Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki

Składki Członkowskie na 2015 rok

Składki | 2014-12-15 | Publikujący: Okręg PZW w Ciechanowie

Lp

Treść

Wysokość kwotowa w złotych

1.

Składka członkowska

75 zł

2.

Składka członkowska ulgowa 50%

1) młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat,

2) członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW,

3) mężczyźni od 65 roku życia,

4) kobiety od 60 roku życia,

37 zł

3.

Składka członkowska ulgowa 75%

1) członkowie uczestnicy do lat 16

2) członkowie odznaczeni odznaką PZW złotą z wieńcami

18 zł

4.

Wpisowe:

1) członka zwyczajnego PZW

2) członka uczestnika PZW

 

25 zł

12 zł

5.

Legitymacja członkowska

5 zł

Uwaga:

1. Zwalnia się członków uczestników z opłat za legitymację członkowską

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (23)

 • marekp1984 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Golek dobrze napisał. Narew to już nie to samo co kilka lat wstecz, także aż tak bardzo nie ma co biadolić, że ją straciliśmy. Kiedyś znalazłem bardzo fajny artykuł o Gnojnie. Był to wędkarski RAJ !! Był bo wędkarze z Warszawy ją zniszczyli.

  Nie chcę tu przytaczać fragmentów. Poszukajcie w sieci bo warto poczytać kto i w jaki sposób RAJ zamienił w PIEKŁO !!

  To samo stało się z Zegrzem. Znajomi siedząc przy ognisku wspominają obecnie te wielkie leszcze, okonie, sumy, sandacze itd. sprzed lat. Teraz jak to mówią jeżdżą się tam spotkać bo wędkarsko Zegrze nie istnieje.

 • Oleksiak Dariusz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 7 + / -

  Przez ostatnie kilka lat łowiłem na wodach OM Narew od Pułtuska do Rożana czasem na Gnojnie moje spostrzeżenia są takie szału nie ma dupy nie urywa jak to mówią .Startując kiedyś na zawodach w oklicy Pułtuska najlepsi zawodnicy robili wyniki w granicach 10 kg,duże płocie i leszcze, rok temu w tym samym miejscu wyniki byly ledwo 3 kg zrobione niewielkimi krąpiami, niestety eldorado skończyło się , dziś pojedyncze duże leszcze łowią pseudo wędkarze stawiający po kilka gruntówek w nocy no i kłusownicy.

 • Sadowski Robert Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  farios

  Czy w tym wątku dyskutujecie na temat możliwości naszych łowisk czy też jakości zarządzania OC? Jaki sens ma porównywanie kleni czy jazi z małej, niszczonej przez meliorantów i ciągle zatruwanej Łydyni do leszczy z Zalewu Zegrzyńskiego czy Narwi? Chodzi chyba o to aby ten naturalny potencjał (lub jego resztki) najlepiej zagospodarować dla wędkarzy?
  Dla mnie widok pochodzącego z zarybień stada JAZI (nie jazików!) podczas tarła na Łydyni w centrum Ciechanowa jest najlepszym potwierdzeniem gospodarności naszego okręgu. Wiem, że ryby te są tam tylko! dzięki prowadzonym fachowo zarybieniom i ochronie. Podobnie jak klenie czy brzany na Wkrze. Łowię od 30 lat i pamiętam te słynne opinie starszych wędkarzy „…kiedyś to ryby były, nie to teraz…” Nawet nie marzyłem, że kiedyś powiem: teraz to ryby są!

 • Krystosiak Dariusz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  Się wtrącę chociaż nie jestem w OC. Z OM zrezygnowałem kilka lat temu dlatego że nie podoba mi się w jaki sposób prowadzi OM działalność w tremacie rybaków, ochrony wód itd;itp. Przeniosłem się do OS , wtedy nawet porozumienie mieli a teraz już dupa. Mam podobną sytuację jak koledzy z Pułtuska - do Wisły jakieś 400m, do jez. Kamionkowskiego rzut ciężką główką. I co ? łowić nie mogę bo brak porozumień. Czy powinienem być wq.....ny na działaczy z Siedlec zdając sobie sprawę gdzie leży przyczyna braku porozumień?
  Faktem jest że działacze z OC dali d..... nie patrząc perspektywicznie i nie próbując podpisać porozumienia z jakimiś sąsiednim okręgiem np. na północy czy właśnie z OS, a może próbowali ale inni nie chcieli? tego nie wiem i tylko działacze w OC wiedzą jak było. Nie łowię i nie będę łowił na wodach OC bo łowiłem na Wiśle (tak, dopłaciłem w ub. roku 118 i byłem na rybach 2x w W-wie) i tam gdzie spędzam większość weekendów czyli na Podlasiu. Z tego co jednak czytam wody OC chociaż jest ich niewiele to mają lepszy rybostan niż ogrom wód OM a i kontrole są zdecydowanie częstsze no i nie ma rybaków. Tak jak któryś z Was napisał :
  wygląda na to że OM pragnie z sąsiadami postąpić jak z Ostrołęką i Płockiem i nie tylko chodzi o OC ale pewnie też Skierniewice i Siedlce a jak się uda to jeszcze wschodnie okręgi w przyszłości przejąć.
  Z drugiej strony któryś z Was zauważył ilość okręgów a ilość województw a tak właściwie to okręgów powinną być tyle ile oddziałów RZGW czyli ........... 7.

 • darek_plochocki Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Czemu plujesz jadem człowieku?Mam po prostu inne zdanie niż Ty.Chcesz to wpadnę do Ciebie w Pułtusku albo w Ciechanowie i pokażę Ci zdjęcia z zeszłego sezonu.

 • Jacek Data dodania: 6 lat temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • p Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  poldeko399

  Nie wiem o co chodzi ale na pewno o kasę ,co do jeziora lidzbarskiego i okolic to tylko brak krokodyla , po zatem mamy wszystko jazia i suma juz dawno nie chcemy ,choć na siłę ktoś to wpuszcza ,

 • darek_plochocki Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Nikogo nie uczę tylko wyrażam swoje zdanie.Ja podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem a Ty akapulco65 wstydzisz się?Dyrektora Adama znam,dzwonie czasem do niego czy nie będzie przypadkiem zarybiał i czasem zamiast powędkować jadę z Nim i Jackiem rozwieźć ryby. Uważam,że mamy duzo szczęscia ,że trafił sie u nas taki pasjonat i uczciwy gość.
  Jeziora nasze a np OM koło Szczytna to niebo a ziemia.

 • akapulco65 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  najpierw uczył nas lokalnego patriotyzmu i szlachetnego wędkowania - niżej podpisany: dzidziala teraz darek plochocki { mam wrażenie że za tymi loginami kryje się jedna osoba - A. G. } tak tak jesteśmy strasznie atrakcyjnym okręgiem , szczególnie dla tych co mają blisko i dożo wody , w naszych jeziorach łowię często i szału nie ma - zapraszam z łódką

 • darek_plochocki Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Znam ludzi z OM którzy płacą u nas bo uważają ,że okręg jest wzorowo zarządzany.Łowię na Wkrze i na Łydyni.W tym roku zamierzam przewieść łódkę na jedno z naszych jezior a do tej pory trzymałem w Pułtusku na Narwi.W zeszłym roku łowiłem prawie wyłącznie na wodach OC i miałem najlepszy sezon w życiu.Mam poruwnanie co do rybności naszych rzek i OM.Nie tęsknię za rybakami na naszych wodach i za centralnym zarządzaniem.
  Z drugiej strony zapłacenie dodatkowej okręgówki to koszt porównywalny do kosztów paliwa jednej wyprawy na dalsze łowisko.Nie płaczę z powodu braku porozumienia,myślę że przyszłość wędkarstwa w naszym kraju to nie okręgi molochy a właśnie mniejsze,sprawnie działające i identyfikujące się ze swoimi wodami.

 • Jacek Data dodania: 6 lat temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • bartek014 Data dodania: 6 lat temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • Borowski Marcin Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Kolego Darku ja wiem że to okręg Mazowiecki nie chciał porozumienia, ale z okręgiem Siedleckim też nie chcieli rozmawiać ( myślę o Warszawie), a Siedlecki podpisał porozumienia prawie z pół Polski.

 • darek_plochocki Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Panowie o co te pretensje?Boleni,kleni jazi macie za dużo?Wielkie szczupaki łowione są już regularnie we Wkrze,Łydynia odżywa z każdym rokiem,zalew w Nowym Mieście-Klasa!
  To fakt,ryb jest dużo i wciąż przybywa.
  Zarybień jest tyle,że wędkarzom z wiosek nad Wkrą czasem nawet nie chce się podejść nad rzekę żeby pomóc wpuścić czy choćby zobaczyć ryby.
  Napiszę z dużych liter:
  TO OKRĘG MAZOWIECKI NIE CHCIAŁ POROZUMIENIA.

 • jakubm65 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  BRAWO JACEK !!!!!!!!!! zgadzam się z tobą jakby nie przechandlowali narwi - wiadomo była by nasza , chociaż w okolicach Pułtuska. Szanowne władze OC niech popatrzą na mapę i zobaczą kto i jaką odległość ma do wody , chodzi o Pułtusk ,Nasielsk , Płońsk (oni mają najbliżej do Narwi i Wisły) i tu nasuwa się pytanie - gdzie będą opłacać w OC czy OM ? teraz Mława , Działdowo ,Żuromin Lidzbark i pozostali w tej okolicy , oni mają pod nosem jeziora , więc my jako Ciechanów zostajemy po środku ze swoimi wodami ( nie bardzo ciekawymi ). Wystarczy aby te wspomniane koła się na nas wypięły(uważam , że nie jesteśmy im do niczego potrzebni chyba że do prezesowania i dyrektorowania - wybiorą swoich) zostaniemy sami i jak wspominali moi poprzednicy - będzie to koniec OKRĘGU CIECHANOWSKIEGO !!. Denerwuje mnie też temat - bolenie , jazie , klenie nie wszyscy są tacy szlachetni i rycerscy ,że mają łowić na spining i na muchę, bolenia mamy w nadmiarze (popatrzcie na jeziora w okolicy Lidzbarka) także Nasi Działacze w złym kierunku zmierzacie .

 • Jacek Data dodania: 6 lat temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń
 • dzidzilala Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Jednak nie dotarło,no cóż.
  Kilkanaście lat temu był taki jeden przyleciał z Peru, nazywał się Stan Tymiński.Razem z nim przyleciała
  czarna teczka pełna jakoby obciążających dowodów i dokumentów.
  Ja nie mam dostępu do dokumentów o których kolego wspominasz ale jeżeli posiadasz taką wiedzę to podziel się nią z nami.Na tym zakończę tą dyskusję ponieważ nie widzę sensu jej kontynuowania bez merytorycznych argumentów.Bez żadnych złośliwości i podtekstów oraz bez względu na to gdzie opłacisz kolego kartę życzę Ci szczęśliwego nowego roku i udanego sezonu wędkarskiego 2015.

 • Jacek Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  jacfar

  dzidzia masz fuchę spindoctora oc ?
  może chwilę zastanów się zanim znowu zaczniesz obracać kota ogonem ? nas nie interesują rozgrywki między okręgami i kto komu robi las kę, dokop się do starych papierów i zobacz kto i za co oddał narew warszawce, mnie też nie bawi woda kleniowo-jaziowa i rzucanie blachą wzdłuż nurtu "rzek" w oc bo w poprzek najwyżej mepps "0" na metrowym kiju, warszawka po połknięciu płocko-włocławskiego ma w nosie "wody" oc i to w interesie oc leży dogadanie się z nimi dla nas, a nie na odwrót!! co do kol. Adama G :), facet robi za kasę w okręgu, ale zapiep rza też społecznie na rzecz koła i okręgu, tego nikt mu nie odmówi, pomimo, że różnimy się w wielu kwestiach szanuję go za wędkarski fanatyzm

 • dzidzilala Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Nie jestem działaczem ale świadomym wędkarzem-nie wiem skąd taki wniosek.
  Patrzył w wodę ale ryb nie widział...
  Napiszę jeszcze raz najprościej jak potrafię.
  To OM nie chciał podpisać porozumienia z OC no więc co mieli im może jeszcze zrobić l..kę?
  Jeżeli nie łowisz na Krubinie,Torfach,Bagrach,Kanałach lub innych wodach OC to jedź szybciutko do jakiegokolwiek wielbionego przez Ciebie koła OM.Na pewno Twoja kasa zostanie sensownie zagospodarowana(rybacy,zarybienia,ochrona wód)
  Chcesz łowić na Narwi kup okręgówkę mazowiecką,chcesz łowić u nas kup naszą.
  Sprawiedliwie to nie znaczy tanio i równo.
  Ja i moi koledzy kupujemy członkowską i okręgową w OC bo wiemy że nasza kasa zostanie sensownie wykorzystana m.in.na zarybienia boleniem,jaziem i kleniem...

 • akapulco65 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  panie dzidzilala ! nie interesują mnie rozgrywki polityczne między okręgami , dbałość o stołki , jeszcze raz przypomnę - siedziba 0KRĘGU CIECHANÓW W PUŁTUSKU za oknem płynie narew i nie można łowić , to tak jak by próbować lizać lizaka przez szybę :-) ciekawe gdzie opłacą składki wędkarze z Pułtuska i wszyscy ci którzy mieszkają blisko Narwi ? pewnie będą jeżdzić na nasze jeziora np. w okolice Lidzbarka - zobaczymy ilu członków odejdzie z okręgu Ciechanów ,a wy szanowni działacze żeby utrzymać stołki , zrobicie nam opłaty po 500zł , a wody typu : kanały , bagry , torfy i krubin będą należały do łowisk specjalnych za dodatkową opłatą . Myślę ,że koniec Okręgu Ciechanów jest bliski ogarnie nas Warszawa ( zrobili tak z Ostrołęką ,Płockiem itd.) mają jeziora na mazurach i dużo dużo wody i ich składki są na poziomie naszych , tak szanowni działacze !!! - my wędkarze (mięsiarze jak wy to nazywacie) chcemy mieć wody do wędkowania a nie psełdo działaczy !!!!!!!!!!!!

 • dzidzilala Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  Jeszcze jedna rzecz-dobrego gospodarza można poznać po tym, jak żyje ze swoimi najbliższymi sąsiadami.
  Patrząc na OM odpowiedź jest zbędna.

 • dzidzilala Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Nic na siłę.Zapłać w Warszawie -tam nikt Ci bolenia ani świnki nie podłoży...Jeżeli naprawdę coś tam trafi do wody.
  Mam nadzieję że już niedługo wszyscy poznają powody dla których OM olał nasz okręg jak wcześniej zrobił to z okręgami siedleckimi i białostockim. Wylewanie swojej żółci na w/w osoby niczego nie wnosi do tematu no ale pewnie za 200PLN chciałbyś łowić w całym kraju i mieć super rybne wody.
  Układ-płacę tam gdzie łowię-jest sprawiedliwy ponieważ promuje okręgi które robią coś dla wód.
  Nie pomagasz nie wymagaj!

 • akapulco65 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  Panie Milewski , Panie Gerej co z porozumieniem ? czekacie aż wędkarze opłacą okręg ciechanowski i dowiedzą się , że nie mogą łowić np. w narwi - i co najbardziej śmieszne , siedziba okręgu PZW CIECHANÓW w PUŁTUSKU nad NARWIĄ , a członkowie PZW CIECHANÓW nie mogą łowić bo to jest woda WARSZAWY - mam nadzieję , że nie długo podzielicie los PŁOCKA itp. ogarnie to WARSZAWA , będzie DUUUŻO WODY !!!!! a Panowie Milewski , Gerej i reszta będą rządzić i wydawać (swoje a nie wędkarzy ) pieniądze na zarybianie własnego AKWARIUM np. BOLENIEM tak ostatnio lubianym przez Pana Gereja