Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

DRUŻYNOWY PUCHAR OKRĘGU w spławiku dla Koła PZW w Cieksynie.

Aktualności | 2014-09-21 | Publikujący: Okręg PZW w Ciechanowie

W niedzielę 21.09.2014r. rozegrane zostały zawody o Drużynowy Puchar Okręgu Ciechanowskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Odbyły się one w nieco innej formule niż w poprzednich latach. Były to typowe zmagania drużyn reprezentujące Koła naszego okręgu. Wychodząc naprzeciw kołom,  w których „towarem deficytowym” są panie ustalono w składach drużyn ustępstwa.  W drużynie startowało 3 seniorów (seniora mógł zastąpić zawodnik U – 23) a ponadto Kobieta (mogła zostać zastąpiona juniorem) i junior ( mógł zostać zastąpiony kadetem).

Pięcioosobowe drużyny zmagały się na zalewie w Nowym Mieście w pięciu sektorach w jednej czterogodzinnej turze. W rywalizacji wystąpiło niestety zaledwie sześć drużyn.

 

Do siatek zawodników początkowo praktycznie nic nie trafiało, poza uklejami. Ale im bliżej końca zawodów, tym brań więcej i rybki coraz większe. Choć niestety nie na wszystkich stanowiskach. Sektor kobiet i juniorów zawsze obfitujący w ryby, tym razem niestety zawiódł. Zawodnicy łowili głównie ukleje, leszcze i płocie.

 

Zwycięzcami zawodów zostało Koło PZW Cieksyn, zdobywając Drużynowy Puchar Okręgu, a indywidualnie budzący respekt wynik uzyskał kol. Krzysztof Brzozowski z Koła PZW Cieksyn.

Najlepsze drużyny uhonorowane zostały pucharami, medalami i dyplomami. Prezes Koła PZW W Nowym Mieście kol. Juliusz Wardzyński – gospodarz dzisiejszych zawodów – dodatkowo uhonorował najmłodszego zawodnika dzisiejszych zawodów upominkami w postaci drobnego sprzętu wędkarskiego, za co w imieniu kol. Mateusz Lipskiego serdeczne podziękowania.  

 

Kompletne wyniki indywidualne jak i drużynowe znajdziecie w załączniku poniżej.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • marekdem63 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  drużynowo drugie miejsce bardzo cieszy

 • Gołębiewski Zbyszek Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  zbenek

  Ja myślę, że rekord łowiska należy cały czas do Zbyszka Bajno. Złapał wprawdzie mniej 9560g na zawodach o Puchar Dyrektora Okręgu w pazdzierniku 2010r. tylko tura trwała wtedy 3 godziny. Krzysztof złapał 9820g ale w 4 godziny. Linki do wyników http://www.pzw.org.pl/1577/wiadomosci/37173/60/zawody_splawikowe_o_puchar_dyrektora_okregu_druzynowe_i_indywidu

 • Wardzyński Juliusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Oleksiak Dariusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Panie sędzio proszę wyznaczać stanowiska zgodnie z regulaminem zawodów.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Ile złowionych zgodnie z regulaminem ryb zabierasz do domu ?
wszystkie wypuszczam
do 10%
od 10 do 30%
od 30 do 50%
od 50 do 80%
zabieram wszystkie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin