Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Kłusownicy na jeziorze Grądy

Aktualności | 2013-07-12 | Publikujący: Okręg PZW w Ciechanowie

 

W dniu 6 lipca 2013r. Okręgowa Straż Rybacka zatrzymała na gorącym uczynku dwóch kłusowników, którzy przy pomocy drygawicy, poławiali ryby na jeziorze Grądy. Obaj zatrzymani kłusownicy Krystian M. i Grzegorz Sz. mieszkają w Koszelewkach i już wcześniej znani byli ze skłonności do kradzieży ryb. Jak zwykle i tym razem sprawcy przekazani zostali funkcjonariuszom Policji.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Tomek Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  sokol80

  Ale to się nie ma czego bać. Kłusol dostaje karę grzywny. Kłusuje kilka nocek żeby to odrobić. Zostaje złapany po jakimś czasie i znów dostaje grzywną plus zawiasy. Znów odrabia kasę w nocy i po jakimś czasie znów zostaje złapany i znów dostaje zawiasy.... Są na tyle bezczelni że mówią takie rzeczy w Sądzie... A mało się zdarza żeby złapali tego samego 3 razy. Zobacz ile razy w komunikacie znajduje się zdanie ".... dobrze znani strażnikom". Póki na prawdę nie będzie prawdziwych krat, nic się nie zmieni. Zresztą, nie wiem co gorsze, bo potem my utrzymujemy takiego z naszych podatków za 2500zł miesięcznie.

 • Krystosiak Dariusz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Tomek, trzeba mieć jaja żeby kłusować w okręgu ciechanowskim ;-)) Jakoś inne okręgi nie informują na stronie PZW o takich przypadkach. Tutaj co jakiś czas pojawia się tak informacja jak również informacje o ukaraniu przez sąd. Więc taki jeden z drugim musi mieć jaja żeby próbować. Ja tam bym się bał.

 • Tomek Data dodania: 6 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Wardzyński Juliusz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  wsumierybak

  Pierwsza (ujawniona) kradzież - wysoka grzywna + nawiązka, druga kradzież - rok na trzy w zawiasach + prace społeczne, recydywa - bezwzględna odsiadka. Nowelizacja kpk i kk. Czy tak dużo potrzeba? Ludzie wkładają tyle pracy w ochronę wód, żeby czytać później w orzeczeniu sądowym o niskiej szkodliwości społecznej czynu. Przecież kradzież to kradzież.
  Ps. Dobra robota, chłopaki.

 • Brzozowski Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Ile złowionych zgodnie z regulaminem ryb zabierasz do domu ?
wszystkie wypuszczam
do 10%
od 10 do 30%
od 30 do 50%
od 50 do 80%
zabieram wszystkie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin