Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacja 3-letnia

Indywidualna klasyfikacja 3-letnia Grand Prix Okręgu dyscypliny spławikowej

 

Lp Zawodnik Drużyna 2017 2018 2019 3-letnia Miejsce
1 Adamczyk Mateusz Bielsko-Biała Karaś 44 44 34 122 51
2 Basiorka Stanisław Andrychów WSW 44 32 60 136 66
3 Bieniek Adrian Bielsko-Biała Południe 44 50 56 150 92
4 Bies Szymon Kęty 27 50 60 137 67-68
5 Biszof Tomasz Bielsko-Biała Karaś 6 4 7 17 1
6 Bożek Władysław Żywiec Miasto 27 23 28 78 13
7 Bożek Zdzisław Żywiec Miasto 28 50 9 87 19
8 Caputa Jarosław Łodygowice Beskidy 12 50 46 108 35
9 Chrzanowska Magdalena Kęty 44 50 48 142 76
10 Chrzanowski Jan Kęty 44 50 57 151 93-94
11 Ciołecki Leszek Skoczów 30 50 60 140 73
12 Czechowicz Marek Kobiernice 44 26 49 119 47
13 Dworniczek Maciej Oświęcim Miasto 32 50 60 142 75
14 Dyczek Adam Kobiernice 44 41 43 128 58
15 Dziedzic Wojciech Bielsko-Biała FSM 15 21 9 45 4
16 Dzięgło Janusz Pogórze Beskid 25 17 36 78 12
17 Fenski Jacek Bielsko-Biała Południe 44 31 37 112 42
18 Gajewski Tomasz Węgierska Górka 28 49 60 137 69
19 Gałaj Benedykt Oświęcim Chemik 35 50 60 145 82-84
20 Garbarz Lech Oświęcim Chemik 21 50 60 131 60-62
21 Gibas Jarosław Buczkowice Żylica 44 50 60 154 97
22 Gierek Jarosław Kalwaria Zebrzydowska 44 46 60 150 91
23 Głowacki Jacek Oświęcim Chemik 44 50 54 148 89-90
24 Gniłka Adam Kobiernice 31 50 55 136 65
25 Gruner Adam Pogórze Beskid 29 50 60 139 71
26 Guzik Marcin Skoczów 22 50 60 132 63
27 Gwiazdoń Krzysztof Oświęcim Chemik 16 50 47 113 43
28 Handzlik Bogdan Kobiernice 44 18 50 112 40
29 Jarosz Andrzej Kalwaria Zebrzydowska 44 49 55 148 88
30 Jedynak Wiesław Skoczów 28 50 60 138 70
31 Kaprak Marek Bielsko-Biała Karaś 44 39 60 143 78
32 Kąkol Bogusław Bielsko-Biała Karaś 30 26 33 89 21
33 Kąkol Krzysztof Bielsko-Biała Karaś 34 36 23 93 25
34 Klimek Marek Oświęcim Chemik 31 50 30 111 39
35 Knawa Mieczysław Kalwaria Zebrzydowska 18 29 59 106 33
36 Kolasa Dariusz Kalwaria Zebrzydowska 44 49 60 153 96
37 Kolasa Stanisław Kalwaria Zebrzydowska 28 23 45 96 27
38 Kostka Marcin Węgierska Górka 23 21 60 104 30
39 Kowalczyk Bogusław Wadowice 21 46 26 93 24
40 Koza Paweł Oświęcim Chemik 44 50 45 139 72
41 Kramarczyk Przemysław Oświęcim Chemik 27 50 60 137 67-38
42 Kruczek Jan Kobiernice 36 50 60 146 85-86
43 Kubica Łukasz Żywiec Miasto 44 50 33 127 57
44 Kubica Łukasz Węgierska Górka 16 27 60 103 29
45 Kubiś Andrzej Kęty 44 32 44 120 49
46 Kumorek Piotr Żywiec Miasto 16 38 36 90 22
47 Kurasik Artur Bielsko-Biała FSM 44 50 39 133 64
48 Lenik Paweł Kalwaria Zebrzydowska 44 50 57 151 93-94
49 Lipert Czesław Bielsko-Biała Rzemieślnik 35 50 60 145 82-84
50 Łapuk Mieczysław Pogórze Beskid 34 50 60 144 79-80
51 Łuczaj Tomasz Bielsko-Biała Południe 44 50 58 152 95
52 Łyczko Damian Bielsko-Biała FSM 9 16 21 46 5
53 Maczuga Józef Bielsko-Biała Karaś 34 50 60 144 79-80
54 Madeja Tomasz Oświęcim Chemik 44 50 16 110 37
55 Maśka Janusz Pogórze Beskid 37 50 60 147 87
56 Matlas Jacek Łodygowice Beskidy 35 50 60 145 82-84
57 Matusiak Janusz Kobiernice 23 31 25 79 14
58 Mikosz Michał Oświęcim Chemik 12 50 33 95 26
59 Nawrocki Mirosław Skoczów 16 50 60 126 56
60 Niehrebecki Janusz Bielsko-Biała Karaś 26 14 45 85 17
61 Niewdana Antoni Buczkowice Żylica 15 28 46 89 20
62 Niewdana Wojciech Buczkowice Żylica 15 38 53 106 32
63 Oboza Czesław Kęty 44 50 54 148 89-90
64 Paletko Dariusz Wadowice 14 40 10 64 8
65 Paletko Marcin Wadowice 13 45 19 77 11
66 Pawlus Kazimierz Łodygowice Beskidy 25 37 45 107 34
67 Pecuch Tomasz Bielsko-Biała FSM 17 8 23 48 6
68 Pietrzyk Krzysztof Pogórze Beskid 24 27 31 82 16
69 Pietrzykowski Zbigniew Pogórze Beskid 27 22 16 65 9
70 Pilarczyk Bogdan Sucha Beskidzka 44 35 43 122 52
71 Pilarczyk Piotr Sucha Beskidzka 44 39 29 112 41
72 Porębski Bartosz Łodygowice Beskidy 9 50 47 106 31
73 Porębski Przemysław Łodygowice Beskidy 6 50 47 103 28
74 Przygoda Marcin Robinson Team Bielsko-Biała 12 9 11 32 2
75 Pyka Janusz Buczkowice Żylica 21 50 60 131 60-62
76 Pyka Paweł Buczkowice Żylica 11 50 60 121 50
77 Pyrdziak Bogdan Kęty 25 23 24 72 10
78 Rąba Marek Kobiernice 33 50 60 143 77
79 Sadowski Leszek Bielsko-Biała Południe 44 20 27 91 23
80 Sadowski Mirosław Bielsko-Biała Południe 23 18 41 82 15
81 Sanetra Grzegorz Łodygowice Beskidy 21 50 60 131 60-62
82 Spandel Artur Łodygowice Beskidy 28 50 35 113 44
83 Stanek Michał Żywiec Miasto 10 50 60 120 48
84 Stańczyk Krzysztof Oświęcim Chemik 30 50 34 114 45
85 Sternal Stanisław Kęty 11 26 13 50 7
86 Szczęsny Paweł Kalwaria Zebrzydowska 30 35 60 125 55
87 Szczypka Dominik Pogórze Beskid 44 40 60 144 81
88 Tobiasiewicz Dariusz Kęty 29 41 41 111 38
89 Wojciechowski Konrad Kalwaria Zebrzydowska 44 25 60 129 59
90 Wolski Andrzej Bielsko-Biała Rzemieślnik 36 50 60 146 85-86
91 Worek Piotr Robinson Team Bielsko-Biała 7 50 60 117 46
92 Woźniewicz Paweł Robinson Team Bielsko-Biała 13 11 19 43 3
93 Wójcik Piotr Kęty 44 50 46 140 74
94 Zagól Marcin Kalwaria Zebrzydowska 44 33 47 124 54
95 Zagól Stanisław Kalwaria Zebrzydowska 32 32 59 123 53
96 Zając Fabian Bielsko-Biała Karaś 34 21 31 86 18
97 Zelek Wiesław Milo Matchpro Kęty 44 50 15 109 36



 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin