Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Władze okręgu

Zarząd Okręgu PZW Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 11
43-300 Bielsko-Biała


tel/fax 033 816-20-92

ING Bank Śląski S.A. o/Bielsko-Biała
17 1050 1070 1000 0001 0004 2308

NIP 937-10-42-227

REGON 070607816

bielsko.biala@pzw.pl
pzw_bielsko@op.pl
www.pzwbielsko.pl

Biuro Zarządu Okręgu czynne jest:

poniedziałek - 7:30 - 15:00
wtorek - 7:30 - 15:00
środa - 7:30 - 15:00
czwartek - 10:00 - 18:00
piątek - 7:30 - 15:00

 

Prezydium Zarządu Okręgu:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1. Prezes Zarządu Patek Zygfryd Oświęcim Chemik
2. Wiceprezes d/s Organizacyjnych Piotrowski Piotr Skoczów
3. Wiceprezes d/s Gospodarczych Gluza Zygmunt Buczkowice Żylica
4. Wiceprezes d/s Sportu Przygoda Marcin Bielsko-Biała Karaś
5. Wiceprezes d/s Młodzieży Śliwa Leszek Pogórze Beskid
6. Skarbnik Nowotarski Włodzimierz Oświęcim Miasto
7. Sekretarz Chaberski Henryk Żywiec Miasto
8. Kapitan Sportowy Bożek Władysław Żywiec Miasto
9. Koordynator SSR d/s ochrony wód Duraj Wojciech Bielsko-Biała FSM
10. Rzecznik Dyscyplinarny Matusiak Janusz Kobiernice
11. Członek Prezydium Torbiak Włodzimierz Bielsko-Biała FSM

 

Zarząd Okręgu:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1. Członek Bromnik Stanisław

Pogwizdów

2. Członek Drabek Mateusz Bielsko-Biała Rzemieślnik
3. Członek Folta Piotr Bielsko-Biała Północ
4. Członek Gałuszka Stanisław Andrychów WSW
5. Członek Kocur Grzegorz Łodygowice Beskidy
6. Członek Kowalówka Mieczysław Bielsko-Biała Północ
7. Członek Kubalica Andrzej Żywiec Zabłocie
8. Członek Oboza Czesław Kęty
9. Członek Paletko Dariusz Wadowice
10. Członek Paszek Andrzej Cieszyn
11. Członek Sternal Stanisław Kęty
12. Członek Zeman Jarosław Węgierska Górka

 

Okręgowa Komisja Organizacyjna:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Piotrowski Piotr Skoczów
2.
Wiceprzewodniczący Paszek Andrzej Cieszyn
3.
Sekretarz Kocur Grzegorz Łodygowice
4.
Członek Kowalówka Mieczysław Bielsko-Biała Północ
5.
Członek Nowotarski Włodzimierz Oświęcim Miasto

 

Komisja Gospodarki Rybacko-Wędkarskiej i Ochrony Wód:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Gluza Zygmunt Buczkowice Żylica
2.
Wiceprzewodniczący Duraj Wociech Bielsko-Biała FSM
3.
Sekretarz Paletko Dariusz Wadowice
4.
Członek Folta Piotr Bielsko-Biała Północ
5.
Członek Oboza Czesław Kęty
6.
Członek Zeman Jarosław Węgierska Górka

 

Okręgowa Komisja Młodzieżowa:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Śliwa Leszek Pogórze Beskid
2.
Wiceprzewodniczący Bromnik Stanisław Pogwizdów
3.
Sekretarz Chaberski Henryk Żywiec Miasto
4.
Członek Folta Piotr Bielsko-Biała Północ
5.
Członek Hazuka Bogdan Skoczów
6.
Członek Sternal Stanisław Kęty
7.
Członek Torbiak Włodzimierz Bielsko-Biała FSM

 

Okręgowy Kapitanat Sportowy:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Przygoda Marcin Bielsko-Biała Karaś
2.
Kapitan Sportowy Bożek Władysław Żywiec Miasto
3.
Sekretarz Kubalica Andrzej Żywiec Zabłocie
4.
Członek Antończyk Maciej Bielsko-Biała Południe
5.
Członek Drabek Mateusz Bielsko-Biała Rzemieślnik
6.
Członek Procner Sławomir Bielsko-Biała FSM
7.
Członek Puzoń Józef Bielsko-Biała FSM
8.
Członek Sternal Stanisław Kęty

 

Komisja Egzaminacyjna:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Patek Zygfryd Oświęcim Chemik
2.
Wiceprzewodniczący Pszczeliński Zbigniew Oświęcim Chemik
3.
Sekretarz Torbiak Włodzimierz Bielsko-Biała FSM

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Chrobak Henryk Pogórze Beskid
2.
Wiceprzewodniczący Kogut Edward Żywiec Miasto
3.
Sekretarz Kruczek Jan Kobiernice
4.
Członek Chmiel Paweł Andrychów Miasto
5.
Członek Sekunda Marek Oświęcim Miasto

 

Okręgowy Sąd Koleżeński:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Przewodniczący Hankus Andrzej Czernichów
2.
Wiceprzewodniczący Jasiński Jakub Bielsko-Biała Międzybrodzie
3.
Sekretarz Pszonka Artur Bielsko-Biała Północ
4.
Członek Krzempek Leszek Skoczów
5.
Członek Bielesz Roman Zamarski

 

Inne:

Lp. Funkcja Nazwisko Koło
1.
Okręgowy Opiekun Portalu PZW,
Administrator strony okręgu
Nowotarski Włodzimierz Oświęcim Miasto

 

Biuro Zarządu Okręgu:

Lp. Funkcja Nazwisko
1. Dyrektor Pszczeliński Zbigniew
2. Sekretariat Pisarek Anna
3. Główna Księgowa Topolska Bożena
4. Księgowa Ziontek Agnieszka