość kosztów pokrył kolega Krzysztof Zdyb.

Przypominam, że wiosną br Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie powierzył kołobrzeskiemu Kołu Miejskiemu rolę gospodarza łowiska „Niekanin” na kolejne lata, co umożliwiło nam opracowanie harmonogramu prac i po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń ich realizację.

Nie informowałem wcześniej o piątkowym odmulaniu ponieważ nie była wskazana obecność wędkarzy krzątających się przy pracującej koparce, jednak pomoc naszych członków będzie bardzo potrzebna już za kilka dni, kiedy po obeschnięciu urobku konieczne będzie jego rozplantowanie i zasianie trawy.

O terminie spotkania poinformujemy Was w oddzielnym komunikacie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

      Prezes Zarządu Koła

      Wiesław Skólmowski

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Chrzanowski Mariusz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  Wszystko idzie w dobrym kierunku z pożytkiem dla nas wszystkich,szanujmy i dbajmy o porządek w tym urokliwym miejscu. Nie zostawiajmy tam śmieci a ryby bez wymiaru ochronnego niech faktycznie wracają do wody. Każdy wędkarz ma prawo zwrócić uwagę koledze wędkującemu nie zgodnie z regulaminem, lub zadzwonić na nr. alarmowy Społecznej Straży Rybackiej Kołobrzeg 601449614.

 • Skólmowski Wiesław Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  Potwierdzam to co napisał Wojtek, Sławek (operator koparki) okazał się świetnym fachowcem i miłym człowiekiem.
  Przy okazji proszę abyście nie oceniali naszych prac na tym etapie. Wiosną będzie to wyglądało zupełnie inaczej i co najważniejsze brzegi będą dostępne dla wędkarzy i ich rodzin.

 • wojtekk3 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  Wielki szacunek dla profesjonalnego operatora Sławka ,który w takich warunkach wykonał sprawnie kawał dobrej roboty kształtując brzegi stawu .Podziekowania że zechciał pomóc nam w tym przedsięwzięciu i liczymy jeszcze na Jego pomoc ze swoim sprzętem ,bez którego dalsze poczynania stały by w miejscu .
  Łowisko nabiera kształtów ,wspólnie możemy więcej !!!