Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki GPO Ind

Wyniki indywidualne Grand Prix Okręgu dyscypliny feeder

 

2020

Lp Zawodnik Drużyna Z1 Z2 Z3 Z4 Pkt Pkt
GPO
M-sce
1 Łątka Piotr Alu Team   10 6 7 23    
2 Mynarski Błażej     9 9 9 27    
3 Ulatowski Kamil     2 9 4 15    
4 Niewdana Antoni Dream Team 1   3 7 9 19    
5 Pyka Janusz     3 6 5 14    
6

Zelek Wiesław

    10 9 7 26    
7 Gruner Adam Dream Team 2   10 7 9 26    
8 Pyka Paweł     10 5 9 24    
9 Czubiński Bartłomiej Leszcze   4 9 4 17    
10 Kosakowski Tomasz     4 9 8 21    
11 Bartecki Sławomir Łodygowice   10 3 3 16    
12 Bednarz Marek     5 3 6 14    
13 Pawlus Jolanta Łodygowice King   10 8 9 27    
14 Pawlus Kazimierz     8 4 3 15    
15 Żabicki Jarosław     8 9 1 18    
16 Broda Renata NFT Oświęcim   6 5 6 17    
17 Jurczak Paweł     1 4 1 6    
18 Durka Ireneusz Robinson Feeder Team 1   2 1 8 11    
19 Matlas Jacek     5 1 2 8    
20 Kostka Marcin Robinson Feeder Team 2   1 2 2 5    
21 Kubica Łukasz     6 2 5 13    
22 Dziąćko Dariusz ind - ?   7 9 9 25    
23 Warchał Krzysztof ind - Oświęcim Miasto   7 9 9 25    


.

Z1
- Zawody 1.

Z3
Z2
Z4
Przy tej samej ilości punktów o miejscu decyduje ilość 1. miejsc w punktacji GPO, następnie 2. miejsc itd.
Pkt - Suma punktów
Pkt GPO - punkty zaliczane do GPO

 

2020

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
1. ? ? ? 1
2. ? ? ? 2
3. ? ? ? 3
4. ? ? ? 4
5. ? ? ? 5
6. ? ? ? 6
7. ? ? ? 7
8. ? ? ? 8
9. ? ? ? 9
10. ? ? ? 10


2019

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
1. Matlas Jacek Robinson Feeder Team 1 3 1
2. Durka Ireneusz Robinson Feeder Team 1 5 2
3. Gruner Adam SG Cieszyn 6 3
4. Kubica Łukasz Robinson Feeder Team 2 10 4
5. Kostka Marcin Robinson Feeder Team 2 10 5
6. Pyka Janusz Dream Team 11 6
7. Ulatowski Kamil Alu Team 11 7
8. Dziąćko Dariusz SG Cieszyn 12 8
9. Żabicki Jarosław Łodygowice King 12 9
10. Pyka Paweł Buczkowice Żylica 13 10


2018

Lp Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
1. Kostka Marcin Węgierska Górka 6 1
2. Wojciechowski Roman Pogórze Beskid 2 7 2
3. Matlas Jacek Łodygowice King 8 3
4. Durka Ireneusz Pogórze Beskid 1 8 4
5. Machała Jóżef Łodygowice Żywiec 12 5
6. Patroń Marek Bielsko-Biała FSM 1 13 6
7. Kubica Łukasz Węgierska Górka 13 7
8. Górny Marek Pogórze Beskid 7 14 8
9. Bednarz Marek Łodygowice 2 15 9
10. Bartecki Sławomir Łodygowice 2 16 10

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin