Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mistrzowie

Mistrzowie Okręgu dyscypliny muchowej

 

2020

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 ? ? ? ?
2 ? ? ? ?
3 ? ? ? ?

 

2019

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Staś Szymon WKS Soła Węgierska G Toczek Gabriel Koło Maków Podhalański
2 Pindel Jacek WKS B-B Wadowice x x
3 Furman Zbigniew WKS Soła Oświęcim x x

 

2018

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Zawada Andrzej WKS Soła Węgierska Górka Pierniak Filip ETW Pilsko Jeleśnia
2 Smagoń Andrzej WKS Soła Węgierska Górka x x
3 Szymala Kazimierz WKS Bielsko-Biała Wadowice x x

 

2017

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Pałka Mirosław koło Sucha Beskidzka x x
2 Czenczek Andrzej koło Maków Podhalański Zwarka x x
3 Mikrut Arkadiusz WKS Żylica Buczkowice x x

 

2016

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Mikrut Arkadiusz WKS Żylica Buczkowice x x
2 Staś Szymon WKS B-B Skoczów x x
3 Duraj Rafał WKS Zabłocie Żywiec x x

 

2015

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Gluza Tomasz WKM Żylica Buczkowice Ordzowiały Dariusz WKS B-B Potok
2 Pobudkiewicz Piotr WKM Żylica Buczkowice Ulrich Przemysław WKS Soła Węgierska G
3 Zawada Andrzej WKS Soła Węgierska G Lach Sebastian WKS Pilsko Jeleśnia

 

2014

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Szewczyk Piotr WKS Pilsko Jeleśnia Bartoszek Dawid ś.p. WKS B-B Sucha Beskidzka
2 Marek Artur WKS Zabłocie Żywiec Ordzowiały Dariusz WKS B-B Potok
3 Suwaj Jan WKS B-B Maków Podhalański Ulrich Przemysław WKS Soła Węgierska Górka

 

2013

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Madejczyk Marek WKS Soła Węg Górka Bartoszek Dawid WKS B-B Skawa
2 Bujok Zbigniew Koło Ustroń Wisła Polak Jakub Klub Olza Cieszyn
3 Rakowski Dariusz WKS Wydra Skoczów Kupczak Tomasz WKS Pilsko Jeleśnia

 

2012

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Cimała Anatol Klub Zabłocie Żywiec Staś Szymon WKS B-B s Skoczów
2 Szymala Kazimierz WKS B-B s Skoczów Bartoszek Dawid WKS B-B s Sucha Besk
3 Fujak Robert WKS Bielsko-Biała Polak Jakub WKS Olza Cieszyn


2011

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Kubalica Andrzej Klub Zabłocie Żywiec Staś Szymon WKS B-B s Skoczów
2 Pindel Jacek WSK B-B s Wadowice Marek Kamil WKM Żylica Buczkowice
3 Habdas Paweł WKM Żylica Buczkowice Polak Jakub Klub Olza Cieszyn


2010

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Borys Michał FSM Syrena Bielsko-Biała Bednarz Bartłomiej WKS Soła Węg Górka
2 Hulbuj Piotr WKS Pilsko Jeleśnia Staś Szymon WKS B-B s Wydra Skoczów
3 Gluza Tomasz WKS Żylica Buczkowice Banaś Radosław WKS B-B s Byczy Pstrąg Wadowice

 

2009

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Marek Roman Klub FSM Syrena Bielsko-B Bednarz Bartłomiej Klub Soła Węg. Górka
2 Waligóra Tomasz Klub Soła Węg. Górka
x
x
3 Fujak Robert Klub WKS Bielsko-B, s Beskidek
x
x

 

2008

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Zawada Andrzej Klub Soła Węg. Góka Staś Szymon Klub Wydra Skoczów
2 Gluza Daniel Klub Soła Węg. Górka Habdas Paweł Klub Żylica Buczkowice
3 Madejczyk Szymon Klub Pilsko Jeleśnia
x
x

 

2007

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Kupczak Janusz Żywiec Zabłocie Kliś Piotr Żywiec Zabłocie
2 Suwaj Jan Klub Potok Maków P. Staś Szymon Klub Wydra Skoczów
3 Janik Krystian Klub Wydra Skoczów Habdas Paweł Bielsko-Biała Południe

 

2006

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Zawada Andrzej Klub Soła Węg. Górka Cichoń Damian Klub Soła Węg. Górka
2 Kupczak Janusz Węgierska Górka x x
3 Burdyl Marek Sucha Beskidzka x x

 

2005

Miejsce Seniorzy Juniorzy
Zawodnik Drużyna Zawodnik Drużyna
1 Jurasz Adam Klub Soła Węg. Górka Cichoń Damian Klub Soła Węg. Górka
2 Jackowski Ignacy Bielsko-Biała FSM x x
3 Sławiczek Czesław Skoczów x x

 

2004

Miejsce Zawodnik Koło
1 Surowiec Krzysztof Ustroń Wisła
2 Kruszecki Marek Wadowice
3 Jurzykowski Stanisław Ustroń Wisła

 

2003

Miejsce Zawodnik Koło
1 Gawlik Bogdan Bielsko-Biała Południe
2 Madej Bogdan Wadowice
3 Janik Krystian Skoczów

 

2002

Miejsce Zawodnik Koło
1 Szymala Kazimierz Skoczów
2 Cimała Anatol Żywiec Miasto
3 Gojniczek Adam Pogwizdów

 

2001

Miejsce Zawodnik Koło
1 Szymala Kazimierz Skoczów
2 Kruszecki Marek Wadowice
3 Jurzykowski Stanisław Ustroń Wisła

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin