Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mistrzowie

Mistrzowie Okręgu dyscypliny spławikowej

 

2020

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 ? ? ? ?
2 ? ? ? ?
3 ? ? ? ?

 

2019

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Kumorek Piotr Żywiec Miasto Chrzanowska Magdalena Kęty
2 Sternal Stanisław Kęty Frask Danuta Skoczów
3 Mikosz Michał Oświęcim Chemik Pawlus Jolanta Łodygowice Beskidy

 

2018

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Caputa Jarosław Łodygowice Beskidy Chrzanowska Magdalena Kęty
2 Niewdana Antoni Buczkowice Żylica Frask Danuta Skoczów
3 Kumorek Piotr Śląski Górek Team Pawlus Jolanta Łodygowice Beskidy

 

2017

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Porębski Przemysław Łodygowice Beskidy Frask Danuta Skoczów
2 Worek Piotr Klub Robinson Team Bielsko-Biała Wojciechowska Krystyna Pogórze Beskid
3 Łyczko Damian Bielsko-Biała FSM Kozieł Bogumiła Bielsko-Biała FSM

 

2016

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Nawrocki Mirosław Skoczów Frask Danuta Skoczów
2 Kajfasz Bartłomiej Oświęcim Miasto Matusiak Karolina Kobiernice
3 Głowacki Jacek Oświęcim Chemik Haratyk Agnieszka Skoczów

 

2015

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Gwiazdoń Krzysztof Oświęcim Chemik Pawlus Jolanta Łodygowice Beskidy
2 Worek Piotr Klub Robinson Team Bielsko-Biała Frask Danuta Skoczów
3 Przygoda Marcin Klub Robinson Team Bielsko-Biała Matusiak Karolina Kobiernice

 

2014

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Worek Piotr Klub Robinson Team Bielsko-Biała Wojciechowska Krystyna Pogórze Beskid
2 Caputa Jarosław Łodygowice Beskidy Frask Danuta Skoczów
3 Wojciechowski Konrad Kalwaria Zebrzydowska Pawlus Jolanta Łodygowice Beskidy

 

2013

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Dzięgło Janusz Pogórze Beskid Sternal Zuzanna Kęty
2 Kumorek Piotr Żywiec Miasto Wisz Teresa ?
3 Niewdana Antoni Buczkowice Żylica Greń Marzena Bielsko-Biała FSM

 

2012

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Bies Łukasz Kęty Greń Marzena Bielsko-Biała FSM
2 Gwiazdoń Krzysztof Oświęcim Chemik/Ara Wisz Teresa Pogórze Beskid
3 Worek Piotr Klub Robinson Team Bielsko-Biała Wojciechowska Krystyna Pogórze Beskid

 

2011

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Mrożkiewicz Bogusław Klub Robinson Team Bielsko-Biała Wisz Teresa Bielsko-Biała Karaś
2 Wilusz Jarosław Klub Robinson Team Bielsko-Biała Kulczycka-Waskowicz Marzena Bielsko-Biała FSM
3 Banda Krzysztof Oświęcim Miasto Matusiak Karolina Kobiernice

 

2010

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Mrożkiewicz Bogusław Klub Robinson Team Bielsko-Biała Wisz Teresa Bielsko-Biała MZK
2 Przygoda Marcin Klub Robinson Team Bielsko-Biała Wojciechowska Krystyna Pogórze Beskid
3 Garbarz Lech Oświęcim Chemik Matusiak Karolina Kobiernice

 

2009

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Tondaś Marek Bielsko-Biała FSM Kuśmierz Barbara Oświęcim Miasto
2 Kudzia Zbigniew Wadowice Bożek Jadwiga Żywiec Miasto
3 Bies Łukasz Klub Rak Kęty Wojciechowska Krystyna Pogórze Beskid

 

2008

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Mrożkiewicz Bogusław Robinson Team
Bielsko-Biała
Wisz Teresa Bielsko-Biała MZK
2 Bożek Stanisław Żywiec Miasto Bożek Jadwiga Żywiec Miasto
3 Wilusz Jarosław Robinson Team
Bielsko-Biała
Wojciechowska Krystyna Pogórze Beskid

 

2007

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Mrożkiewicz Bogusław Robinson Bielsko-Biała Wisz Teresa Bielsko-Biała MZK
2 Piłat Piotr Pirania Oświęcim Bulek Joanna Zator
3 Dziedzic Wojciech Robinson Bielsko-Biała Bożek Jadwiga Żywiec Miasto

 

2006

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Bożek Stanisław Żywiec Miasto Kuśmierz Barbara Oświęcim-Miasto
2 Michalak Mirosław Oświęcim Chemik Bożek Jadwiga Żywiec Miasto
3 Kuśmierz Władysław Oświęcim-Miasto Wisz Teresa Bielsko-Biała MZK

 

2005

Miejsce Seniorzy Drużyna Kobiety Drużyna
1 Garbarz Lech Oświęcim Chemik Skowronek Emilia Spytkowice
2 Wilusz Jarosław Robinson Bielsko-Biała Wisz Teresa Bielsko-Biała MZK
3 Maczuga Józef Bielsko-Biała FSM Bożek Jadwiga Żywiec Miasto

 

2004

Miejsce Seniorzy Koło Kobiety Koło
1 Bożek Zdzisław Żywiec Miasto Bożek Jadwiga Żywiec Miasto
2 Michalak Mirosław Oświęcim Chemik Skowronek Emilia Spytkowice
3 Sarnecki Dariusz Zator Bulek Joanna Zator

 

2003

Miejsce Seniorzy Koło Kobiety Koło
1 Matusiak Janusz Kobiernice Skowronek Emilia Spytkowice
2 Wilusz Jarosław Bielsko-Biała Rzemiślnik Bożek Jadwiga Żywiec Miasto
3 Sporysz Dariusz Oświęcim Chemik Kuśmierz Barbara Oświęcim-Miasto

 

2002

Miejsce Seniorzy Koło Kobiety Koło
1 Urbanicz Władysław Oświęcim-Miasto Wisz Teresa Bielsko-Biała MZK
2 Pszczeliński Łukasz Oświęcim Chemik Skowronek Emilia Spytkowice
3 Szczyżyca Krzysztof Podolsze Bożek Jadwiga Żywiec Miasto

 

2001

Miejsce Seniorzy Koło Kobiety Koło
1 Kuśmierz Władysław Oświęcim-Miasto Kuśmierz Barbara Oświęcim-Miasto
2 Sporysz Dariusz Oświęcim Chemik Skowronek Emilia Spytkowice
3 Sałaciak Franciszek Zator Bożek Jadwiga Żywiec Miasto

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin