Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rezerwacje wód okręgu

 

Rezerwacja łowisk ogólnodostępnych Okręgu Bielsko-Biała

Czasowe wyłączenia łowisk z wędkowania
na okres prowadzenia zawodów wędkarskich
na podstawie zgody ZO PZW Bielsko-Biała
w roku 2018

 

  • Rezerwacja łowisk prowadzona jest wyłącznie przez Biuro ZO PZW w Bielsku-Białej

  • Jeśli wybierasz się na wędkowanie i nie chcesz aby dopiero nad wodą dowiedzieć się, że wybrane przez Ciebie łowisko i termin są niedostępne z powodu odbywających się tam zawodów - sprawdź poniżej, czy łowisko i termin nie są zarezerwowane i wyłączone z ogólnego wędkowania

  • Podstrona aktualizowana jest okresowo. Może się zdarzyć, że łowisko zostało zarezerwowane i wyłączone z ogólnego dostępu w ostatniej chwili i nie jest to pokazane na stronie. Poniższe informacje traktuj więc orientacyjnie czytając w sposób następujący:
    1. Jeśli łowisko figuruje w spisie jako zarezerwowane - jest wyłączone z wędkowania na pewno
    2. Jeśli nie znalazłeś rezerwacji - łowisko z dużym prawdopodobieństwem jest dostępne

TRESNA - Sektor I
Zawodzie (Pod Gruszą)

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
26.08 7-14 Sekcja Nemak Zawody gruntowe
2
23.09 7-14 Koło Czernichów Zawody gruntowo-spławikowe
3
       
4
       
5




6




 


TRESNA - Befama

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2




3




 

TRESNA - Sektor II
Przepompownia - Zarzecze

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
22.04 7-14

Koło Bielsko-Biała Rzemieślnik

Otwarcie sezonu koła
2
29.04 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Spławikowe Mistrzostwa Koła
3
6.05 7-14 Koło Łodygowice Beskidy Zawody spławikowe koła
4
13.05 7-14 Koło Węgierska Górka Spławikowe Mistrzostwa Koła
5
20.05 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Spławikowe Mistrzostwa Spółdzielni
6
26.05 8-15 Koło Bielsko-Biała Metalplast Zawody spławikowe
7
27.05 7-16 Zarząd Okręgu Feederowe GPO i Mistrzostwa Okręgu 2. tura
8
3.06 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Zawody spławikowe
Dzień Dziecka
9
10.06 8-14 Koło Bielsko-Biała Północ Zawody spławikowe
Dzień Dziecka
10
16/17.06 18-8 Koło Bielsko-Biała Rzemieślnik Maraton Nocny
11
24.06 8-15 Koło Bielsko-Biała Północ Piknik Rodzinny
12
30.06/1.07 18-8 Koło Węgierska Górka Maraton Nocny
13
14/15.07 18-8 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Maraton Nocny
14
21/22.07 17-8 Koło Jasienica Maraton Nocny
15
28/29.07 16-9 Koło Bielsko-Biała Metalplast Maraton Nocny
16
10-12.08 15-12 Koło Łodygowice Beskidy Maraton Dobowy
17
26.08 5-16 Koło Łodygowice Beskidy Zawody koła
18
2.09 7-16 Zarząd Okręgu GPO Feeder
19
9.09 7-14 Sekcja Nemak Zawody gruntowe
20
23.09 7-14 Koło Węgierska Górka Zawody gruntowe
21
       
22
       
23
       
24
       
25
       
26
       
27
       
28
       
29
       
30
       

 

TRESNA - Sektor III
Pietrzykowice

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
24.06 6-15 Koło Łodygowice Beskidy
Puchar Prezesa Koła
2
       
3
       
4




5
     
6




7
     
8
     
9




10
     

 

TRESNA - Sektor IV
Lasek Wita

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
17.06 7-14 Koło Węgierska Górka Spiningowe Mistrzostwa Koła
2
       
3
       
4
       
5
       
6
       
7
       
8


   
9


   
10


   

 

TRESNA - Sektor V
Moszczanka

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
1.06 15-19 Koło Żywiec Miasto Dzień Dziecka
2
16.06
6-14
Koło Pilsko Jeleśnia
Zawody spiningowe
3
25/26.08
18-7
Koło Żywiec Miasto
Maraton Nocny
4
       
5
       
6
       
7




 

TRESNA - Sektor VI
Moszczanka - od Rumcajsa w lewo

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
22.04 7-14 Sekcja Nemak Zawody spławikowe Open
2
27.05 7-14 Koło Bielsko-Biała Północ Zawody spławikowe
3
17.06 7-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Zawody o Wędkę Prezesa Koła
4
15.09 7-14 Koło Żywiec Miasto Zawody spiningowe
5
       
6
       
7
       
8        
9



10        
11



12        
13



14        
15



 

TRESNA - Sektor VII
Rumcajs - Łękawka

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
6.05 6-13 Koło Żywiec Zabłocie Zawody spławikowe
2
13.05 6-14 Koło Bielsko-Biała Północ Zawody spławikowe
3
20.05 6-13 Koło Żywiec Zabłocie Puchar Starosty
4
3.06 10-15 Koło Żywiec Zabłocie Dzień Dziecka
5
10.06 7-17 Sekcja Nemak Maraton Gruntowy
6
30.06 6-14 Koło Żywiec Zabłocie XIV Puchar Miasta Żywiec
7
15.07 6-13 Koło Żywiec Zabłocie Zawody spławikowe
8
21/22 18-8 Sekcja Nemak Maraton Nocny
9
1/2.09 14-17 Koło Bielsko-Biała FSM Maraton Dobowy
10
9.09 6-13 Koło Żywiec Zabłocie XIV Puchar Burmistrza Żywca
11
       
12
       
13
       
14
       
15
       
16
       
17
       
18
       
19
       
20
       
21
       
22
       
23
       
24
       
25


   

 

TRESNA - Sektor VIII
Pod Rybakiem - Oczków

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
5.05 7-18 Koło Żywiec Miasto Otwarcie Sezonu Koła
2
20.05 7-14 Koło Jeleśnia Pilsko Zawody spławikowe
3
27.05 7-14 Sekcja Nemak Zawody spławikowe
4
3.06

5-16
7-14

Zarząd Okręgu
Koło Buczkowice Żylica
Spiningowe MO Teamów z łodzi
Puchar Wójta Buczkowic
5
16.06 7-14 Koło Żywiec Miasto Puchar Kapitana Sportowego
6
1.07 7-14 Koło Buczkowice Żylica Puchar Burmistrza Szczyrku
7
7.07 7-14 Koło Żywiec Miasto Puchar Prezesa Koła
8
29.07

5-16

Zarząd Okręgu
Spiningowe MO Teamów z łodzii
9
18.08 7-14 Koło Żywiec Miasto Feederowe Mistrzostwa Koła
10
23.09 7-14 Koło Bielsko-Biała Północ Puchar Jesieni
11
7.10 7-14 Sekcja Nemak Zawody spławikowe
12
       
13
       
14
       
15
       
16
       
17
       
18
       
19
       
20
       
21
       
22
       
23
       
24
       
25
       
26
       
27
       
28
       
29
       
30
       
31
       
32
       
33
       
34
       
35
       
36
       
37
       
38
       
39
       
40
       

 

CZERNICHÓW
Pod Dzwonkiem

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
15.04 6-15 Koło Łodygowice Beskidy Spławikowe Mistrzostwa Koła
2
22.04 7-14 Koło Czernichów Zawody spławikowe
3
2.06 8-14 Koło Czernichów Zawody spławikowe Dzień Dziecka
4
10.06 6-18 Koło Andrychów WSW Mistrzostwa Koła
5
17.06 7-14 Koło Czernichów Zawody spławikowe "Jubileusz Koła"
6
24.06 8-14 Koło Bielsko-Biała Złote Łany Zawody spławikowe Dzień Dziecka
7
5.08 7-14 Koło Czernichów Zawody gruntowe
8
2.09 7-14 Koło Czernichów Zawody spławikowe
9
       
10
       

 

PORĄBKA - Międzybrodzie
Litera T

 Lp
Data
Godz
rezerw
Rezerwujący 
Uwagi 
1
       
2
       
3




 

SOŁA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
21.04
7-14
Od jazu w Węgierskiej Górce do jazu w Żywcu Zabłociu Koło Żywiec Zabłocie Zawody koła
2
29.04
7-14
Od mostu w Milówce do mostu w Węgierskiej Górce

Koło Czernichów

Zawody Muchowe
3
5.08
7-14
Od mostu w Milówce do mostu w Cięcinie Koło Węgierska Górka Muchowe Mistrzostwa Koła
4
13.05
6-18
Od mostu drogowego w Milówce do Żywca Zarząd Okręgu Muchowe Mistrzostwa Okręgu
5


     
6


     
7



 
8



 
9



 
10



 

KOSZARAWA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
5.05
13-19
Na całej długości Koło Jeleśnia Pilsko Zawody koła
2


     
3


     
4


     
5


 


ŻYLICA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
         
2


     
3


     
4


     
5


 


SKAWA

 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1
         
2
         
3
         
4
         
5


 

 

INNE
 Lp
Data
Godz
rezerw
Opis odcinka  
Rezerwujący 
Uwagi 
1

       
2


 

3


 

.