Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki GPO Ind

Klasyfikacja Indywidualna GP okręgu
dyscypliny muchowej


2019

Lp Zawodnik Drużyna PW1 PW2 PSo1 PSo2 MO1 MO2 Pkt
GPO
Małe Punkty M-ce
Seniorzy
1. Bednarz Bartłomiej WKS Soła Węgierska G 1 9 15 11 5 32 42 114   32
2. Benio Adam Koło Maków Podhalański 2 11 13 12 12 15 2 65 15 240 4
3. Błachut Mariusz WKS B-B Wadowice 2 17 17 12 12 37 29 124   38
4. Borowy Mieszko Koło Maków Podhalański 17 17 12 12 25 5 88 9 170 14
5. Borys Michał WKS B-B Wadowice 1 17 17 12 12 12 18 88 6 170 15
6. Brańka Janusz WKS B-B Wadowice 3 17 17 12 12 23 12 93   18
7. Bury Mariusz WKS B-B Wadowice 2 17 17 12 12 5 7 70 13 320 9
8. Chrobak Wiesław Koło Oświęcim Glinianka 17 17 12 12 36 38 132 700 45
9. Cieślar Tadeusz WKS Olza Cieszyn 17 17 12 12 41 35 134 1 300 48
10. Czech Robert Koło Wadowice 17 17 12 12 39 37 134 400 49
11. Frankiewicz Michał WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 17 17 2 7 7 15 65 10 460 5
12. Furman Zbigniew WKS Soła Oświęcim 17 17 12 12 2 10 70 16 880 8
13. Gluza Kazimierz WKS Żylica Buczkowice 2 17 17 12 12 26 21 105   24
14. Gluza Tomasz WKS Żylica Buczkowice 1 17 17 12 12 22 17 97 6 730 23
15. Głuch Sławomir WKS Bielsko-Biała 17 17 12 12 13 26 97 7 850 22
16. Grzywa Rafał WKS Soła Oświęcim 17 17 12 12 16 20 94 7 320 19
17. Habdas Paweł WKS Żylica Buczkowice 1 5 5 12 12 14 22 70 18 820 7
18. Jackowski Ignacy WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 17 17 12 12 17 34 109   27
19. Jurasz Adam WKS Soła Węgierska G 17 17 4 11 43 43 135   50
20. Juszczynka Kamil Koło Maków Podhalański 2 14 3 12 12 43 43 127 9 790 40
21. Kliś Piotr

WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 2

12 14 5,5 6 43 43 123,5   37
22. Kolber Maciej Koło Maków Podhalański 2 6 11 12 12 20 28 89   16
23. Krzysztoń Andrzej WKS B-B Wadowice 1 17 17 12 12 28 9 95   21
24. Kwaśniewski Dariusz Koło Maków Podhalański 17 17 12 12 29 24 111   29
25. Lach Michał WKS Żylica Buczkowice 2 17 17 12 12 35 39 132 1 600 44
26. Lachera Bartosz WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 16 6 3 4 34 27 90   17
27. Lindert Paweł WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 7 12 12 12 43 43 129   43
28. Maciaszek Tomasz WKS Soła Oświęcim 17 17 12 12 40 8 106   25
29. Mikrut Arkadiusz WKS Żylica Buczkowice 1 13 1 11 3 18 42 88 19 110 13
30. Ordzowiały Dariusz Koło Maków Podhalański 1 17 17 12 12 3 33 94 7 050 20
31. Ostruszka Krzysztof Koło Maków Podhalański 1 15 2 12 12 43 43 127 11 760 39
32. Pałka Mirosław Koło Sucha Beskidzka 3 9 1 1 6 14 14   1
33. Pierniak Filip ETW Pilsko Jeleśnia 17 17 11 11 33 19 108   26
34. Pietrzak Marek WKS Olza Cieszyn 17 17 12 12 9 6 73 8 370 11
35. Pindel Jacek WKS B-B Wadowice 1 17 17 12 12 8 1 67   6
36. Płonka Jakub WKS B-B Wadowice 3 17 17 12 12 42 16 116   33
37. Pływacz Artur WKS B-B Wadowice 4 17 17 12 12 21 42 121 2 410 36
38. Pobudkiewicz Piotr WKS Żylica Buczkowice 1 17 17 5,5 11 30 32 112,5   30
39. Roman Marek WKS B-B Wadowice 4 17 17 12 12 11 4 73 10 880 10
40. Smagoń Andrzej WKS Soła Węgierska G 1 1 10 12 12 43 43 121 12 760 35
41. Staś Szymon WKS Soła Węgierska G 1 4 4 12 12 1 3 36   2
42. Strzoda Jacek WKS Żylica Buczkowice 3 17 17 11 2 43 43 133   46
43. Suwaj Jan WKS B-B Maków Podhalański 1 8 16 12 12 43 43 134 3 820 47
44. Szewczyk Krzysztof Koło Maków Podhalański 1 17 17 12 12 10 11 79   12
45. Szymala Kazimierz WKS B-B Wadowice 1 10 7 12 12 43 43 127 8 150 41
46. Tomaszczyk Michał WKS Olza Cieszyn 17 17 12 12 27 25 110   28
47. Ulman Michał WKS B-B Wadowice 4 17 17 12 12 38 31 127 1 800 42
48. Warzecha Piotr WKS B-B Wadowice 3 17 17 12 12 31 30 119   34
49. Wojewodzic Michał WKS B-B Wadowice 2 17 17 12 12 19 36 113   31
50. Wojewodzic Rafał Koło Maków Podhalański 2 2 8 12 12 4 23 61   3

Juniorzy

1. Toczek Gabriel Koło Maków Podhalański 1 17 17 12 12 24 13 95   1

.

PW - Puchar Wisły PSo - Puchar Soły
MO - Mistrzostwa Okręgu    

Pkt - suma punktów cyklu GPO
Pkt GPO - punkty zaliczane do klasyfikacji końcowej GPO
NK - nie klasyfikowany - w żadnej turze nie złowił ryby

 

 

2020

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Małe Punkty Miejsce
Seniorzy
1. ? ? ?   1
2. ? ? ?   2
3. ? ? ?   3
4. ? ? ?   4
5. ? ? ?   5
6. ? ? ?   6
7. ? ? ?   7
8. ? ? ?   8
9. ? ? ?   9
10. ? ? ?   10
11. ? ? ?   11
12. ? ? ?   12
Juniorzy
1. ? ? ?   1
2. ? ? ?   2
3. ? ? ?   3
4. ? ? ?   4
5. ? ? ?   5
6. ? ? ?   6

 

2019

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Małe Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Pałka Mirosław Koło Sucha Beskidzka 14   1
2. Staś Szymon WKS Soła Węgierska G 1 36   2
3. Wojewodzic Rafał Koło Maków Podhalański 2 61   3
4. Benio Adam Koło Maków Podhalański 2 65 15 240 4
5. Frankiewicz Michał WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 65 10 460 5
6. Pindel Jacek WKS B-B Wadowice 1 67   6
7. Habdas Paweł WKS Żylica Buczkowice 1 70 18 820 7
8. Furman Zbigniew WKS Soła Oświęcim 70 16 880 8
9. Bury Mariusz WKS B-B Wadowice 2 70 13 320 9
10. Roman Marek WKS B-B Wadowice 4 73 10 880 10
11. Pietrzak Marek WKS Olza Cieszyn 73 8 370 11
12. Szewczyk Krzysztof Koło Maków Podhalański 1 79   12
Juniorzy
1. Toczek Gabriel Koło Maków Podhalański 1 95   1

 

2018

Lp Zawodnik Drużyna Punkty GPO Małe Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Ordzowiały Dariusz Koło Maków Podhalański 1 16   1
2. Szymala Kazimierz WKS B-B Wadowice 1 17,5   2
3. Pindel Jacek WKS B-B Wadowice 1 20   3
4. Guzdek Stanisław WKS B-B Wadowice 1 26   4
5. Procner Sławomir WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 27,5   5
6. Mikrut Arkadiusz WKS Żylica Buczkowice 1 29   6
7. Pałka Mirosław WKS B-B Sucha Beskidzka 1 31   7
8. Benio Adam Koło Maków Podhalański 2 37   8
9. Staś Szymon WKS Soła Węgierska G 1 39   9
10. Lindert Paweł WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 41,5   10
11. Kolber Maciej Koło Maków Podhalański 2 43   11
12. Smagoń Andrzej WKS Soła Węgierska G 2 44   12
Juniorzy
Nie klasyfikowano odrębnie

 

2017

Lp Drużyna Punkty Miejsce
W roku 2017 GPO nie było prowadzone

 

2016

Lp Zawodnik Drużyna Punkty GPO Małe Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Mikrut Arkadiusz WKS Żylica Buczkowice 2 21 14 920 1
2. Kubalica Andrzej WKS Zabłocie Żywiec 21 10 740 2
3. Suwaj Jan WKS B-B Potok 2 23   3
4. Ulrich Przemysław jun WKS Soła Węgierska G 30   4
5. Dyduch Jarosław WKS Bielsko-Biała 1 33   5
6. Pindel Jacek WKS B-B Wadowice 1 37   6
7. Benio Adam WKS B-B Potok 2 38 10 720 7
8. Ordzowiały Dariusz jun WKS B-B Potok 38 9 940 8
9. Duraj Rafał WKS Zabłocie Żywiec 1 38 9 120 9
10. Gluza Tomasz WKS Żylica Buczkowice 2 38 7 860 10
11. Ostruszka Krzysztof WKS B-B Potok 39   11
12. Pobudkiewicz Piotr WKS Żylica Buczkowice 1 46 46 12
Juniorzy
Nie klasyfikowano odrębnie

 

2015

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Gluza Tomasz WKM Żylica Buczkowice 41 1
2. Pobudkiewicz Piotr WKM Żylica Buczkowice 45 3
3. Zawada Andrzej WKS Soła Węgierska G 47 4
4. Dyduch Jarosław WKS B-B Skawica 48 5
5. Kupczak Piotr WKS Soła Węgierska G 54,5 6
6. Szewczyk Krzysztof WKS B-B Potok 56,5 7
7. Krzysztoń Andrzej WKS B-B Wadowice 58 8
8. Pindel Jacek WKS B-B Wadowice 64 9
9. Klucznikow Andrzej WKS Pilsko Jeleśnia 66,5 10
10. Pałka Mirosław WKS B-B Skawica 67 11
11. Frankiewicz Michał WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 68 12
12. Bednarz Bartłomiej WKS Soła Węgierska G 69 13
Juniorzy
1. Ordzowiały Dariusz jun WKS B-B Potok 70 2
2. Ulrich Przemysław jun WKS Soła Węgierska G 75 16
3. Lach Sebastian jun WKS Pilsko Jeleśnia 112 49
4. Juszczynka Kamil jun WKS Pilsko Jeleśnia 120 62
5. Patkowski Dawid jun WKS Zabłocie Żywiec 129 75

 

2014

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Marek Artur WKS Zabłocie Żywiec 14 1
2. Waligóra Tomasz WKS Soła Węgierska G 28 2
3. Sobaniak Sylwester WKS Bielsko-Biała Skawica 29 3
4. Duraj Rafał WKS Zabłocie Żywiec 30 4
5. Dyduch Jarosław WKS Bielsko-Biała Skawica 32 5
6. Borys Michał WKS Zabłocie Żywiec 35 6
7. Marek Roman WKS Zabłocie Żywiec 36,5 7
8. Fujak Robert WKS Bielsko-Biała Skawica 37 8
9. Zawada Andrzej WKS Soła Węgierska G 38,5 9
10. Ordzowiały Dariusz WKS Bielsko-Biała Potok 44 10
11. Ostruszka Krzysztof WKS Bielsko-Biała Potok 48,5 11
12. Bednarz Bartłomiej WKS Soła Węgierska G 49 12
Juniorzy
1. Ordzowiały Dariusz WKS Bielsko-Biała Potok 44 1
2. Bartoszek Dawid ś.p. WKS Bielsko-Biała Sucha Beskidzka 50 2
3. Ulrich Przemysław WKS Soła Węgierska G 72 3
4. Kupczak Tomasz WKS Pilsko Jeleśnia 104 4

 

2013

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Dyduch Jarosław Klub WKS Bielsko-Biała 21 1
2. Madejczyk Marek Klub Soła Węgierska G 27 2
3. Sobaniak Sylwester Klub WKS Bielsko-Biała 31,5 3
4. Zawada Andrzej Klub Soła Węgierska G 32 4
5. Duraj Rafał Klub Zabłocie Żywiec 33 5
6. Szarlej Jacek Klub WKS Bielsko-Biała Potok 33 6
7. Borys Michał Klub Zabłocie Żywiec 34 7
8. Pałka Mirosław Klub WKS Bielsko-Biała Potok 35,5 8
9. Szewczyk Krzysztof Klub WKS Bielsko-Biała Potok 38 9
10. Kubalica Andrzej Klub Zabłocie Żywiec 40 10
11. Jackowski Ignacy Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 43 11
12. Krzysztoń Andrzej Klub WKS Bielsko-Biała Wadowice 43,5 12
Juniorzy
1. Ulrych Przemysław Klub Soła Węgierska G 36,5 1
2. Bartoszek Dawid Klub WKS Bielsko-Biała Beskidek 58 2
3. Kupczak Tomasz Klub WKS Pilsko Jeleśnia 72 3
4. Ordzowiały Dariusz Koło Maków Podhalański 79 4
5. Polak Jakub Klub Olza Cieszyn 102 5

 

2012

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Kubalica Andrzej Klub Zabłocie Żywiec 36 1
2. Pindel Jacek Klub WKS Bielsko-Biała
s. Wadowice
41 2
3. Borys Michał Klub Zabłocie Żywiec 44 3
4. Fujak Robert Klub WKS Bielsko-Biała
s. Sucha Besk
58 4
5. Ostruszka Krzysztof Klub WKS Bielsko-Biała
s. Maków Podh
61,5 5
6. Marszałek Piotr Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 61,5 6
7. Duraj Rafał Klub Zabłocie Żywiec 63 7
8. Habdas Wojciech Klub WKM Żylica Buczkowice 68 8
9. Procner Sławomir Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 68 9
10. Puzoń Józef Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 69,5 10
11. Maciaszek Tomasz Klub Soła Oświęcim 74,5 11
12. Gluza Tomasz Klub WKM Żylica Buczkowice 76 12
Juniorzy
1. Bartoszek Dawid Klub WKS Bielsko-Biała
s. Sucha Besk
89,5 1
2. Staś Szymon Klub WKS Bielsko-Biała
s. Skoczów
99 2
3. Polak Jakub WKS Olza Cieszyn 122 3
4. Majerz Tomasz Klub WKS Pilsko Jeleśnia 132 4
5. Kupczak Tomasz Klub WKS Pilsko Jeleśnia 162 5

 

2011

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Herain Franciszek Klub Zabłocie Żywiec 23 1
2. Habdas Paweł Klub WKM Żylica Buczkowice 30 2
3. Król Kazimierz Klub WKS Bielsko-Biała
s. Wadowice
32 3
4. Kubalica Andrzej Klub Zabłocie Żywiec 32,5 4
5. Duraj Rafał Klub Zabłocie Żywiec 34,5 5
6. Dyduch Jarosław Klub WKS Bielsko-Biała
s. Maków Podh
41 6
7. Ostruszka Krzysztof Klub WKS Bielsko-Biała
s. Maków Podh
41,5 7
8. Wrona Łukasz Klub WKM Żylica Buczkowice 42,5 8
9. Procner Sławomir Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 47,5 9
10. Borys Michał Duraj Rafał 48 10
11. Kruszecki Marek Klub WKS Bielsko-Biała
s. Wadowice
53,5 11
12. Krzysztoń Andrzej Klub WKS Bielsko-Biała
s. Wadowice
57 12
Juniorzy
1. Bartoszek Dawid Klub WKS Bielsko-Biała
s. Sucha Besk
79,5 1
2. Marek Kamil Klub WKM Żylica Buczkowice 83 2
3. Staś Szymon Klub WKS Bielsko-Biała
s. Skoczów
111 3
4. Polak Jakub WKS Olza Cieszyn 126 4
5. Żołdak Dominik Klub Soła Oświęcim 127,5 5

 

2010

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Borys Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 118 1
2. Gluza Tomasz Klub WKM Żylica Buczkowice 113 2
3. Duraj Rafał Klub Klapoc Żywiec Zabłocie 110 3
4. Frankiewicz Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 108 4
5. Gluza Kazimierz Klub WKM Żylica Buczkowice 102 5
6. Marek Roman Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 100 6
7. Hulbój Piotr Klub WKS Pilsko Jeleśnia 99 7
8. Zawada Andrzej Klub Soła Węgierska G 98 8
9. Maciaszek Tomasz Klub Soła Oświęcim 87 9
10. Puzoń Józef Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 82 10
11. Baklarz Ryszard Klub WKS Bielsko-Biała
s. Beskidek
81 11
12. Klucznikow Andrzej Klub WKS Pilsko Jeleśnia 78 12
13. Kruszecki Marek Klub WKS Bielsko-Biała
s. Byczy Pstrąg
Juniorzy
1. Bednarz Bartłomiej Klub Soła Węgierska G 86 1
2. Banaś Radosław Klub WKS Bielsko-Biała
s. Byczy Pstrąg
82 2
3. Głuc Piotr Klub WKS Bielsko-Biała
s. Byczy Pstrąg
75 3
4. Staś Szymon Klub WKS Bielsko-Biała
s. Wydra
58 4

 

2009

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Ostruszka Krzysztof Klub WKS Bielsko-Biała
s. Potok
150 1
2. Kruszecki Marek Klub WKS Bielsko-Biała
s. Byczy Pstrąg
140 2
3. Waligóra Tomasz Klub Soła Węgierska G 140 3
4. Szymala Kazimierz Klub WKS Bielsko-Biała
s. Wydra
136 4
5. Maciaszek Tomasz Klub Soła Oświęcim 127 5
6. Procner Sławomir Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 126 6
7. Fujak Robert Klub WKS Bielsko-Biała
s. Beskidek
126 7
8. Pietrzak Marek Klub Olza Cieszyn 123 8
9. Habdas Wojciech Klub WKM Żylica Buczkowice 117 9
10. Borys Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 110 10
11. Marek Roman Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 110 11
12. Frankiewicz Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 102 12
Juniorzy
Nie klasyfikowano odrębnie

 

2008

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Guzdek Stanisław Klub WKS Bielsko-Biała 161 1
2. Suwaj Jan Klub WKS Bielsko-Biała 160 2
3. Kruszecki Marek Klub Byczy Pstrąg Wadowice 159 3
4. Borys Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 153 4
5. Jurasz Adam Klub Soła Węgierska G 149 5
6. Duraj Rafał Klub Klapoc Żywiec Zabłocie 148 6
7. Talaga Tadeusz Klub WKS Bielsko-Biała
s. Beskidek
145 7
8. Gluza Kazimierz Klub WKM Żylica Buczkowice 138 8
9. Cimała Anatol Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 135 9
10. Mitręga Rene Klub WKS Pilsko Jeleśnia 130 10-11
11. Procner Sławomir Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 130
12. Frankiewicz Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 129 12
Juniorzy
Nie klasyfikowano odrębnie

 

2007

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Zawada Andrzej Klub Soła Węgierska Górka 75 1
2. Cimała Anatol Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 74 2
3. Borys Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 72 3
4. Świerkosz Waldemar Klub Beskidek Sucha Beskidzka 67 4
5. Ostruszka Krzysztof Klub Potok Maków Podhalański 65 5
6. Baklarz Ryszard Klub Beskidek Sucha Beskidzka 60 6
7. Gluza Kazimierz Koło Buczkowice Żylica 56 7-9
8. Puzoń Józef Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 56
9. Waligóra Tomasz Klub Soła Węgierska Górka 56
10. Niemczycki Piotr Koło Żywiec Zabłocie 55 10
11. Maciaszek Tomasz OTWS Oświęcim 51 11
12. Mikrut Arkadiusz Koło Buczkowice Żylica 49 12
Juniorzy
1. Habdas Paweł Koło Bielsko-Biała Południe 21 1-2
2. Marek Artur Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 21
3. Kliś Piotr Koło Żywiec Zabłocie 17 3
4. Cichoń Damian Klub Soła Węgierska Górka 16 4
5. Staś Szymon Klub Wydra Skoczów 11 5
6. Łatanik Jakub Klub Pilsko Jeleśnia 0 6

 

2006

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Zawada Andrzej Klub Soła Węgierska Górka 60 1
2. Kupczak Janusz Koło Węgierska Górka 59 2
3. Burdyl Marek Koło Sucha Beskidzka 56 3-4
4. Jackowski Ignacy Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 56
5. Cimała Anatol Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 55 5-8
6. Suwaj Jan Klub Potok Maków Podhalański 55
7. Rakowski Dariusz Klub Wydra Skoczów 55
8. Jurasz Adam Klub Soła Węgierska Górka 55
9. Bobrowski Grzegorz Koło Węgierska Górka 54 9
10. Szymala Kazimierz Klub Wydra Skoczów 51 10
11. Frankiewicz Michał Koło Bielsko-Biała FSM 30 11-12
12. Procner Sławomir Koło Bielsko-Biała FSM 30
Juniorzy
1. Cichoń Damian Klub Soła Węgierska Górka 24 1

 

2005

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
Seniorzy
1. Cimała Anatol Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 181 1
2. Guzdek Stanisław Klub Skawa Wadowice 175 2
3. Szymala Kazimierz Klub Wydra 173 3
4. Kupczak Janusz Klub Soła Węgierska Górka 163 4
5. Rakowski Dariusz Klub Wydra 140 5
6. Zawada Andrzej Klub Soła Węgierska Górka 139 6
7. Baklarz Ryszard Klub Soła Węgierska Górka 125 7
8. Madej Bogdan Klub Byczy Pstrąg Wadowice 103 8
9. Borys Michał Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 91 9
10. Gawlik Bogdan Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 82 10
11. Kruszecki Marek Klub Byczy Pstrąg Wadowice 76 11
12. Ostruszka Krzysztof Klub Potok Maków Podhalański 74 12
Juniorzy
1. Cichoń Damian Klub Soła Węgierska Górka 10 1

 

2004

Lp Zawodnik Koło Punkty Miejsce
1. Borys Michał Bielsko-Biała FSM 76 1
2. Piórek Janusz Wadowice 72 2-3
3. Zawada Andrzej Węgierska Górka 72
4. Kruszecki Marek Wadowice 66 4
5. Janik Krystian Skoczów 64 5
6. Cimała Anatol Żywiec Miasto 60 6
7. Suwaj Jan Maków Podhalański 51 7-8
8. Szymala Kazimierz Skoczów 51
9. Kruszecki Roman Wadowice 43 9-10
10. Ostruszka Krzysztof Maków Podhalański 43
11. Gawlik Bogdan Bielsko-Biała Południe 36 11
12. Baklarz Ryszard Sucha Beskidzka 32 12

 

2003

Lp Zawodnik Koło Punkty Miejsce
1. Madej Bogdan Wadowice 90 1
2. Cimała Anatol Żywiec 82 2
3. Sikora Janusz Bielsko-Biała 74 3
4. Janik Krystian Skoczów 68 4
5. Zawada Andrzej Węgierska Górka 63 5
6. Kruszecki Marek Wadowice 62 6
7. Piórek Janusz Wadowice 58 7
8. Rakowski Dariusz Skoczów 52 8
9. Kruszecki Roman Wadowice 51 9
10. Ostruszka Krzysztof Maków Podhal. 44 10
11. Gawlik Bogdan Bielsko-Biała 43 11
12. Szymala Kazimierz Skoczów 34 12

 

2002

Lp Zawodnik Koło Punkty Miejsce
1. Szymala Kazimierz Skoczów 118 1
2. Gawlik Bogdan Bielsko-Biała 55 2-3
3. Piórek Janusz Wadowice 55
4. Zawada Andrzej Węgierska Górka 47 4
5. Kruszecki Marek Wadowice 46 5
6. Ostruszka Krzysztof Maków Podhal. 41 6-7
7. Sikora Janusz Bielsko-Biała 41
8. Karasek Henryk Ustroń 34 8
9. Cimała Anatol Żywiec 31 9
10. Gojniczek Adam Pogwizdów 29 10
11. Sołtysek Jan Węgierska Górka 28 11
12. Andrzejewski Czesław Cieszyn 24 12

 

2001

Lp Zawodnik Koło Punkty Miejsce
1. Szymala Kazimierz Skoczów 154 1
2. Kruszecki Roman Wadowice 87 2
3. Kruszecki Marek Wadowice 85 3
4. Zawada Andrzej Węgierska Górka 72 4
5. Gawlik Bogdan Bielsko-Biała 69 5
6. Piórek Janusz Wadowice 64 6
7. Ostruszka Krzysztof Maków Podhal. 53 7
8. Jurzykowski Stanisław Ustroń 38 8
9. Sikora Janusz Bielsko-Biała 37 9
10. Bardoń Jerzy Cieszyn 36 10
11. Rosenstrauch Andrzej Wadowice 25 11-12
12. Suwaj Jan Maków Podhal. 25