Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja z Mistrzostw w Wędkarstwie Podlodowym

 

Tegoroczna fala mrozów pozwoliła na bezpieczne rozegranie Mistrzostw Koła w Wędkarstwie Podlodowym, co nie zawsze było możliwe w poprzednich latach. Zawody w tej dyscyplinie rozgrywane są tylko na zbiornikach, gdzie lód ma co najmniej 15 cm grubości. W sobotę 11 lutego, na stawie w okolicy Niekanina, gdzie 12 członków naszego koła od godziny 10:30 rozpoczęło rywalizację, lód miał grubość około 25 – 30 cm.

Kilku kolegów swój udział potraktowało bardzo poważnie i przez cały czas trwania zawodów łowili w skupieniu i samotności. Dla części jednak, sobotnie mistrzostwa były okazją do spotkania i wspólnego wędkowania, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

Po czterogodzinnej rywalizacji zawodników i pracy sędziów, wszystko było jasne -  tegorocznym Mistrzem Koła w Wędkarstwie Podlodowym, z wynikiem 985 pkt, został kolega Przemek Mikołajczyk. Na drugim miejscu uplasował się kolega Krzysztof Zdyb (310 pkt). Trzecie miejsce, z wynikiem 205 pkt, zajął kolega Edmund Rożan, który otrzymał dodatkowo statuetkę za złowienie największej ryby.

Zawody zakończyły się wspólnym ogniskiem, oraz tradycyjnym wręczeniem dyplomów i pucharów. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd i start w Mistrzostwach Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym, które odbędą się za tydzień w Słonowicach, koło Świdwina. Zawodnicy postanowili pojechać tam razem, w efekcie reprezentować nas będzie cała zwycięska trójka.

z wędkarskim pozdrowieniem

Wiesiek Skólmowski

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Parsęta Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  W Koszalinie poszło słabo startowało 38 zawodników w tym Mistrz Polski z tamtego roku i on wygrał.Najlepszy z Nas był na 24 miejscu.Ryby zgrupowały sie na jednej głebokosci i kto ją odkrył połapał wyniki były od około 4,5 kilo w dół głównie były poławiane leszcze najwieksza ryba zawodów był okon okolo kilograma.Impreza była bardzo udana.Pozdrawiam.

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  bonczkow

  Gratulacje dla zwycięzców! Panowie, a jak wyniki dzisiaj na zawodach w Koszalinie?

 • gregorio Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Gratuluje zwycięzcą, mam nadzieję że Mistrz Okręgu też będzie z naszego koła:)) Pozdrawiam