Spławik - I tura Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Seniorów- Pułtusk - 02.06.2013r.

Aktualności | 2013-06-03 | Publikujący: Okręg PZW w Ciechanowie

W dniu 02.06.2013r. odbyła się I tura Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego w Wędkarstwie Spławikowym w kategorii seniorów. Zawody rozegrane zostały na kanałku w Pułtusku. Wystartowała w nich cała czołówka wędkarzy spławikowych naszego okręgu. Do rywalizacji przystąpiło 40 zawodników, czyli niemal tyle samo co w ubiegłym roku.

W Sektorze A wygrał kol. Artur Pas z Koła Narew Pułtusk z wynikiem 6 170g, a sektor B zwycięzcą został również z Koła Narew Pułtusk kol. Dariusz Kowalski – 6 155g. Obaj w swoich sektorach „pobili” wszystkich zdecydowanie.

Już za tydzień tj. 9.06.2013r. na j. Grądy odbędzie się II i zarazem finałowa tura mistrzostw.