Wyniki zawodów

4. Zawody Feederowe GPO - Pogórze 6.10.18

W sobotę 6 października na łowisku w Pogórzu odbyła się ostania 4. tura feederowego GPO.

Zawody odbyły się przy sprzyjającej słonecznej i ciepłej pogodzie, która w dużym stopniu przyczyniła się do świetnych wyników osiągniętych przez startujących zawodników.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy reprezentujący koło Pogórze Beskid. Zwycięzcą sobotnich zawodów został Roman Wojciechowski z rewelacyjnym wynikiem 36.630g, drugie miejsce zajął Łukasz Górny z wynikiem 11.730g, a trzecie Ireneusz Durka z wagą 14.450g.
Zwycięzcami klasyfikacji drużynowej zostały drużyny Pogórze Beskid 7 w składzie Kamil Ulatowski i Marek Górny, przed drużyną Pogórze Beskid 2 w składzie Roman Wojciechowski i Andrzej Pomietło oraz Pogórze Beskid 1 w składzie Jolanta Pawlus i Ireneusz Durka.

Najczęstszą zdobyczą zawodników były karasie, pojedyncze karpie i płocie. Zwycięzca zawodów w odróżnieniu od reszty stawki swój wynik zbudował w większości karpiami.

Zamknięcie zawodów i całego cyklu GPO przebiegło w miłej koleżeńskiej atmosferze, a uroczystość uświetnił Prezes ZO Wojciech Duraj, który wręczył zwycięzcom stosowne puchary.

Serdeczne podziękowania składamy też gospodarzom łowiska za jego przygotowanie oraz zespołowi sędziów Leszkowi Śliwie i Januszowi Maśce za profesjonalne poprowadzenie całych zawodów.