Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Rada Powiatu wprowadziła zmiany w Regulaminie SSR

 

Jeden z członków naszego Koła starający się o przyjęcie do Społecznej Straży Rybackiej, napisał kilka tygodni temu, że łatwiej jest zostać członkiem Legii Cudzoziemskiej, niż kołobrzeskim strażnikiem SSR. Najwyraźniej radni powiatowi doszli do takich samych wniosków, liberalizując zapisy § 6 Regulaminu SSR. Na piątkowej Sesji Rady Powiatu Kołobrzeskiego, jednogłośnie (17 za) podjęto Uchwałę zmieniającą punkt Regulaminu Społecznej Straży Rybackiej, zmniejszając wymagania stawiane kandydatom na strażników. Jednocześnie Rada Powiatu zgodziła się na podpisanie porozumienia pomiędzy powiatami: kołobrzeskim, białogardzkim i koszalińskim, dotyczącego wspólnego terenu działania.

W tej chwili potrzebne jest już tylko wspólne spotkanie i złożenie podpisów przez starostów na dokumencie. Najprawdopodobniej, niebawem do takiego spotkania dojdzie w  Białogardzie, a w konsekwencji liczba patroli nad naszymi wodami się zwiększy. Oby nastąpiło to jeszcze w tym miesiącu.

Wodom Cześć!

Wiesiek Skólmowski

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Walczak Dominik Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  dominik91

  Aby było można zacząć działać musi zmienić się coś innego...

 • wędkomaniak Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  wedkomaniak

  Zapewniam, że po otrzymaniu pełnej treści Uchwały podjętej na piątkowej sesji, natychmiast ją opublikuję. W odpowiedzi na pytanie Gregorio – skrzydła są te same

 • Parsęta Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  No i super w koncu bedzie mozna działac.

 • gregorio Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Może będzie taka możliwość opublikować na stronie koła , jakie warunki-kryteria trzeba spełniać aby zostać strażnikiem SSR?

 • gregorio Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Pod kogo teraz należeć będą strażnicy SSR z Kołobrzegu? pod kogo skrzydłami?