Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Spotkanie Młodzieżowej Kadry Okręgu - Pogórze 5.10.19

Niedawno zakończono całosezonową rywalizację w ramach młodzieżowego spławikowego GPO. Przyszedł więc czas podsumowań tego sezonu na tradycyjnym spotkaniu młodzieżowej kadry okręgu. Spotkaniu połączonym jak zawsze z zawodami. Uczestnikami tego spotkania, które odbyło się dnia 5.10.19 na łowisku w Pogórzu byli członkowie tegorocznej kadry okręgu (2019) oraz nowej (2020), powołanej na podstawie tegorocznych wyników cyklu GPO w obydwu kategoriach wiekowych.

Początek zawodów to deszcz i chłód . Po godzinie deszcz jednak ustał i humory zawodników zrobiły się lepsze. Ryby też jakby stały się aktywniejsze. Zaczęły brać, lecz z reguły te drobne. Większe okazy odchodziły głównie z zestawami.

Najlepszy wynik  zawodów, 2955 pkt, uzyskał  Rafał Szafran z Buczkowic, za co otrzymał mały namiot wędkarski, który zasponsorował Leszek Śliwa - wiceprezes okręgu ds. młodzieży.

Oprócz zawodów na spotkaniu podsumowano całoroczny cykl GPO, uroczyście ogłoszono skład przyszłorocznej Kadry Kadetów i Juniorów oraz wręczono medale, a kadetom również nagrody. Finałem spotkania było wręczenie pucharów-statuetek, bonów towarowych oraz nagród w postaci 6 wędek od sponsora, firmy Fishing Mart, o wartości około 1.000zł.

W załącznikach poniżej szczegółowe wyniki dzisiejszych zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.