Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje wód okręgu

 

Rezerwacja łowisk ogólnodostępnych Okręgu Bielsko-Biała

Czasowe wyłączenia łowisk z wędkowania
na okres prowadzenia zawodów wędkarskich
na podstawie zgody ZO PZW Bielsko-Biała
w roku 2019

 

  • Rezerwacja łowisk prowadzona jest wyłącznie przez Biuro ZO PZW w Bielsku-Białej

  • Jeśli wybierasz się na wędkowanie i nie chcesz aby dopiero nad wodą dowiedzieć się, że wybrane przez Ciebie łowisko i termin są niedostępne z powodu odbywających się tam zawodów - sprawdź poniżej, czy łowisko i termin nie są zarezerwowane i wyłączone z ogólnego wędkowania

  • Podstrona aktualizowana jest okresowo. Może się zdarzyć, że łowisko zostało zarezerwowane i wyłączone z ogólnego dostępu w ostatniej chwili i nie jest to pokazane na stronie. Poniższe informacje traktuj więc orientacyjnie czytając w sposób następujący:
    1. Jeśli łowisko figuruje w spisie jako zarezerwowane - jest wyłączone z wędkowania na pewno
    2. Jeśli nie znalazłeś rezerwacji - łowisko z dużym prawdopodobieństwem jest dostępne

TRESNA - Sektor I
Zawodzie (Pod Gruszą)

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3
       
4
       
5




6




 


TRESNA - Befama

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2




3




 

TRESNA - Sektor II
Przepompownia - Zarzecze

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
14.04 7-14

Koło Buczkowice Żylica

Zawody spławikowe koła
2
28.04 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Otwarcie sezonu
3
1.05 7-15 Koło Bielsko-Biała FSM Zawody spławikowe
4
5.05 7-14 Koło Węgierska Górka Zawody spławikowe
5
19.05 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Spławikowe Mistrzostwa Spółdzielni
6
1.06 7-14 Koło Bielsko-Biała Północ Zawody Emerytów i Rencistów
7
2.06 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany
Koło Bielsko-Biała Północ
Zawody dla dzieci i młodzieży
Zawody dla dzieci i młodzieży
8
9.06 7-14 Koło Węgierska Górka Zawody spiningowe
9
29/30.06 18-8 Koło Węgierska Górka Zawody gruntowe nocne
10
6/7.07 17-7 Koło Bielsko-Biała Północ Maraton Nocny gruntowy
11
13/14.07 18-8 Sekcja Nemak
Koło Bielsko-Biała Złote Łany

Zawody gruntowe nocne
Zawody gruntowe nocne

12
25.08 7-14 Sekcja Nemak Zawody spławikowe
13
8.09 7-14 Koło Bielsko-Biała Północ Spławikowy Puchar Jesieni
14
15.09 7-14 Sekcja Nemak Zawody gruntowe
15
6.10 7-14 Koło Węgierska Górka Zawody gruntowe
16
       
17
       
18
       
19
       
20
       
21
       
22
       
23
       
24
       
25
       
26
       
27
       
28
       
29
       
30
       

 

TRESNA - Sektor III
Pietrzykowice

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3
       
4




5
     
6




7
     
8
     
9




10
     

 

TRESNA - Sektor IV
Lasek Wita

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3
       
4
       
5
       
6
       
7
       
8


   
9


   
10


   

 

TRESNA - Sektor V
Moszczanka

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3
       
4
       
5
       
6
       
7




 

TRESNA - Sektor VI
Moszczanka - od Rumcajsa w lewo

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
30.06 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Zawody o Wędkę Prezesa Koła
2
       
3
       
4
       
5
       
6
       
7
       
8        
9



10        
11



12        
13



14        
15



 

TRESNA - Sektor VII
Rumcajs - Łękawka

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
28.04 6-13 Koło Żywiec Zabłocie Spławikowe Mistrzostwa Koła -
XXI Puchar Prezesa MPWiK
2
12.05 6-13 Koło Żywiec Zabłocie XV Spławikowy Puchar Starosty Żywieckiego
3
26.05 6-13 Koło Żywiec Zabłocie Memoriał Pawła Szafrańca -
Feederowe Mistrzostwa Koła
4
2.06 10-15 Koło Żywiec Zabłocie Dzień Dziecka
5
22.06 6-11 Koło Żywiec Zabłocie Spiningowe Mistrzostwa Koła
6
29.06 6-18 Koło Żywiec Zabłocie XV Gruntowy Puchar Miasta Żywiec
7
14.07 6-13 Koło Żywiec Zabłocie Zawody spławikowe 55+
8
1.09 6-13 Koło Żywiec Zabłocie XV Spławikowy Puchar Burmistrza Miasta Żywiec
9
14/15.09 18-8 Koło Węgierska Górka Zawody gruntowe
10
22.09 6-13 Koło Żywiec Zabłocie X Spławikowy Puchar Romów
11
       
12
       
13
       
14
       
15
       
16
       
17
       
18
       
19
       
20
       
21
       
22
       
23
       
24
       
25


   

 

TRESNA - Sektor VIII
Pod Rybakiem - Oczków

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
14/15.09 14-10 Koło Bielsko-Biała FSM Maraton Nocny
2
       
3
       
4
       
5
       
6
       
7
       
8
       
9
       
10
       
11
       
12
       
13
       
14
       
15
       
16
       
17
       
18
       
19
       
20
       
21
       
22
       
23
       
24
       
25
       
26
       
27
       
28
       
29
       
30
       
31
       
32
       
33
       
34
       
35
       
36
       
37
       
38
       
39
       
40
       

 

CZERNICHÓW
Pod Dzwonkiem

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3
       
4
       
5
       
6
       
7
       
8
       
9
       
10
       

 

PORĄBKA - Międzybrodzie
Litera T

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3




 

SOŁA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
6.04
7-14
Od jazu w Węgierskiej Górce do jazu w Żywcu Zabłociu Koło Żywiec Zabłocie Zawody koła
2
4.08
7-14
Od mostu w Milówce do mostu w Cięcinie

Koło Węgierska Górka

Muchowe Mistrzostwa Koła
3
         
4
         
5


     
6


     
7



 
8



 
9



 
10



 

KOSZARAWA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
         
2


     
3


     
4


     
5


 


ŻYLICA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
         
2


     
3


     
4


     
5


 


SKAWA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
         
2
         
3
         
4
         
5


 

 

INNE
 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1

       
2


 

3


 

.