Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Strona główna Koła Wędkarskiego PZW KLEŃ OLSZTYN


ZAPISZ SIĘ DO KOŁA PZW KLEŃ OLSZTYN

wystarczy zadzwonić pod numer  tel.

603 866 651 lub 606 436 723

UZYSKASZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE 

facebook 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPROSZENIE 

Zapraszamy na VI Memoriał Spławikowy im. Tadeusza Skalskiego,

który odbędzie się 30 września na Kanale Szymońskiem.

Lista miejsc ograniczona.

Zapisy wraz z opłatą startową do 7 września.

Więcej informacji pod nr tel. 606 436 723, 602 102 171 lub 503 083 353.

Lista zgłoszonych na dzień 19.08.18

1. Tadeusz Wiziecki

2. Jan Sawczuk

3. Sławomir Lewandowski

4. Ryszard Czapor

5. Przemysław Radzikowski

6. Andrzej Zdrodowski

7. Wacław Pluta

8.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Zawody spławikowe Koła Kleń Olsztyn o Puchar Skarbnika Koła

Rzeka Kiermas 5 sierpnia 2018

zdjecie.jpg

 

I Miejsce - Piotr Lindemann

             II Miejsce - Sławomir Lewandowski

III Miejsce  - Fabian Mędrek

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła  PZW Kleń Olsztyn 22.07.2018 rzeka Łyna

puchar_p.jpg

I miejsce - Andrzej Łapiński

II miejsce - Piotr Lindemann

III miejsce - Sławomir Lewandowski

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła Kleń Olsztyn !

Mistrzem Koła na 2018 rok został:

szcz2.jpg

Mistrz - Marcin Ptaszkowski

I wicemistrz - Przemek Radzikowski

II wicemistrz Sławomir Lewandowski

 

Pełne wyniki Mistrzostw oraz aktualny ranking w spławiku w zakładkach obok.

Ranking total też aktualny.

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Kolejne GRATULACJE dla kolegów z naszego Koła!!!

mistrzostw_aokregu_2018.jpg

Zakończyły się Mistrzostwa Okręgu w spławiku.

I wicemistrzem Okręgu na 2018 rok został nasz kolega Sławomir Lewandowski,

 II - wicemistrzem Tadeusz Wiziecki.

W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze: Marcin Ptaszkowski, Jan Sawczuk i Piotr Lindemann 

Więcej informacji na stronie Zarządu Okręgu.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła Kleń I tura.

 

Pierwszą turę wygrywa:

Przemek Radzikowski

II miejsce Mateusz Mościcki

III miejsce Andrzej Łapiński

Pełne wyniki w zakładce zawody spławikowe.

 

__________________________________

 

WIELKIE GRATULACJE !!!

123.jpg

Drużyna Koła Kleń Olsztyn w składzie:

Tadeusz Wiziecki, Marcin Ptaszkowski i Leszek Maruszewski

wygrała „Spławikowe zawody wędkarskie dla Kół PZW”.

Zawody odbyły się nad brzegiem jeziora Ełckiego w Ełku.

Więcej informacji na głównej stronie internetowej PZW Olsztyn.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

img_20180527_152925.jpg

Spinningowe Mistrzostwa Koła Kleń Olsztyn 27.05.2018

Mistrz Koła - Marcin Ptaszkowski

I wicemistrz - Marek Markiewicz

II wicemistrz - Czesław Łukaszewicz

Pełne wyniki w zakładce - zawody spinningowe. 

Zdjęcia w  galerii.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


20180520_181023.jpg

MARATON SPŁAWIKOWY Kanał Mioduński 20.05.2018 r.

I miejsce - Wacław Pluta

II miejsce - Sławomir Lewandowski

III miejsce - Tadeusz Wiziecki

 

Pełne wyniki zawodów w zakładce zawody spławikowe.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

img_20180422_151152.jpg

 

Otwarcie sezonu spławikowego Koła Kleń PZW Olsztyn- 22.04.18 rzeka Kiermas

I miejsce - Piotr Lindemann

II miejsce - Marcin Ptaszkowski

III miejsce  - Sławomir Lewandowski

 

pełne wyniki zawodów oraz relacja w zakładce - wyniki zawodów

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wielkie GRATULACJE dla naszych kolegów z Koła !!!

W minioną sobotę i niedzielę odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Okręgu PZW Olsztyn

  Mistrzem Okręgu na 2018 został:

 

 Piotr Lindemann

 

I - wicemistrzem Krzysztof Jagielski

II -  wicemistrzem Tomasz Kupren

 

w czołowej dziesiątce uplasowało się aż 7 naszych kolegów z Koła Kleń Olsztyn

Darek Pieśko -4 miejsce

Maruszewski Leszek - 5 miejsce

Sitko Romek - 8 miejsce

Tadeusz Wiziecki - 10 miejsce.

 

 

GRATULUJEMY

Więcej informacji na stronie Okręgowej PZW Olsztyn.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła Kleń Olsztyn 2018 j. Wipsowo

 

Mistrz Piotr Lindemann

I wicemistrz Andrzej Łapiński

II wicemistrz Marek Markiewicz

  Pełne wyniki zawodów w zakładce - wyniki zawodów

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

kopia.jpg

 

Towarzyskie zawody podlodowe - j.Wipsowo 20.01.2018 r.

I miejsce - Andrzej Łapiński

II miejsce - Leszek Maruszewski

III  miejsce - Jarosław Tekliński

 Zdjęcia z zawodów w galerii, a wynki w zakładce zawody podlodowe.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

img_20171118_164833_large.jpg

Wręczenie Pucharów GP spławikowe oraz dla Najwszechstroniejszego i Najwytrwalszego wędkarza Koła PZW Kleń Olsztyn za 2017 ok.

I mejsce GP spławikowe - Piotr Lindeman

Najwszechstronniejszy wędkarz - Marcin Ptaszkowski

Najwytrwalszy wędkarz - Roman Mickiewicz

Wyróżniona została zawodniczka Koła Kleń Olsztyn - Teresa Nankiewicz oraz junior Mateusz Mościcki

 Zdjęcia w galerii.


 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

img_20171015_154412.jpg

Zakończenie sezonu spławikowego Brąswałd rzeka Łyna 15.10.2017

 

I Miejsce - Piotr Lindemann

II Miejsce - Jan Sawczuk

III Miejsce - Ryszard Czapor

                                              Pełne wyniki, galeria zdjęć w zakładce obok.

----------------------------------------------------------------------------------

img_20171001_143621_large.jpg

Zawody spinningowe Koła Kleń Olsztyn - j.Pisz 01.10.2017 r.

I miejsce - Adam Szumilas

II miejsce - Roman Gołaszewski

III miejsce - Marcin Ptaszkowski

Wyniki w zakładce: wyniki zawodów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

img_memorial.jpg

V Memoriał im. Tadeusza Skalskiego,  Kanał Szymoński 17.09.2017

  I miejsce - Grzegorz Zamyślewski 

II miejsce - Wacław Pluta

III miejsce - Maciej Król

Zdjęcia z zawodów w galerii.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Spławikowe zawody wędkarskie dla Prezesów i działaczy kół 2017 j. Szczycionek

 

więcej informacji w zakładce inne zawody

 

 

 

------ -------------------------------------------------------------------------------

img_20170903_151349.jpg


Zawody spławikowe o Puchar Sekretarza Koła PZW Olsztyn Kleń j. Szczycionek 3.09.2017

 

I miejsce - Piotr Lindemann

II miejsce - Jarosław Tekliński

III miejsce - Janusz Darasz 

Wyniki w zakładce: wyniki zawodów.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

braswald_20082017.jpg

Zawody spławikowe o Puchar Skarbika Koła Kleń - Brąswałd rzeka Łyna 20.08.2017 r.

 

 

1. Piotr Siwek

2.Leszek Maruszewski

3.Janusz Darasz

 

  Wyniki w zakładce wyniki zawodów.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

kiermas.jpg

 

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła Kleń Olsztyn rzeka Kiermas 16.07.2017 r.

 

I miejsce - Leszek Maruszewski

II miejsce - Piotr Siwek

III miejsce -  Janusz Darasz

Pełne wyniki w zakładce wyniki zawodów.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW OLSZTYN KLEŃ 2017

xxyc.jpg

 

Mistrz - Marcin Ptaszkowski

I wicemistrz - Piotr Lindemann

ll wicemistrz - Marek Zagulski

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

k_miodunski.jpg

 

Maraton spławikowy Koło PZW Olsztyn Kleń

Kanał Mioduński 28.05.2017 r.

 

 

I miejsce Lech Nankiewicz

II miejsce Leszek Maruszewski

III miejsce Piotr Lindeman

 

  wyniki  w zakładce wyniki zawodów.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mistrzowie.jpg

Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW Olszyn Kleń  2017 r.

Mistrz - Marcin Ptaszkowski

I wicemistrz - Wacław Pluta

II wicemistrz - Janusz Piotrowicz

Gratulujemy !!!

Wyniki w zakładce: wyniki zawodów.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

rus.jpg

OTWARCIE SEZONU SPŁAWIKOWEGO KANAŁ MAŁA RUŚ 2017 r.

I miejsce Piotr Siwek

II miejsce Jacek Warmiński

III miejsce Andrzej Łapiński

 

 Wyniki zawodów w zakładce: wyniki zawodów

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

j_bukwald_50217.jpg

 

Towarzyskie zawody podlodowe Koła PZW Olsztyn Kleń j.Bukwałd 

 

I miejsce - Andrzej Łapiński

II miejsce  - Marcin Ptaszkowski

III miejsce - Lech Nankiewicz

 

Wyniki w zakładce Zawody podlodowe.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

 

 

 


 


   

 


 

 

 

 

 

Zdjęcia z galerii