Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki GPO Dr

Klasyfikacja Drużynowa GP okręgu
dyscypliny muchowej


2019

Lp Drużyna PW PSo MO Pkt GPO Małe pkt Miejsce
Seniorzy
1. WKS B-B Wadowice 1 6 4 1 11 24 870 4
2. WKS B-B Wadowice 2 6 4 8 18   8
3. WKS B-B Wadowice 3 6 4 11 21   11
4. WKS B-B Wadowice 4 6 4 10 20   10
5. WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 5 1 6 12 35 620 6
6. WKS Olza Cieszyn 6 4 9 19   9
7. WKS Soła Oświęcim 6 4 4 14   7
8. WKS Soła Węgierska Górka 1 2 3 5 10   2
9. WKS Żylica Buczkowice 1 3 2 7 12 44 660 5
10. WKS Żylica Buczkowice 2 6 4 12 22   12
11. Koło Maków Podhalański 1 4 4 3 11 48 210 3
12. Koło Maków Podhalański 2 1 4 2 7   1

.

PW - Puchar Wisły PSo - Puchar Soły
MO - Mistrzostwa Okręgu    

Pkt GPO - punkty zaliczane do klasyfikacji końcowej GPO

 

2020

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. ? ? 1
2. ? ? 2
3. ? ? 3
4. ? ? 4
5. ? ? 5
6. ? ? 6
7. ? ? 7
8. ? ? 8
9. ? ? 9
10. ? ? 10

 

2019

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Koło Maków Podhalański 2 7 1
2. WKS Soła Węgierska Górka 1 10 2
3. Koło Maków Podhalański 1 11 3
4. WKS B-B Wadowice 1 11 4
5. WKS Żylica Buczkowice 1 12 5
6. WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 12 6
7. WKS Soła Oświęcim 14 7
8. WKS B-B Wadowice 2 18 8
9. WKS Olza Cieszyn 19 9
10. WKS B-B Wadowice 4 20 10

 

2018

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. WKS B-B Wadowice 1 4 1
2. Koło Maków Podhalański 1 13 2
3. WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 14 3
4. Koło Maków Podhalański 2 17 4
5. WKS Soła Węgierska Górka 1 18 5
6. WKS Żylica Buczkowice 1 22 6
7. Koło Żywiec Zabłocie 2 23 7
8. WKS Soła Węgierska Górka 2 25 8
9. WKS Soła Oświęcim 1 26 9
10. WKS Żylica Buczkowice 2 27 10

 

2017

Lp Drużyna Punkty Miejsce
W roku 2017 GPO nie było prowadzone

 

2016

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. WKS Zabłocie Żywiec 1 11 1
2. WKS B-B Potok 2 13 2
3. WKS B-B Potok 1 14 3
4. WKS Żylica Buczkowice 1 15 4
5. WKS Żylica Buczkowice 2 17 5
6. WKS Soła Węgierska Górka 1 17 6
7. WKS Bielsko-Biała 1 18 7
8. WKS B-B Wadowice 1 20 8
9. WKS B-B Skoczów 1 25 9
10. WKS Soła Oświęcim 1 27 10

 

2015

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. WKS Soła Węgierska Górka 2 8 1
2. WKM Żylica Buczkowice 1 15 2
3. WKS B-B Potok 1 15 3
4. WKS Soła Węgierska Górka 1 23 4
5. WKS B-B Skawica 25 5
6. WKS B-B Wadowice 1 29 6
7. WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 2 36 7
8. WKM Żylica Buczkowice 2 39 8
9. WKS Pilsko Jeleśnia 1 41 9
10. WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 44 10

 

2014

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. WKS B-B Skawica 10 1
2. WKS Zabłocie Żywiec 1 14 2
3. WKS Zabłocie Żywiec 3 23 3
4. WKS B-B Potok 27 4
5. WKS Soła Węgierska Górka 1 29 5
6. WKS FSM Syrena Bielsko-Biała 1 34 6
7. WKS B-B Halny 35 7
8. WKS Soła Węgierska Górka 2 36 8
9. WKS Pilsko Jeleśnia 2 9 9
10. WKS Bielsko-Biała 1 42 10

 

2013

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Klub Zabłocie Żywiec 1 9 1
2. Klub WKS B-B Potok 3 9 2
3. Klub Soła Węgierska Górka 2 10 3
4. Klub WKS Bielsko-Biała 10 4
5. Klub WKS B-B Potok 2 15 5
6. Klub WKM Żylica Buczkowice 1 20 6
7. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 1 21 7
8. Klub WKS Pilsko Jeleśnia 1 23 8
9. Klub WKS B-B Wadowice 1 24 9
10. Klub WKS B-B Potok 1 26 10

 

2012

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Klub Zabłocie Żywiec 2 12 1
2. Klub Zabłocie Żywiec 1 18 2
3. Klub WKS B-B, s. Wadowice 1 22 3
4. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 1 27 4
5. Klub WKM Żylica Buczkowice 1 32 5
6. Klub WKS B-B, s. Maków Podhalański 2 32 6
7. Klub WKM Żylica Buczkowice 2 34 7
8. Klub WKS B-B, s. Maków Podhalański 1 37 8
9. Klub WKS B-B, s. Sucha Beskidzka 1 38 9
10. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 2 38 10

 

2011

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Klub Zabłocie Żywiec 1 5 1
2. Klub WKM Żylica Buczkowice 2 10 2
3. Klub WKS B-B, s. Wadowice 1 14 3
4. Klub WKS B-B, s. Maków Podhalański 2 16 4
5. Klub Soła Oświęcim 1 19 5
6. Klub WKS B-B, s. Maków Podhalański 1 20 6
7. Klub WKS B-B, s. Wadowice 2 22 7
8. Klub Zabłocie Żywiec 2 26 8
9. Klub WKS Pilsko Jeleśnia 1 31,5 9
10. Klub WKS B-B, s. Sucha Beskidzka 1 32 10

 

2010

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 1 78 1
2. Klub WKM Żylica Buczkowice 1 90 2
3. ?Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 2 121 3
4. Klub WKS Pilsko Jeleśnia 2 136 4
5. Klub Soła Oświęcim 137 5
6. Klub Klapoc Żywiec Zabłocie 3 151 6
7. Klub WKS B-B, s. Beskidek 1 170 7
8. Klub WKS Pilsko Jeleśnia 3 175 8
9. Klub WKS Bielsko-Biała 1 179 9
10. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 3 183 10-11
11. Klub WKS B-B, s. Byczy Pstrąg 1 183

 

2009

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 1 175 1
2. Klub Soła Węgierska Górka 2 232 2
3. Klub WKS B-B, s. Wydra 1 234 3
4. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 3 269 4
5. Klub WKS B-B, s. Beskidek 1 276 5
6. Klub WKS B-B, s. Byczy Pstrąg 1 276 6
7. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 2 281 7
8. Klub Soła Oświęcim 295 8
9. Klub WKS B-B, s. Potok 1 300 9
10. Klub Klapoc Żywiec Zabłocie 3 302 10

 

2008

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1. Klub WKS Bielsko-Biała 1 166 1
2. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 1 198 2
3. Klub Soła Węgierska Górka 1 209 3
4. Klub Klapoc Żywiec Zabłocie 1 217 4
5. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 3 227 5
6. Klub WKS B-B, s. Beskidek 1 243 6
7. Klub Soła Węgierska Górka 2 246 7
8. Klub WKS Pilsko Jeleśnia 2 304 8
9. Klub WKS Pilsko Jeleśnia 1 305 9
10. Klub FSM Syrena Bielsko-Biała 2 310 10