Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Władze okręgu odebrały naszemu kołu siedzibę

 

Koleżanki i Koledzy

Informujemy wszystkich członków Koła Miejskiego nr 17 w Kołobrzegu o decyzji władz Okręgu PZW w Koszalinie w wyniku której siedziba naszego Koła przy ulicy Mazowieckiej 38/3a została nam odebrana i przeznaczona do sprzedaży. Z korespondencji jaką otrzymał Zarząd Koła wynika, że środki uzyskane z jej sprzedaży mają poprawić sytuację finansową okręgu.

Zapewniamy wszystkich członków, że Zarząd Koła Miejskiego nie występował o żadne wsparcie finansowe, pokrywając z własnych funduszy wszelkie bieżące płatności związane z tą nieruchomością, tak więc w żaden sposób nie przyczynił się do podjęcia takiej decyzji. Chociaż w akcie notarialnym jako właściciel jest wpisany okręg (podmiot posiadający osobowość prawną), to warto też przypomnieć, że kołobrzescy wędkarze partycypowali w kosztach zakupu tej nieruchomości, którą sami znaleźli i doprowadzili do transakcji w atrakcyjnej cenie, później przez dwie dekady remontowali i wyposażali, a z której dzisiaj, jak niewygodnego lokatora, „wystawiono za drzwi”.

W związku z nakazem opróżnienia siedziby wydanym przez prezesa okręgu, apelujemy do wszystkich naszych członków którzy darowali różne przedmioty i przekazywali prywatne pamiątki dotyczące blisko 70-letniej działalności Koła o kontakt z prezesem zarządu Koła w celu ich odzyskania.

Prezes Zarządu Koła

Łukasz Sęczkowski

tel. 509 537 094

e-mail: pzwkolobrzeg@wp.pl

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.