Wyniki zawodów zobacz archiwum

Zawody Rozpoczęcie wakacji - wyniki

Wyniki zawodów | 2020-06-28 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W zawodach dla dzieci „Rozpoczęcie wakacji” brało udział 26 młodych zawodników w dwóch kategoriach wiekowych 4- 9 lat i 10 -14 lat. Pogoda i humory dopisywały, ryby jak zwykle różnie, jednym lepiej, drugim gorzej. Wszyscy uczestnicy dostali wędki – baty 3m oraz puchary lub pamiątkowe statuetki. Pierwszych 6 miejsc w każdej kategorii premiowane było pucharami. Dostali je – w kategorii 4- 9 lat. I miejsce – Krzysztof Szczepański, II- Miłosz Bębas, III – Jan Malec, IV – Franciszek Stąporek, V – Klaudia ...... więcej

Wyniki zawodów "Jesienna Płoć"

Wyniki zawodów | 2019-11-12 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W zawodach "Jesienna Płoć", które odbyły się na Topiołkach 11 listopada 2019r. udział wzięło 13 wędkarzy. Zwyciężył Leszek Głąb, II miejsce zajął Tadeusz Bojakowski, III - Mariusz Ziółkowski. Sezon można uznać za zakończony😃.... więcej

Wyniki zawodów gruntowych - 20.10.2019

Wyniki zawodów | 2019-10-20 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W kończących sezon sportowy zawodach na Wiśle w Sandomierzu - Dębinie udział wzięło 13 wędkarzy z Koła Nr 11 w Ćmielowie. Zwyciężyl Paweł Stachera, drugi był Tadeusz Bojakowski, trzeci Artur Mrozowicz. Największą (najcięższą) rybę - leszcza 840g złowił Leszek Głąb. Gratulujemy i dziękujemy za udział.... więcej

Wyniki zawodów spinningowych - 6.10.2019r.

Wyniki zawodów | 2019-10-06 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Na zawody spinningowe, które odbyły się 6.10.2019r. na Topiołkach stawiło się 12 wędkarzy. Chłodna i wietrzna pogoda towarzyszyła w miarę udanym zawodom - punktowało 7 zawodników. Zwyciężył Leszek Głąb - 4300 pkt. ( w tym m.in. sandacz 68,3 cm), drugie miejsce zajął Tadeusz Bujakowski - 2290 pkt., trzeci - Tomasz Bajak - 1050pkt. Gratulujemy.... więcej

Wyniki zawodów o Puchar Zarządu Koła Nr 11 w Ćmielowie

Wyniki zawodów | 2019-09-16 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W niedzielę 15.09.2019r. odbyły się zawody o Puchar Zarządu Koła Nr 11 w Ćmielowie. Udział brało 16 wędkarzy, z których 13 zdobyło pubkty. Najwięcej ryb - 3240g złowił Mariusz Ziółkowski i to on zdobył puchar za pierwsze miejsce w zawodach i talon na zakupy w sklepie wędkarskim.Puchary i talony otrzymali również zdobywcy drugiego miejsca - Marcin Cielecki i trzeciego - Adam Toboła - on też złowił największą rybę w zawodach - leszcza 530g. Nagrodę za największą rybę - ufundował właściciel hurtowni wędkarskiej w Ostrowcu Św., czlonek naszego ...... więcej

Zakończenie wakacji 2019 - wyniki.

Wyniki zawodów | 2019-08-25 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Zawody dla dzieci "Zakończenie wakacji" zgromadziły 14 młodych zawodników i zawodniczek w wieku od 3 do 14 lat. Łowiliśmy 3 godziny na jedną wędkę spławikową, przy pięknej, słonecznej pogodzie i lekkim wietrzyku. Największą rybę - okonia 25,6cm złowił jeden z najmłodszych zawodników - Filip Pysera. W kategoriach najwięcej ryb złowili: 3-10 lat- I miejsce Dominik Olszewski 1760pkt, II miejsce Oliwier Bugajski - 1040, III miejsce - Bartek Przybysławski, 11-14 lat I miejsce Joanna Cielecka 2020pkt, II - Mateusz Cielecki, III - Adam Bańda. Ufundowane przez ...... więcej

Wyniki nocnego spotkania wędkarskiego 10-11.08.2019

Wyniki zawodów | 2019-08-11 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Już po nocnych zawodach. Brało w nich udział 16 wędkarzy. Spotkaliśmy się o 16:00 10 sierpnia, łowienie rozpoczęliśmy o 17:30. Ryba współpracowała bardzo dobrze, szczególnie duże sztuki - karpie i amury. Później zmieniły się warunki pogodowe, zaczął padać deszcz, który z przerwami towarzyszył nam do 3 nad ranem. Łowienie zakończyliśmy o 8:00. Pierwszych trzech zawodników otrzymało puchary i nagrody. Byli to - zwycięzca Piotr Mendyk - 15620p. ( w tym karp ponad 8 kg), II miejsce Rafał Budzeń - 12 280p., III - Leszek Głąb ...... więcej

Zawody dla dzieci Rozpoczęcie wakacji

Wyniki zawodów | 2019-06-23 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

23 czerwca 2019 - w pierwszą niedzielę wakacji i w pierwszą niedzielę lata, na Topiołkach odbyły się zawody dla dzieci pod hasłem "Rozpoczęcie wakacji". Brało w nich udział 11 dzieci w wieku od 3 do 15 lat, stąd podzielone zostały na dwie kategorie wiekowe - od 3 do 10 lat i od 11 do 15. Wędkowanie metodą spławikową trwało 3 godziny i odbywało się oczywiście pod czujnym okiem rodziców, dziadków i innych opiekunów. W młodszej kategorii wiekowej zwyciężył Franek Stąporek, on też złowił największą rybę - jazia 26,7cm i otrzymał ...... więcej

Wyniki zawodów O Puchar Burmistrza Ćmielowa

Wyniki zawodów | 2019-05-26 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

26 maja 2019r. w gminie Ćmielów to nie tylko wybory do Parlamentu Europejskiego I Dzień Matki ale również doroczne zawody wędkarskie O Puchar Burmistrza Ćmielowa. W końcu piękna, słoneczna pogoda zgromadziła liczne grono miłośników sportu wędkarskiego. W zawodach brało udział 29 zawodników, w tym troje juniorów. W jednej, sześciogodzinnej turze najlepszym z nich udało się złowić prawie 5 kg ryb. Najwięcej – 4930 g złowił Mariusz Ziółkowski. Puchary zdobyli również – II na podium – Łukasz Stąporek ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 11 - 28.04.2019

Wyniki zawodów | 2019-04-28 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W rozegranych 28.04.2019r., w deszczowej aurze, Spławikowych Mistrzostwach Koła Nr 11 w Ćmielowie, brało udział 14 wędkarzy. Spławikowym mistrzem Koła Nr 11 został Leszek Głąb, I wicemistrzem - II miejsce został Paweł Stachera, II wicemistrzem - III miejsce został Tomasz Neyman. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za udział i wytrwałość w trudnych warunkach pogodowych.... więcej