Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki Spinningowych Mistrzostw Koła

W niedzielę 21 września, nad brzegami Parsęty odbyło się kilka imprez wędkarskich. Na łąkach Daszewskich spotkali się członkowie Towarzystwa Miłośników Parsęty, natomiast w okolicy Pustar rywalizowali kołobrzescy wędkarze zrzeszeni w Kole Miejskim PZW. W tym roku do rywalizacji o tytuł Spinningowego Mistrza Koła i nagrodę główną, świetne wędzisko firmy Konger World Champion Salmon zgłosiło się 32 naszych członków. Zgodnie z zasadami organizacji sportu kwalifikowanego, punktowane były wszystkie wymiarowe ryby drapieżne, które po złowieniu i sfotografowaniu wróciły żywe do wody.

Tegoroczną rywalizację wygrał kolega Stefan Przychoćko (szczupak 52 cm i okoń 19 cm), tytuł I Wicemistrza zdobył kolega Edmund Rożan (3 okonie: 19, 25, 26 cm), a II Wicemistrzem został kolega Piotr Kudiuk (4 okonie: 19, 20, 21, 22 cm). Łącznie zawodnicy złowili 18 punktowanych ryb.

Jeżeli chodzi o wyniki uzyskane w górze rzeki, to koledzy z Białogardzkiego TMP niedzielną rywalizację zakończyli wynikiem „0”, jednak u nich liczyły się tylko trocie i łososie.  Niestety salmonidy są w tym roku na wagę złota, co potwierdzają puste rejestry połowów wielu okolicznych wędkarzy.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • george63 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

    Brawa dla zwycięzców.